Hodinový hotel - Lučenec

Chcete si užiť erotické chvíľky so svojou drahou polovičkou bez toho, aby ste museli riešiť, či budete mať doma dostatok pokoja, či vás nikto nebude vyrušovať alebo či nestretnete niekoho, koho práve stretnúť nepotrebujete? Navštívte Hodinový hotel.


Všetci milenci potrebujú aspoň trochu súkromia, a ak sa im takého vytúženého pokoja nemôže dostať u nich doma, či už preto, že sú doma ich rodinní príslušníci, manželky, manželia, či ich byt nie je sexuálnym radovánkam prispôsobený či milenca láka sex v cudzom prostredí, ktoré k intímnym chvíľkam priamo nabáda, práve pre nich sú k dispozícii hodinové hotely.

Čo to hodinový hotel je?

Hodinovým hotelom môžeme rozumieť akýsi milenecký azyl, ktorý sa vyznačuje oproti klasickým hotelom aj veľmi krátkodobým ubytovaním v dĺžke už od jednej hodiny. Tieto hotely spravidla neposkytujú dlhodobé ubytovanie na týždeň a viac, ale predĺžiť si takto eroticky nabitý pobyt môžete určite aj na víkend. Všetko záleží na podmienkach každého hotela a predovšetkým na dohovore.

Pre koho je hodinový hotel určený?

Hodinový hotel spravidla vyhľadávajú a následne využívajú milenecké páry, ktoré hľadajú pokoj, súkromie a hlavne diskrétnosť. Nezriedka sa stáva, že si žena nájde ženatého milenca alebo muž vydatou milenku a posledné, po čom túži je, aby ich spolu videl niekto známy, apod Ďalej môžu Hodinový hotel využívať tí milenci, ktorí sa napríklad ani nepotrebujú pred verejnosťou skrývať, však poznajú sa ešte len chvíľu, alebo sa zišli prvýkrát a je pre nich ešte skoro pozývať sa navzájom k sebe domov. Na to je predsa len trochu čas. Preto je veľmi vhodnou príležitosťou využiť služby hodinového hotela. Ďalej Hodinový hotel využívajú aj tí, ktorí napr chcú vyskúšať niečo nevšedného v troch alebo dokonca aj vo viacerých ľuďoch, čo by ich vzťah okorenili a chcú k tomu aj takto príznačné prostredie. Hodinové hotely v naprostej väčšine neposkytujú ubytovanie prostitútkam ani podobné klientele.

Hodinový hotel a jeho ciele

Cieľom hodinového hotela je ponúknuť milencom dočasné ubytovanie, kedy doba záleží na klientoch, a to všetko za prijateľný poplatok. Je predsa rozdiel užívať si sex v zime vo vymrznutej malom aute a užívať si ho v krásnom teplom izbe. Hodinový hotel sa často stáva dlhodobým partnerom, u ktorého máte istotu, že vás vždy ubytuje, vždy vám požičia kľúče od svojej izby a nebude ho zaujímať, čo sa v izbe deje, kto tam je, atď

Ako to v hodinovom hoteli funguje

Samozrejme do hodinového hotela môžete prísť kedykoľvek. Nie je nutná predbežná rezervácie, pretože majiteľ hotela chápe, že človek nikdy nevie, kedy to na neho príde a on bude potrebovať toľko vytúžené súkromie. Preto môžete do hotela prísť kedykoľvek. V hoteli je tiež možné vykonať rezerváciu a to cez email, cez sms, alebo telefonátom. Je to podstatne lepšie, pretože máte istotu, že izba budete mať pred vašim príchodom nachystaný a voľný. Po vstupe do hodinového hotela sa vás ujme buď obsluha alebo recepčná, ktorá vás uvedie do vašej izby, alebo lepšie povedané do bytu. Platby prebiehajú v drvivej väčšine pred vstupom do bytu, všetko však záleží na konkrétnom hodinovom hoteli. Pri odchode iba odovzdáte kľúče.

Ako vôbec hodinový hotel vyzerá?

Hodinový hotel sa skladá väčšinou z malých bytov, tzv garsóniek, ktoré sú kompletne vybavené sociálnym zariadením - WC, vaňou alebo sprchovacím kútom. Izby sú vybavené nábytkom, televízorom s niekoľkými programami, niektoré hotely majú v rámci bytového vybavenia aj chladničku s občerstvením v podobe nápojov a sladkostí.

Hodinový hotel - Lučenec


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Hodinový hotel - Lučenec

Anonym | 15.02.2014 12:28
Kde to je

Re: Hodinový hotel - Lučenec

GAGO | 28.02.2014 18:43
je to legalne tketo podnikanie ? netreba z toho odvadzat dane alebo podobne ?

Re: Hodinový hotel - Lučenec

Anonym | 14.09.2014 16:29
Nejaky kontakt?

Re: Hodinový hotel - Lučenec

miroslav | 15.10.2014 01:12
Kontakt?

Re: Hodinový hotel - Lučenec

béla | 17.10.2014 14:48
Je to na Výstavisku v Kultúrnom stredisku SMK ( Strana maďar párty)

Re: Hodinový hotel - Lučenec

ino | 17.11.2014 11:42
Aka je cena na hodku

Re: Hodinový hotel - Lučenec

regina | 24.03.2015 16:45
Telefonne cislo?

Re: Hodinový hotel - Lučenec

jan | 05.04.2015 23:42
kde to je? kontakt.

Re: Hodinový hotel - Lučenec

Adam | 12.05.2015 00:44
cena je aka? a poprosil by som cislo alebo email na hodinovy hotel

Re: Hodinový hotel - Lučenec

Juli | 09.10.2015 22:03
Nejaký kontakt by niekto vedel?

Re: Hodinový hotel - Lučenec

Zuzana | 12.09.2016 09:29
Vie mi niekto prosím poskytnúť nejaky kontakt.Ďakujem

Re: Hodinový hotel - Lučenec

Katka | 18.11.2016 18:57
Vie mi niekto poskytnuť tč.porsim???

Re: Hodinový hotel - Lučenec

Anonym | 21.12.2016 14:15
Nejaky kontakt?neviete

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky