V troch na chate

Včera večer mi volala Květa, či mám nejaké plány na víkend? Na jej otázky by nebolo nič zvláštne, keby nebola polnoc a jej hlas neznel tak bojazlivo, akoby práve premáhala nejaké vzrušenie.


Druhý deň ráno som jej volal naspäť, že nič nemám a čo ten včerajší uvzdychaný telefonát mal znamenať? Už bola späť vo svojej koži, len sa smálaa a vraj uvidím, keď prídem k nej na chatu. Nič som v pláne nemal a tak som jej pozvanie rád prijal. Zabudol som totiž povedať, že Květa je typ ženskej, pre ktorú by snáď každý chlap urobil prvé posledné, čo jej na očiach uvidí. Sexy útla postavička, hriva blonďatých vlasov, veselá očká a rozkošná ústa, ktorá sa snáď nezastaví. A okrem daru reči nimi vie vykúzliť aj tú najbáječnejšie fajka, ako som kedy zažil. Květa rozhodne nie je žiadna puritánka a keď má chuť na milovanie, vie si o neho povedať. A trúfam si povedať, že jej pozvanie na chatu, bude súvisieť so sexom veľmi úzko. Už sa teším.

Chatu majú naozaj peknú, stranou mestského ruchu, ako stvorenú pre radovánky všetkého druhu

Dorazil som asi o tretej popoludní. Slnko pálilo a Květa sa na ňom opekali na záhrade - hore bez. Lepšie uvítací pohľad som si snáď ani nemohol priať. Má naozaj nádherná prsia. Mierne podriemavali a snáď môj príchod ani nezaznamenala. Vôbec mi to nevadilo, naopak. Chvíľu som ju pozoroval, potom si kľakol vedľa lehátka a začal jej cmúľať vztýčené bradavky. Boli horúce a mierne slané. Květa sa prebrala. "Hej brzdi, jo?" A začala sa smiať. Avšak mi v hrách s kozičky nijako nebránila a ja si ich ešte chvíľku užíval.

Aj keď už mi v tej chvíli chvost pekne stál, nijako som nemal potrebu sa na ňu hneď vrhať

Květa je totiž dobrá nielen v posteli, ale aj ako normálne dievča. Preberali sme, čo je nové, kúpali sa v bazéne a jednoducho si užívali voľna. Celú tú dobu mi dopriala pohľad na jej bezchybné dvoječky. Dokonca som si na ne mohol kedykoľvek siahnuť. To sa mi potom nahrnula krv do perie a ja zatúžil už ju konečne pevne zovrieť v náručí. To mi ale ešte nedovolila. Keď už spoznala, že som naozaj veľa nadržaný, posadila ma do kresla, jemne mi prešla po hrču v lone a až v tej chvíli mi vyklopila, prečo ma vlastne pozvala. Samozrejme, že
to súviselo so sexom.

Za chvíľu má prísť Mirek, jej súčasný priateľ, a keď by mi to nevadilo, chcela by vyskúšať mať v sebe dva chlapov

Tĺklo mi srdce ako o život, keď mi šepkala, že sa jej šoustání so mnou veľmi páčilo a preto si pozvala ma. A tiež mi veria. UHA, tak to bola pochvala ako hrom. To som sa nesmel nechať zahanbiť. Mirek naozaj do pol hodiny prišiel. Od videnia sme sa už poznali. Docela fajn týpek. Ešte chvíľu sme len tak nezáväzne klábosili ako sa reč začala stáčať ku kvetu a jej túžbam. Zahrnuli sme jej telo prívalom pochvál a za pár minút aj hladenie.

Pohodlne sa položila chrbtom na lehátko a nechala sa rozmaznávať od dvoch nadržaných samcov

Nabrali sme si na dlane riadnu dávku opaľovacieho krému a začali ho rozotierať po kvetine rozpálenom tele. Mala otvorené oči, pozorovala naše kĺzajúce ruky a lačné pohľady. Chvíľku sme si dávali prednosť, kto jej stiahne spodný diel plaviek, čo ju pobavilo. Nakoniec sme ich odstránili spoločnými silami. Každý sme si vzali do parády jednu nôžku, prehodili ju cez okraj lehátka, čím sa nám odkryl pohľad na kvet mierne porozevřenou kundičku. V nej už za chvíľku začali rejdit naše mastné prsty. Květa sa len krútila a ťažko oddychovala. "Ježiš, ja sa snáď urobím." Skoro to ani nedopovedal, bruško jej začalo šklbať as nádherným vzdychaním dosiahla svojho prvého víkendového vrchole. Chvíľku oddychovala a potom nás zahnala do chaty s tým, že teraz sme na rade my. Úprimne povedané, už som nemyslel pomaly na nič iné, než na oslobodzujúce výstrek. Mirek nevyzeral, že by na tom bol o mnoho lepšie.

Květa, stále krásne lesklá od opaľovacieho krému, sa ako nahá kráľovná usadila na gauč a nás si postavila pred seba

Stáli sme len v trenkách a ona sa popásala pohľadom na naše zdurené kliny. Vystrela k nim ruke as neskutočným zaujatím sa nimi preberala. Zavýjal som ako Meluzína. Zažíval som tlak na zúfanie, až ma gule boleli. Konečne zatúžila po našich perách a trenky išli dole. Ááááh, tá úľava, keď môj klacek vystrelil zo zajatia treniek a vystrel sa proti jej tváričky. Skoro sa ho dotýkal. Rovnako tak Mirkův penis. Čo sa týka ich veľkosti, nemali sme si čo závidieť. Bolo vidieť, že má Květa rada pekne vyrastená zdravá perie, ale nie zase príliš, aby ju omrdávání nebolelo. 17-18 cm bohato stačilo.

Zaľúbene nám súbežne preťahovali kožičky cez žaluď, zmyselne opájali ich vôňu a sem tam zaklopala jazýčkom na jvchod

Pri tom kontrolovala naše reakcie, ktoré nemohli byť iné, ako slastné oddychovania. Květa si nás pozvala a tak mala právo si nás aj náležite vychutnať. A hoci sme obaja zjavne mali chuť ju pekne opich, držali sme oddane jej láskanie. Z otvormi už mi riadne tieklo. "Guľa mi neukážete, páni?" Bolo jasné, že ukážeme a radi. Každý sme zdvihli jednu nohu na sedačku vedľa nej. Chladivá ručička mi kĺzala po pere, stehnách, guliach. Potěžkávala je, mačkala, poťahovali. Uznanlivo kývali hlavou a maškrtne sa olizovala. Ešte nás ale čakalo prekvapenie. Postavila nám perie proti sebe a začala o seba trieť žalude. Toto nebol môj šálku čaju, ale keď som videl kvetinu neskutočné vzrušenie a zaujatie, držal som a podvoľovala sa jej vôli. Otvormi našich tečúcich chvostov sa dotýkali. Žalude roztieral mazanie jeden po druhom.

Keď si Květa dostatočne vyhrala, zase si čurák natočila na seba, stisla ich k sebe a obaja naraz szačala pchať do roztvorených úst

Teraz už sa prestávala ovládať. Celá udýchaná je vyplivovala a zase sa na ne vrhala. Ohrýzali je, vypľúvala po nich, vášnivo olizovala od koreňa až po žaluď. Až po tomto dvojitom hltanie si nás začala rozkuřovat na striedačku. Už som sa zmieňoval, že Květa fajčí úplne exkluzívne. To sa ani slovami opísať nedá. Hekali sme a dychčali neskutočnú rozkošou. Svojvoľne si brali jej hlavičku do rúk a bez rozpakov jej šukal až do krku. Chrčal a dusila sa, čo ju snáď ešte viac rozpaľoval.

Neviem, či potom zaimprovizoval alebo to mala pripravené

Otočila sa ako chrobák na chrbát, zaklonila hlavu cez okraj sedačky a podnietiť nás, nech jej opícháme pusu. Bol som bližšie a tak som začal. Trochu som podřepnul a už sa moje péro valilo po Krvětině jazyku do krku. Zarazil som, až keď ma jej dych začal štekliť na guliach. Nádherná slasť. Začal som pichať. Najskôr opatrne, ale keď ma párkrát povzbudivo plesla po zadku, pritvrdil som, až jej vrece celkom slušne potľapkával po nošteka. Vytrhol som z péro z krku s mohutným mlasknutím a vzápätí sa do neho začal drôt Mirek. Poctivo sme sa striedali. Kvitne tiekli sliny kútiky úst, sotva lapala po dychu, ale jej neprítomný pohľad svedčil o nesmiernom vzrušenie. Páčilo sa mi napínať jej tváre a potom ju zostávať v krku tak dlho, kým nezačala chrčet v túžbe po uvoľnení. Bola rozkošná. Keď som práve nebol v šoustání na rade, prisať som sa ústami k lahodnej Picco zaprené o operadlo sedačky.

"Tak poďte, samčekovia, už sa nemôžem dočkať vašej mrdkou

Pekne sa na mňa vyprázdnite!" Prišiel konečne oslobodzujúce povel. Ešte celá udýchaná a ulepenej od slín zaujala svoju vyzývavú pozíciu sediaci čakajúce kráľovnej. Hľadela striedavo na naše perie a naše udýchaný tváre. Doháňali sme svoje perie k výstreku za jej starostlivého dozoru. Ona nám k nim dopomáhala ľahkú stimuláciou guľou. Ešte pred výronom sme jej stihli pekne profackovat ptákama tváre. Túžobne sa našim mľaskavými plácancům nastavila.

Urobil som sa prvý a začal vystrekovať svoje spermie do Květiných lačných úst

Tá po ňom lapala a pri prehĺtaní si nechávala pokrývať semenom i tvár. Rinčali som blahom a uvoľnením. Mirek vychrlil na Kvetu svoje magma chvíľu po mne. Tak spokojný a rozmlsaný výraz, ako mala Květa po našom vysemenění som u nikoho dlho nevidel.

Odbremenený sme s Mirkom padli do sedačky, oddychoval a vychutnávali si kvetinu dokuřování a čistenie

Tiež Květa si vychutnávala - svoju obľúbenú chuť, chuť semena. Maznala sa s našimi drobátko zmäknutými hadicami a zase sa jej blišťali v očiach. Z každého jej pohybu čísel túžba po poriadnom vymrdání. "Tak poď, mačiatko." Vyzval ju Mirek, ktorému sa bojovník napružil predsa len o niečo skôr ako mne. Do Kvety ako keď strelia. V tú ranu vyskočila zo zeme a nabodol sa na Mirkovo péro. Hneď začala rajtovat a ošukávať si kundu. Tvrdé prirážanie zo spodu z nej vyrážalo moc pekné vzdychanie.

"Peťo, natrieš mi análik?" Poprosila ma Květa hlasom, ktorý preskakoval v rytme prírazov

Ešte mi povedala, kde nájdem olejček a zvyšok nechala na mne. Sama sa venovala ošukávání svojho miláčika. Našiel som, čo som hľadal a zakleknul za Kvetinu poskakujúce prcku. Nedalo mi, aby som ju, ako správny znalec ženských zadočkov, uznanlivo nepoplácal. A to každú polku niekoľkokrát, až začala chytať pekný červený odtieň. Květa už sa ale evidentne nemohla dočkať dvojitého preťahovanie. Sama si rukami roztvorila polky a ponúkla mi tak výhľad na jej zvraštená análik. S jeho premazávaním som dlhšie neotáľali. Pomlaskával a pootvíral sa pod dotykmi končekov mojich prstov. Bol pevný a zároveň poddajný. Prostredník v ňom kĺzal ako po masle a trela sa cez prepážku o Mirkovo péro, ktorý neprestával prošukávat druhú dierku. Keď sa k prvému prstu pridal aj ukazovák, kvetina vzdychanie sa zmenilo v jedno dlhé rozkošnícke vytie. "Anooo, ošukejte meee, chcem vás obaaaa." To sa jej začalo plniť, sotva dopovedala. Opatrne, ale dôrazne, môj chvost vplával do jej útrob.

Ukážkový sendvič. Květa sa nv zápale vášne zahryzol Mirkovi do krku

Ja bol rukami zaprený o jej ramená a pekne svižne jej preťahoval anál. Mirkovo gule ďalej plieskali o Kvetinu kundu. Naše vzdychy a výkriky otriasali celou chatou. Samozrejme aj Mirek túžil omrdat análik svoje dievčatá. Vymenili sme si pozície a pekne čerstva pokračovali v uspokojovaní našej spoločnej mačičky. Tá sa zmietala na vlnách orgazmov. Sama si chvíľami plieskal po půlkách alebo pchala prsia do pusy niektorému z nás. Bavilo ju byť našou šoustací hračkou. Kvičela a povzbudzovala nás k ďalším a tvrdším priraďuje.

Aj v iných polohách nám išlo dvojité šukanie pekne od ruky

Trebárs na zemi, kedy si Květa udávala tempo s čurák pod sebou vraženým do zadnej dierky, v miernom záklone, aby umožnila druhému mrdačka voľný priechod do kundy. Alebo na stojáka, kedy som si ju chytil pod kolenami, pohadzoval s ňou, šoustal kundičku a Mirek sa činil v prdelce. Predsa len trošku namáhavé polohy sme prekladali zvedavým prehliadaním rozmrdaných dier. Tie boli úžasne uvoľnené, vláčne a poddajné. Dal sa do nich strkať ľubovoľný počet prstov, čo sme s najväčším potešením robili. Aj Květa sa k prstovanie pripojila. Sama si preťahovala kundičku aj análik a nás nenapadlo nič lepšieho, než sa presunúť k jej ústam a opäť jej trochu pretiahnuť mandle.

Vyvádzali sme takto snáď hodinu

Docela sme sa zapotili. Květa už musela byť z tých polôh docela dolámaný. Prežila niekoľko svojich divokých orgazmov a teraz vyčkávala, až zase spustí naše hadice. Akoby sa rozhodovala, kam vlastne naši nádielku chce. Aj nám bolo zaťažko sa rozhodnúť. Ja hlasoval za análik. Môj návrh bol prijatý, hlavne Mirkom s veľkým nadšením. Avšak chcelo to zaujať nejakú pohodlnú striekaciu pozíciu. Květa sa preto ohla cez opierku kresla a držala si roztiahnuté polovičky. Ako prvý ju išiel vystriekať Mirek. Páčilo sa mi pozorovať ich vyvádzanie. Mirkovo hekání bolo stále divokejšie a pohyby trhavější. Kvitne povyjely oči z jamiek as dlhočiznými "anoooo" spokojne komentovala Mirkův výstrek. Mirek mi kolegiálne uvoľnil miesto a ja sa napchal do pulzujúceho zadku plného spermií. Bolo tam horúco. Môj striekacie príspevok k naplneniu Květiných útrob prišiel po chvíľke. Aj mojej striekanie bolo sprevádzané pekným zvukovým sprievodom z Kvetina hrdla. ".... Tááááák, ... a teraz som ako slnečnica - plná semena." Usmievala sa. My jej dali za pravdu. Každý sme ju rozvírali za jednu zadok a pozorovali, ako to z nej najskôr nádherne vystrekuje a potom tahavě odteká. Pastva pre oči.

Ešte pred nami bola kopa času, ktorý sme mohli venovať sexuálnym hrám, a tiež sme ho náležite využili. Teraz sme si však museli všetci trošku oddýchnuť, niečo dobré zajesť a nabrať sily na ďalšie vyvádzanie. Pobehovali sme po chate nahí a tešili sa zo vzájomného súzvuku.

V troch na chate


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

V troch na chate

Havlíčkův Brod 1 Chotěboř Ledeč nad Sázavou Světlá nad Sázavou Golčův Jeníkov Přibyslav Ždírec nad Doubravou Štoky Herálec u Havlíčkova Brodu Krucemburk Havlíčkova Borová Česká Bělá Habry Vilémov u Golčova Jeníkova Dolní Město Šlapanov Lučice Úsobí Pohled Okrouhlice