V bare

Takto sem jeden večer končil v otcovým bare-delam tam barman-a bolo asi pol 2 v noci a hovoril som asi 3 kamošom zo bude Zatváračka tak at sa pomaly zvedaj - zacal sem po nich upratovať stôl a na konci Salu som uvidel este jednu damu.


Uplne som na ňu zabudol a kamosi me hovoria ze je opila či ju nezavoláme odvoz

... ja im povedal ze ju tam nechám at sa ešte vyspať az budem končiť tak ju zobudíte ... kamoši odišli a ja pozamykal dvere ... Povedal som si potom ju to nejak vysvetlim az sa prebudíte ... Ked som si ale všimol ze je totalne mimo ... Povedal som si ze to je prekrásny prilezitost ... Vzal som si svoj fotak ... a začal som fotiť a natáčať jej nohy ... potom som si povedal ze ked je tak mimo tak by som toho mohol vyuzit ... tak som ju položil na stôl a vyzul ju prekrasny čierne lodičky ... Asi sla z divadla mala na sebe krásnu sexi saty ... nebola to síce nejaka moc krasna krásavice ale nedalo sa odmietnut nôžky mela prekrasny ... vyzul som ju topánky a začal prechádzať jej nohami cez moje nohavice cely som to natáčal ... nadvihol som ju sukňu a hladil ju kundicku pres silonky a nohavičky .. .

Bolo to prekrasny ... Nakoniec som si svoj poklad vytiahol z ryfle a začal som naháňať ...

Zdvihol som ju zo stola a oprel som ju o naj ... ted bola zadkom Smereka ku me ... a tak som ju ho strkal do zadku cez silonky ... Vôbec sa nevzbudila uz pred tym som sa divil ... nechával som sa honoit jej nohami ... a zrazu sa zobudila --- hovorilo nezmyselné vety zo spanie ... a potom zo kde to som ... Pozrel sa na mňa a začala ma bozkávať ... Ja bol tak mimo v te eufórii: D zo sem sem ju začal siahať na prsia a hladiť po kunde .... ona sa vyzliekol a zacala me ho fajcit ... potom si ľahla na stôl-Priupadlo mi ze sa mi vsetko len či ...

Ona bola tak mimo ze si to ani nepamätala: D

takze som ju pretiahol urobil som sa asi 4x a ... keď som ju povedal jestlii me nechce dát jej cislo len sa otočila k dverám odomkla si a odišla este sem na nu volal zo ju zavolam odvoz ...-Neskôr me pripadlo zo bola asi sfetovana docela som toho ľutoval ale zase na druhú stranu toto sa mi nikdy nestane ... uz asi v zivote ... Inak pre rovnake milovnikov nožičiek ... mam natočených asi 8 minút ... neni tam sex len Honeni môjho ptaka jej krásnymi nôžkami ... napiste na mail ;)

V bare


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: V bare

Nozka | 13.02.2015 02:37
Ahoj mal by som zaujem o videjko. Mail
1fcb.blaugranas@gmail.com

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky