Hodinový hotel Olomouc

Romantické prechádzky s milujúci osobou majú svoje kúzlo. Nie vždy však praje počasie, a nie vždy len chceme zostať pri prechádzaní a rozprávanie. Aj nežnosti a maznanie patrí ku vzťahu. Súkromie a diskrétnosť zároveň môže poskytnúť hodinový hotel.


Obľuba hodinových hotelov, ktoré nemajú nič spoločného s tzv vykričaným domy, stúpa. A tak je možné de facto v každom väčšom meste využiť služby kvalitných a luxusných hodinových hotelov. Stačí si len vybrať ten, ktorý Vám svojou dopravnou dostupnosťou, ponukou služieb a cenou, bude najviac vyhovovať.

Hodinový hotel - prakticky nemá zatvárací čas

V ponuke hodinových hotelov nájdete aj také, ktoré v maximálnej miere vychádza v ústrety svojim potenciálnym aj pravidelným hosťom. U niektorých hodinových hotelov sa môžete stretnúť s nepretržitou otváracou dobou. Nie ste teda nijako časovo limitovaných. A bude záležať čisto na Vás, či sa svojím náprotivkom prídete do hotela v popoludňajšie, večerné, nočné, či ranné hodinu. V hodinovom hoteli potom môžete príjemne stráviť hodinu, ale napríklad aj celý deň, alebo víkend. Všetko je o možnostiach konkrétneho hotela.

Hodinový hotel - okorení Váš vzťah

Nikde nie je napísané, že hodinový hotel je určený pre milenca, či "náhodne" sa stretávajúcich jedinca. Hodinový hotel tiež môže byť oživením Vášho, povedzme stereotypného života, kedy stále idete v rovnakých koľajach. Hodinový hotel tak môže vniesť do vášho intímneho vzťahu novú šťavu a riadne ho okoreniť. Čo napríklad prekvapiť Váš náprotivok pri príležitosti Vášho výročia, narodenín apod a zarezervovať si niektorý z komfortných izieb hodinového hotela?

Hodinový hotel - úplná diskrétnosť aj súkromia

Ste stále na pochybách, či využiť služby Vami vybraného hodinového hotela? Nemusíte mať vôbec žiadne obavy, že by sa snáď na Vás dotyčný personál pozeral divne, skrz prsty, posmešne apod Tiež Vám nebudú pokladané nejaké nevhodné otázky. Berte hodinový hotel v podstate ako klasický hotel, len s tým rozdielom, že hodinový hotel poskytuje azyl všetkým zamilovaným, všetkým, ktorí chcú súkromie, pohodlie a komfort. Dokonca ani nemusíte v rade prípadov oznamovať Vaše pravé meno. Môžete si aj zvoliť určitú prezývku.

Hodinový hotel - moderne a plne vybavený izba

Kvalitné a luxusné hodinové hotely sa môžu pochváliť komfortnými izbami, často aj s ponukou VIP izieb. U všetkých izieb je potom samozrejmosťou, že sú zariadenia pekným nábytkom a doplnkami. Samozrejmosťou je čisťounké obliečky, uteráky. V drvivej väčšine prípadov tiež každá izba disponuje vlastným sociálnym zariadením, či už v kombinácii so sprchovacím kútom, alebo vaňou, prípadne i vírivou vaňou.

Hodinový hotel - užívajte si relaxácie i oddychu

Aj keď sa ponúka, že hodinový hotel je miestom, kde si páry preukazujú nežnosti, potom hodinový hotel môže byť aj miestom určeným pre úplnú relaxáciu, oddych. Povedzte sami, či máte v rade reštaurácií možnosť si v kľude porozprávať, bez toho aby ste neboli rušení zo strán iných hostí, či obsluhujúceho personálu? Hodinový hotel Vám poskytne toľko súkromia, koľko len budete potrebovať.

Hodinový hotel - nadštandardné služby

K nadštandardným službám, ktoré hodinové hotely ponúka, môže patriť aj zabezpečenie chutného občerstvenia v podobe čerstvého ovocia, lahodnej čokolády, vychladeného sektu ai Určite sa u Vami vybraného hodinového hotela opýtajte, aké služby môžete očakávať. Výnimkou nie je ani zabezpečenie ochrany (kondómov), kvetín, hudby, odvozu domov ai

Hodinový hotel Olomouc


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Hodinový hotel Olomouc

Šternberk 1 Uničov 1 Litovel Dub nad Moravou Horka nad Moravou Náměšť na Hané Bohuňovice Moravský Beroun Chudobín Troubelice Velká Bystřice Lutín Slatinice Velký Týnec 1 Hlubočky 3 Hlubočky 1 Cholina Tršice Dlouhá Loučka Těšetice