Tajná trojka

Mejdan sa tomu nedá povedať. Bolo to proste také obyčajné posedenie s priateľmi do neskorej noci. Veľa sa pilo a kecali až už bolo neskoro zháňať taxík. Na čo? Manžel zaspal na sedačke a domáce išli spať do spálne.


Zostali sme sedieť s Honzom na dvojkreslo a dopíjeli posledné zvyšky v pohári, popriali si dobrú noc

Honza sa ku mne naklonil, že mi dá pusu na dobrú noc a ... a tá pusa sa akosi pretiahla ... a pretiahla. Bozkával krásne a ja už bola príliš unavená, než aby som sa mohla brániť. Cítila som, ako mi zlehounka prechádza rukou cez prsník. Odtiahla som sa a pozrela mu priamo do očí. Dal si prst cez pusu a urobil pšššššš a žmurkol smerom k môjmu manželovi. V tej chvíli mnou prešlo horúco a zároveň mráz. Ten pocit robiť niečo tajne a pritom tak blízko ma strašne vzrušil. Úplne mi stvrdli bradavky. Honza si toho hneď všimol a usmial sa. Díval sa mi do očí a začal rozopínať gombíky u blúzky.

Neodolala som tomu pocitu a nechala sa pohlcovať vzrušením

Strčil mi ruku do podprsenky a jemne mi obchytkával prsník. Zavrela som oči a čakala, kam až zájde, snáď meter od môjho spiaceho manžela. Tichučko sa nadvihol a strčil mi aj druhú ruku do podprsenky. Nacvičenými pohybom mi uvoľnil obe prsia. Sklonil sa a začal mi sať bradavku. Bolo to fakt moc príjemný a ja už sa hrýzla do pery aby som nevzdychala nahlas. Stačila krátka chvíľa láskanie, aby poznal, že som povoľná ku všetkému. Postavil sa predo mňa a postavil mne na nohy. Díval sa na manžela a pomaly mi Spona nohavice. Tak na toto už odvahu nemám. Strachy sa mi podlomili kolená. Bol ale pekne rýchly a jedným trhnutím mi svlíknul nohavice is nohavičkami až k členkom. Zosunula som sa do kresla a třeštila oči na manžela. Premohnutý alkoholom ťažko oddychoval. Honza mi stiahol nohavice a zdvihol nohy. Chytila ​​som si ich pod kolenami a pritiahla k brade a očami fixovala manžela. Honza mne začal pomalinku lízať. Pekne zlehounka, pomalinku nikam neponáhľal. Musel mať nervy ako špagáty. Slasť sa však dostavila a ja sa začala prepadať k libida.

Cítila som ako mi zlehounka olizuje klitoris, pomaly, trpezlivo

Potom zľahka pritlačil a dlhými ťahmi prechádzal po celej jaskynke. Potom mi zašiel jazykom i hlboko dovnútra a hneď ľahko špičkou pošimral klitoris. To už som mala oči zavreté a pekne zhlboka oddychoval. V tom som zaregistrovala, ako sa ohla kreslo a otvorila som oči. Priamo pred tvárou mi trčal manželov penis. Zavrela som oči a zľahka ho nasala do pusy. Pomalými ťahmi som mu ho začala spracovávať. Nikto nepovedal ani slovo a tak som sa sústredila len na Honzov jazyk. Orgazmus prišiel krásne pomaličky, nevtieravo. Manžel vie čo mám najradšej a tak odsunul Honzu a zasunul do mňa svoje obrovský péro. Druhá vlna orgazmu nasledovala. Teraz si nado mne postavil Honza a rozopol si nohavice. Jeho penis bol o poznanie užšia. Nebol malý, ale bol úzky. Manžel svoj krátky, ale tučný penis vytiahol a pokúsil sa mi ho zasunúť do zadočku. Ešte nikdy sa mu ho nepodarilo do môjho zadočku dostať.

Né že by sme to neskúšali, ale pri jeho rozmeroch to fakt nešlo

Poklepal Honzovi na rameno a strčil mi prst bez slova do zadočku. Honza pochopil. Pritisol svoj žaluď na otvor a pomaly tlačil. Pomaly do mňa zachádzal. Bol to úplne nový pocit. Nehovorím, že bohvieako príjemný, ale ani nepríjemné to nebolo. Začal sa vo mne pohybovať a manžel prizeral a trpezlivo čakal. Teraz mi to došlo. Nechal si moju dierku roztiahnuť od Honzu! Pozrela som sa mu do očí a videla, že dnes sa nevzdá. Honza zrýchľoval svoje pohyby a jeho penis vo mne masíroval tie správne body. Cítila som rozkoš, inú a pomaly sa stupňovala. Manžel mi natočil hlavu do boku a presunul tam Honzu. Sám si podo mne kľakol a nasadil svoj penis na môj zadoček. Honza mi strčil svoj penis do pusy ako roubík. Manžel pritlačil. Myslela som že mne to roztrhne, ten tlak bol hrozný. Ani som necítila, či už do mňa zašiel, ale bola som odhodlaná vydržať.

Cítila som previnenia za tajný sex a tak som mu to chcela splatiť

Tlak jeho penisu bol šialený a ja som bolesťou tlačila pery a zuby na Honzov penis. To ho dostalo a začal mi striekať do pusy. Bolesť v análku bola ale tak veľká, že som celá šialená sála a sála. Zrazu manžel vytrhol svoj penis z môjho zadočku, chytil mne za hlavu a strčil mi do úst svoj penis. Striekal okamžite. Bola som tak opojená, že som tvrdo sála aj jeho penis. Užíval si to a nechcel ho vytiahnuť. Rukou som si hladkala boľavú dierku a poslušne jemne olizovala jeho pulzujúca nástroj. Nikdy som si nedokázala predstaviť, že by som niečoho podobného bola schopná a teraz si neviem predstaviť, že by sa to malo opakovať. Snáď zase náhodou ...

Tajná trojka


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky