Súťaž v uzlovanie

Prvý deň Majstrovstvá republiky vo viazaní uzlov sa chýlila ku koncu av kategórii jednotlivcov s prehľadom viedla Petra, dvadsaťjedenročná členka Sokola z Třinca. Zišlo sa sem veľa mladých ľudí z republiky, skauti, sokoli, členovia rôznych kutilských


Alebo vodařských krúžkov. Súťaž trvala celý víkend, prvý deň bolo úlohou súťažiacich prebehnúť načrtnutú trasu, na kontrolných stanovištiach plniť rôzne športové úlohy a viazať tie najzložitejšie uzly

Večer potom všetky čakal teoretický test z histórie, techniky viazania a materiálov používaných na výrobu povrazov a lán. Noc súťažiaci prečkali v dvoch telocvičniach nejaké budovy používané na tieto účely. Na druhý deň sa plánovalo overiť, ako dokážu všetci svoje teoretické vedomosti použiť v praxi.

Petra sa majstrovstvá zúčastnila už štvrtým rokom

Vlani vyhrala, ale nakoniec si zlomila ruku, a tak sa nemohla zúčastniť medzinárodného majstrovstiev. Bola si však istá, že to tento rok dokáže, suverénne viedla. V tvárach niektorých súperov videla obdiv, rešpekt a strach, čo ju tešilo, ale niekto sa tváril skôr závistlivo a posmešne. Z toho si nič nerobila, bola jednoducho dobrá a chcela to všetkým dať najavo.

Uložila sa na staré vyradené žinenke do svojho spacáku a vo svetle baterky si čítala nejakú knihu. Všetci okolo nej postupne zaspali. Z druhého konca telocvične sa začalo ozývať príšerné chrápanie, čo bolo neznesiteľné. Petra zhasla a ľahla si na bok. Nemohla ale vôbec zaspať, jednoducho sa jej zle ležalo. Navyše ju stále neodbytněji rušila jedna z najprotivnejší ľudských potrieb - potrebovala na záchod. Povedala si, že to prespí, ale nešlo to. Potrebovala stále viac. Musela sa teda zdvihnúť a prekračovať dvadsať ďalších ľudí, aby sa dostala k dverám. Tie príšerne zavrzaly, aj keď sa snažila ísť opatrne. Na chodbe sa našťastie svietilo, a tak rýchlo našla dvere do umyvární.

Otvorila ich a urobila dva kroky dovnútra

Vtom jej ale niečo padlo okolo krku, pozrela sa dole a uvidela, že je to silné horolezecké lano. Vykríkla prekvapením a rýchlo sa otočila. Stáli tam dvaja chlapci, jeden z nich bleskovo zamkol dvere umyvárne a klin zakopol pod radiátor. Petra sa tam vrhla, ale druhý z chlapcov, ktorý bol minimálne o hlavu a pol vyšší ako ona, ju chytil okolo pása a zastavil na mieste. Myslím si, že nebudeš kričať, povedal ten, čo predtým zamkol. A dodal: Inak ti budeme musieť zaviazať pusu a všetky tieto otravné veci, no a možno by sa ti niečo mohlo aj štát. Tak čo myslíš?

Čo po mne chcete? spýtala sa Petra roztrasene. Obaja poznala podľa videnie, súťažili v rovnakej kategórii ako ona. Ten, čo ju držal, sa možno volal Ondrej. Pamätala si ho, pretože bol pri vyhlasovaní na druhom mieste a zahlížel na ňu ako desať čertov.

Ten blondiak, čo zamkol, sa pekne usmial: My?

Nechceme moc, Pravda, Ondro? Len sa nám páčiš ... Vieš, si tak dobrá a skúsená. Vieš uviazať všetky uzly, určite si ich s nami rada vyskúšaš. Petre to znelo dosť podozrivo: Čo je to za blbosť? Teďka, v noci, chcete trénovať uzly?

Presne tak, potvrdil Ondřej a povolil zovretie okolo jej pása. Petra od neho o krok odskočila, ale okolo krku sa jej stiahla katovská slučka, bravúrne uviazaná. Budem len trénovať, opakoval znova a vyzliekol si mikinu. Petra sa začala celkom báť. Pomaly ustupovala do kúta a chlapci ju nasledovali. Nakoniec už nemala kam ustupovať a nemohol ani utiecť.

Svlíkni sa, povedal jeden. Petra pokrútila hlavou av očiach ju pálili slzy strachu a hnevu. Opakovali svoju žiadosť, a keď znovu odmietla, naznačili, že by sa to mohlo nepekne odraziť na jej výsledkoch. Že môžu pokojne dokázať, že k svojim čiastkovým výhram neprišla poctivo. Že majú veľa dôkazov a nikoho nebudú zaujímať jej náreky. Nielen, že by bola tento rok diskvalifikovaná, ale tiež by sa už nemohla zúčastniť žiadnych ďalších súťaží ... A taká povesť sa s tebou proste ťahá, povedal slizko Ondřej. Petre slzy pretiekli na tváre.

Tak čo, teraz už budeš robiť, čo chceme?

Spýtali sa znova. Čo iného jej zostávalo. Nechcela, by jej ublížili, nechcel ani prísť o svoje víťazstvo. Rýchlym pohybom si pretiahla sveter cez hlavu a váhavo si začala sťahovať kraťasy. Chlapci pochválili jej športom vypracované nohy a povzbudzovali ju, aby pokračovala. Zostala stáť na podlahe v spodnom prádle av tvári bola celá očervenela ponížením.

Ten zvyšok taky dole, povedali chlapci a spýtali sa, či nechce náhodou pomoct. Pokrútila hlavou, pozerala sa do podlahy a vyzliekla si aj čiernu športovú podprsenku a nohavičky rovnakej farby. Bola nahá a snažila sa zakryť, čo sa dalo. Jeden z chalanov trhol povrazom, ktorý mala okolo krku, a Petra spadla na kolená. Ondřej vzal mikinu, ktorú si vyzliekol, a jej sveter a rozprestrel ich na podlahu. Donútili ju, aby si na vzniknuté lôžko ľahla na chrbát. Petra poslúchla.

Ležala ako doska a okolo krku mala stále uviazanú katovskou slučku. Chlapci si kľakli každý k jednému jej boku a prezerali si ju. Ich uslintané pohľady ako by ju úplne pálili na koži. Zavrela oči a bola odhodlaná znášať čokoľvek, čo jej urobia, ale oni chceli, aby ich zase otvoril. Aby sa pozerala. Blondiak vytiahol z oboch vreciek niekoľko zmotaných povrazov, ktoré im boli počas celého majstrovstiev voľne k dispozícii k trénovaniu. Usmieval sa na ňu a bol to zubatý úsmev dravé šelmy.

Stále hovorili o tom, aké uzly zrovna viažu, a pri tom jej zväzovali zápästia

Zdvihli jej ruky hore a priviazali povrazy k jednej z vodovodných trubiek. Petra sebou šila, ale nemohla sa z toho uvoľniť. Obviazal jej tiež členky a Nohy dali do takej polohy, ako keby skákala na trampolíne roznožky. Ďalšie povraz obmotali okolo jej pása ako opasok; k nemu potom pripevnili tie povrazu z členkov a tiež provlékli ďalšie a spojili tak tento pás s jej slučkou na krku. Petra sa mohla hýbať, ale zakaždým, keď to urobila, niektorý z povrazov sa jej o dosť utiahol, čo bolo nepríjemné.

Stále čakala, kedy sa jej začnú dotýkať a kedy ju znásilní, ale stále to vyzeralo, ako by ich zaujímali len tie uzly. Až po chvíli ju začali hladiť na prsiach a všade po nahé koži. Okrem rozkroku. Petra videla, ako si blondiak pripravuje taký veľa hrubý povraz spletený z niekoľkých ďalších. Tiež ho provlékl okolo toho povrazu v páse a oba konce potom viedol smerom k rozkroku. Ten druhý, Ondrej, jej pomocou svojej veľkej sily nadvihol panvu. Blondiak povraz položil priamo medzi polky a pomocou úplne obyčajného uzlíku zaviazal konca okolo povrazu v páse aj na chrbtovej strane. Celé to pekne utiahol. Petra tak mala v rozkroku a medzi polkami povraz, ktorý sa jej zarezával medzi pysky.

Chlapci začali za tento hrubý povrázok rôzne ťahať a schválne jej ním jazdili po tele

Výstupky a hrubý povrch ju dráždili stále hlbšie medzi pysky, až sa dostali k klitorisu. Petra zaťala zuby, pretože nechcel, aby videli, ako ju to začína vzrušovať. Ale nedalo sa to udržať celú dobu, ako povraz prechádzal okolo jej vlhnoucí kundičky, čoskoro začal nechávať na jej podbrušku mokrú stopu. Všimli si toho a nenechali to bez komentára. Začali ju ťahať za bradavky, ktoré jej stvrdli. Teraz už ju povrazom dráždili úplne cielene. Petra začala po chvíľke tlmene stonať, ale nemohla sa moc hýbať, aby sa neuškrtila.

Blondiak nakoniec prestal predstierať, že ho jej telo vôbec nezaujíma, a po strane povrazu jej strčil dva prsty dovnútra do kundičky. Začal ju prstit. Bolo úplne jasné, že obaja čakajú na jej orgazmus. Petra oddychovala a cítila po tele horúčosť. Spočiatku sa jej to vôbec nepáčilo, ani teraz sa jej nepáčilo, že ju dvaja chalani takhle pokoruje, ale jej telo si jednoducho žiadalo svoje.

Nakoniec to prišlo, vyvrcholenie

Pevne sa zubami zahryzla do svojho pery, až na jazyku zacítila niekoľko kvapiek krvi. Spútané a bezmocné telo sa jej otriaslo v prudkej kŕči a kundička vypustila na jej sveter veľa milostné šťavy. Keď sa znovu spamätala, obaja na ňu pozerali dosť škodoradostne. Odplácali im to zamračením a nahnevaným pohľadom a prosila ich, aby ju konečne rozviazali a nechali byť.

Chlapci použili uzly, ktoré sa dali ľahko rozviazať, a tak bola za menej ako minútu znovu oslobodená. Odomkli umyváreň a nechali ju tam nahú. Petra sa rýchlo obliekla a zapadla do jednej z kabínok, kde sa konečne mohla vycikať. V duchu zúrila a prisahala im pomstu.

Súťaž v uzlovanie


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky