Ženské kúzlo je predovšetkým vo vôni

Čo si budeme rozprávať. Chceme byť zvodné, príťažlivé a neodolateľné. Či už sme tenké, okrúhle, dlhé či malé, tak v sebe máme ono ženské kúzlo, kvôli ktorému nás mnohí muži obletujú a alebo sa obletovať chystajú.


Komu voňať

V prvom rade si musíme položiť otázku komu vlastne chceme voňať? Je veľký rozdiel či kamarátke alebo manželovi, pretože ich názor čo je a čo nie je zmyselné sa zásadne líšia. Väčšina žien dáva prednosť sladkým, vanilkovým alebo naopak ťažkým orientálnym parfémom. Naproti tomu muž uprednostní skôr nevtieravou a jemnú vôňu. Navyše je väčšina mužov presvedčená, že žena vonia najviac, akonáhle má čerstvo umyté vlasy a jej parfum im pripomína pekný zážitok. Skúste siahnuť znovu po parfumu, ktorým ste voňala, keď ste od partnera dostala napríklad zásnubný prstienok. Trebárs vás opäť milo prekvapí.

Kam s vôňou

Tam kde pulzuje krv je to najlepšie miesto pre vôňu. Asi všetky vieme, že je to dekolt, zápästia a oblasť za ušami. Ale asi neviete, že využiť sa dá aj krk, podkolenia a lakťovej jamky a tiež vnútorná strana členkov. Ak chcete voňať naozaj celá, nikdy nepoužívajte parfum cez oblečenie, ale vystreknite ho do vzduchu a nechajte na seba spadnú jeho opar. Akonáhle pokropí parfum na oblečenie, môže sa stať, že sa na blúzke vytvorí škvrny a ty už nikdy nevyperiete. Vôňa od rovnakej značky možno kombinovať. Ak skombinujete vône rôznych značiek výsledok nebude nič moc. Cez deň je vhodná toaletná voda alebo spŕška a na večer môžete použiť parfum is intenzívnejšie vôňou alebo parfumovou vodu.

Vyberáme vôňu

Iste to poznáte. Idete do obchodu kde na vás už vo dverách číha a doslova vás praští do nosa nepreberné množstvo vôní. Postavíte sa k pultu a začnete oňuchávať jednu fľaštičku za druhou. Po piatom privoňanie si Privoňajte k rybe a môžete pokračovať pokojne ďalej. Absolútne už totiž nie ste schopná od seba rozlíšiť vône. Nakoniec buď odídete s prázdnou a to je ten lepší prípad, alebo si kúpite niečo čo druhý deň chcete vrátiť. Čo sa týka nákupu verte, že v tomto prípade sú muži tými najlepšími pomocníkmi. Naozaj majú na ženské vône lepší nos. Preto si nikdy parfum nekupujte sama. Najlepší variant je nechať sa obdarovať. A to aj preto, že ten parfum bude hlavne voňať vášmu partnerovi a vy nebudete mať strach, že ste nakúpila niečo o čom muž vyhlási, že takto voňala vždy jeho teta.

Voňať a byť naviac sexy

Keď už máte ten správny parfum a pripadáte si ako znovuzrodená, nesmiete zabudnúť, že tým to nekončí. Asi žiadneho muža nezaujme žena, ktorá síce pekne vonia, ale vlasy má príliš stužené a oblieka si kostým pánskeho štýlu.

Takže čo je sexi?

Nechajte voľne poletovať vlasy a ich dĺžka by mala siahať k ramenám, ak máte vlasy krátke nechajte ich rozstrapatené. Mužom sa tiež páči vlasy zviazané do copu. Jemný lesk na perách, lesklé tváre a svieži make-up dostane každého muža. Čo sa týka oblečenia, tak určite žiadny muž nezostane chladný, ak si necháte rozopnutý gombík u blúzky. Nezabudnite na rafinovaný rozparok, rozšírené rukávy a topánky na podpätku. A určite sa stanete sexy ak k tomu všetkému budete zmyselne voňať.

Čo vôbec nie je sexi?

Rozhodne sa nepúšťajte do tuhého zlakovaného účesu. Príliš krátke alebo naopak príliš dlhé vlasy a drdol, to tiež nie je to pravé. Vyvarujte sa červených a tmavých rúžov, suchého a hutného make-upu. Neobliekajte sa do nohavíc naberaných v páse, nevhodné sú tiež košele na zips a vykasané rukávy. A už vôbec nie je sexy ťažká alebo presladená vôňa.

Pozor na zloženie

Príčinou toho, že niektorý parfum priťahuje pozornosť a iný jej naopak odpudzuje, sú silice a zložky používané v parfumoch. Dávajte si teda na ne dobrý pozor. Antierogenní: šalvia, koriander, jedľa, gáfor, mäta, medovka, tymián, cyprusov, eukalyptus, rozmarín. Erogenný: ambra, jazmín, škorica, cibet, harmanček rímsky, klinček, ylang-ylang, vetiver, tuberóza, santalové drevo. Zriedkavé: fialkové listy, mimóza, kastoreum, fleur d\'orange, mošus, ruže. Narkotiká: aníz, muškátový kvet a orech, badián.

Ženské kúzlo je predovšetkým vo vôni


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Ženské kúzlo je predovšetkým vo vôni

Jindřichův Hradec 1 Třeboň Dačice Strmilov Suchdol nad Lužnicí Nová Včelnice Kardašova Řečice České Velenice Nová Bystřice Stráž nad Nežárkou Studená Chlum u Třeboně Lomnice nad Lužnicí Kunžak Deštná u Jindřichova Hradce Jarošov nad Nežárkou Český Rudolec Rapšach Popelín Lodhéřov