Môj prvý zážitok s gigolom

Ako by sa Vám páčilo byť aspoň na pár hodín v spoločnosti okúzľujúceho, inteligentného muža, pre ktorého budete skutočne len Vy tou jedinou? Muža, ktorý Vás môže rozmaznávať a splniť de facto všetky Vaše priania?


Nie, nejedná sa o žiadny náčrt romantického, zamilovaného filmu. Môže sa jednať o Váš bežný deň, napríklad aj všedné. Ak chýba Vám sebadôvera, ak máte pocit, že nie ste príťažlivú a jedinečnú, potom sa týchto myšlienok môžete zbaviť vďaka mužovi, ktorého Vám môžu ostatné ženy len závidieť. Môžete si najať šarmantného muža, gigola, ktorý tu bude len pre Vás. A čo na oplátku? Poskytnete mu zaslúženú, dopredu dohodnutú odmenu.

Schôdzka s gigolom

Láka Vás táto predstava? Radi by ste dostala odpoveď na Vaše otázky, ktoré máte na srdci? Potom buďte mojimi "spoločníkmi" na mojej prvej schôdzke s gigolom. Budete sa cítiť, ako by ste bola uprostred všetkého diania, ako by ste bola skrytou kamerou.

Neberiem každého muža - rozhodne si vyberiem toho "svojho"

Stojím pred rozhodnutím, kde a akého muža si pre svoj deň "D" vybrať. Určite by ma neoslovil obyčajný muž, ktorého stretávam každý deň. Obyčajného muža, ktorý by pre mňa nebol niečím zaujímavým, výnimočným. Ale zase nechcem muža frajírka, zahľadeného do seba, ktoré by mi nepočúval, či by naopak len zaryto mlčal a nebol schopný na moje postrehy, podnety, otázky, odpovedať.

Gigolo - môže byť mužom s veľkým M

Skrátka by som rada naozajstného muža, muža samca, z ktorého by som bola uchvátená hneď na prvý pohľad. Len si ešte musím povedať, či radšej mladého psíka, okolo dvadsať rokov, alebo naopak muža zrelšieho, čo už niečo zažil a má prehľad, muža trebárs aj prošedivělého s nejakou tou sexy vráskou na čele a hlbokým mužným hlasom. A má to byť muž ochranitelského typu muž sčítaný, muž disponujúci výnimočným spoločenským vystupovaním? Tak si všetky svoje otázky pekne porovnám a predložím ich príslušné spoľahlivé agentúre.

Výber gigola v agentúre

Zavolám, či napíšem do agentúry, ktorá mi môže odporučiť môjho vybraného spoločníka na večer. Presťahovala som sa do nového mesta za prácou. Som prácou doslova pohltená a nejako sa mi nedostáva čas na opačné pohlavie, na občasné stretnutia, milé poklábosení. A pretože sa blíži moja narodeniny, nerada by som ich strávila sama doma pri televízii s pohárom vína a vrecúškom orieškov, či mandlí.

Pekne pomaly, ako by šlo o rande

Povedzte sami, nezaslúžime si my ženy to najlepšie? Sme kamarátkami, priateľkami, manželkami, matkami, Opatrovateľky, opatrovateľka a pod Stále sa o niekoho staráme. A kto sa stará o nás? A preto sa na jeden deň, jeden večer nechám rozmaznávať, a to so všetkým čo k tomu patrí. No, uvidím, ako sa to bude vyvíjať. Nechcem nič lámať cez koleno. A kto vie, možno sa nebude jednať len o jednu schôdzku. Schôdzok môže byť viac. V dnešnej dobe je normálne mať vlastného psychológa, finančného poradcu, tak prečo nie gigola? Dohodla som sa, že by som chcela mať svoju vôbec prvú schôdzku v útulnej kaviarničke na rohu ulice, kde bývam. V kaviarničke, ktorá večer poskytuje toľko súkromia a diskrétnosti pre nerušený hovor, zpytavé pohľady, prípadné letmé dotyky. Kaviarničke, kde je pekne útulne, príjemná hudba, skvelá obsluha.

Spoločník prichádza

Je deň mojich narodenín. Blíži sa hodina mojej schôdzky s gigolom. Som nervózny, ako by sa jednalo skutočne o rande, a nie len o nezáväzné porozprávanie. Len neviem, či mám prísť na schôdzku o päť minút neskôr, aby som ho nechala čakať. Alebo naopak tam mám byť s predstihom, či presne. Tápanie sa ukázalo ako úplne zbytočné. Ťažko povedať, či išlo o náhodu, osud, alebo zámer, ale svojho gigola som stretla na ceste smerom k vybranej kaviarničke. Čo bolo priam ideálne. Dovnútra sme tak vstúpili ako pár a boli ušetrení prípadných zvedavých pohľadov, keby sme sa predstavovali vnútri. Niekto by si mohol myslieť, že máme schôdzku naslepo, alebo že sa jedná o nejakého predajcu apod

Večer plynie a konverzácie neviazne

Prvých pár minút bolo trochu rozpačitých, teda z mojej strany. Nevedela som, kam až sa svojimi otázkami môžem zájsť. Ale úplne uvoľnená konverzáciu, ktorá ma presvedčila o tom, že mám pred sebou svoju "krvnú skupinu", mi dodávalo odvahy. Posledné prípadný ostych som stratila pri upíjení lahodného vína, ktoré môj spoločník vybral. Som typ, čo by len rozprával a rozprával. Ale tiež potrebujem, aby môj náprotivok na môj "príhovor", môj výlev reagoval. Potešilo ma, že mi spoločník dal priestor, ktorý potrebujem, ale tiež ma podporoval v mojom smere, kadiaľ sa má konverzácie uberala.

Zistenie, že chcem niečo viac

Ako čas plynul, a ja som bola plná dojmu z báječného prostredia, chutného pokrmu, osviežujúceho vína, ktoré mi stúpalo do hlavy, ale aj pozorného a sexy spoločníka, nemohla som sa ubrániť myšlienky, že by sa mi páčilo aj niečo viac, než len konverzácie . Páčilo sa mi, že som sa mohla vyspovedať, bez toho aby som bola odsudzovaná, alebo snáď zosmiešňovaná. Zo strany spoločníka som zaznamenala isté náznaky, že je mi otvorený a pripravený splniť všetko. A keď hovorím všetko, tak tým myslím aj nežnosti. Gigolo však nie je žiadny prostitút. Ostatne, na zbližovanie som sa ani nedohovorili. Ale keď ono to tak vyplynulo zo situácie a atmosféry. Tak prečo sa brániť niečomu do istej miery zakázanému, ale hriešnemu, lákajícímu? Prečo sa brániť sa nechať oddať mužovi, ktorý je tak dokonalý apredsa žiadnym manekýn?

Odchod z kaviarničky ruka v ruke

Môj zpytavý a spýtavý pohľad bol opätovaný. U myšlienky a pohľadu však nezostalo. Nie som predsa na ozajstné schôdzke a mám tie narodeniny. Darček, okrem krásne kvety, ktorú som od spoločníka dostala, v podobe nežných dotykov, láskanie, by som si tak užívala. Posilnená vínom, napriek tomu však nepripravená svoju túžbu povedať nahlas, som napísala na papierik slová "Pôjdeme ku mne?" Ihneď som zbadala na tvári zvodný úsmev a jemné pokývnutí hlavy. Nie horibilné sme neponáhľali a nejali sa platiť, aby sme utekali do môjho bytu. V pokoji, teda nie z mojej strany, sme dopili, zaplatili a ruka v ruke sa vydali smerom ku mne.

Kúpeľ pri sviečkach, masáž a samá nežnosť

Pretože som srdcom romantička, potrpím si na sviečky, aromatické oleje, penu do kúpeľa, vonná telové mlieka ai Svoj romantický obláčik som nemusela opúšťať. Zaviedla som svojho spoločníka do obývacej izby, pustila svoju obľúbenú hudbu, tentokrát však pomalú a uvelebila sa k nemu. Nechala som sa od neho jemne masírovať stuhnutú šiju. U šije však masáž neskončila. Pomaly ma vyzliekol, napustil vaňu horúcou vodou, pridal penu as masážou pokračoval počas mojej relaxačné kúpele.

Cesta do spálne

Potom ma jemne osušil, natrel telovým mliekom a odviedol do spálne. Ani neviem, ako vedel, kde spálni mám. Možno intuícia.

A čo bolo potom? Predsa len sme za sebou zavreli dvere a tie zostanú zatvorené aj pred Vami. Len prezradím, že úžasnejšie noc plnú nežných dotykov a bozkov, som ešte nezažila. Už teraz viem, že určite nezostane len pri jednej tohto stretnutia. Budem mať svojho gigola, muža snov, muža, ktorý mi nezovšednie. A keď áno? Kto hovorí, že si nenájdem potom iného?

Môj prvý zážitok s gigolom


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Môj prvý zážitok s gigolom

Mimo | 27.11.2015 23:41
Chces chlapa? Napis a mozes ho mat.Kazda zena chce sex.Tak nevahaj a objednaj si ma staci chciet duski duski zavinac gmail bodka com

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky