10 +1 vec, ktoré ženy nechcú v posteli vidieť, počuť a zažiť

1. "Nepribrala si?" Bez ohľadu na to, či to je, alebo nie je pravda, je toto veta, ktorú by chlap v posteli nikdy nemal vysloviť. Ak s vami chce prevádzkovať sex, predpokladá sa, že sa mu páčite taká, ako ste!


Inak nemá vo vašej spálni čo robiť

Ak je to dlhoročný partner a chce vás upozorniť, že ste za posledné dva roky pribrala pätnásť kíl, nech tak urobí taktne a pri akejkoľvek inej činnosti, ako sú erotické hrátky.

2. "Mne sa veľký prsia rovnako nepáči."

Platí to isté čo o komentároch týkajúcich sa váhy. Gentleman takú poznámku prehltne, rovnako ako múdra žena nekomentuje veľkosť partnerovho mužstva, aj keby ho takmer nemohla nájsť. Dobrý milenec vyzdvihne to, čo sa mu na nás páči, ao nedostatkoch sa vôbec nezmieni (alebo si ich ani nevšimne). Vie, že odmenou je mu potom sebavedomá žena, ktorý si milovanie vie naozaj užiť.

3. "Moja bývalá mi to vedela urobiť oveľa lepšie."

Ak je taký rúra, že toto vôbec vysloví, bez milosti ho vypakujte. Rovnako ako v prípade, že začne z rukáva ťahať historky typu "Jo a potom som raz Petru ohol o obedňajšej pauze v kancelárii cez stôl, nechcela by si to tiež niekedy skúsiť?". Historky o predchádzajúcich milostných dobrodružstvách by mali byť vo chvíli milovanie tabu, pokiaľ sa nejedná o vaše vlastné.

4. "Prepáč, toto sa mi ešte nikdy nestalo."

Či už váš milenec predviedol predčasnú ejakuláciu alebo sa naopak nezmohol vôbec na nič, túto vetu počuť nechceme. Napriek tomu by sme v danej chvíli mali byť tolerantný (hoci je pravdepodobné, že klame) a chápavé. Nie vždy sa zadarí a ani my nie sme zakaždým vo forme, je preto zbytočné milenca ešte viac stresovať pohŕdavým poznámkami a otráveným tvárou. Radšej ho objímte a dajte najavo, že o nič nejde. Rozhodne sa ho nepýtajte "A už si s tým u niekoho bol?". Viackrát ste sa nevideli.

5. "Nemôžem ti to urobiť ústami, pretože mi nevoníš."

Hľa, tak to je najväčšie faux pas, aké sa vám v posteli môže prihodiť. Nedovoľte preto, aby bol muž niekedy nútený túto ponižujúce vetu vysloviť. Hygiena je základ. Ak prídete po celodennom zhonu z práce a partner sa na vás vrhá už vo dverách, elegantne si poraďte a navrhnite spoločnú sprchu alebo kúpeľ. Väčšina mužov už dnes neocenia ani dlhý nemodifikovaný porast, ktorý sa derie z nohavičiek do všetkých strán av ktorom musia váš poklad zložito hľadať.

6. "Jakej som bol?"

Chlapi sú ako malé deti a túži po pochvale. Ale v posteli sa na svoj výkon pýta väčšinou ten, kto by radšej odpoveď počuť nemal. Dobrý milenec sa pýtať nemusí, pretože na žene spozná, či sa jej to páčilo. Druhou kategóriou sú samoľúbi egoisti, ktorí chcú počuť, ako na ne peja ódu. Ak sa chlap hneď po orgazme odvalí as rukami za hlavou položí túto otázku, bez toho aby sa staral, či ste si aj vy užila svoje, ukážte mu dvere.

7. "Urobila si sa?"

Nechajme stranou samotnú voľbu výrazu, ktorý si chlapi z nejakého dôvodu obľúbili, ale ženy ho príliš nemusí. Ak nespozná, že ste (ne) mala orgazmus, moc nádejne to nevyzerá. Nie každá žena pri vyvrcholení kričí ako o život, ale aj tak poskytuje dosť dôkazov o tom, čo práve prežíva. A na porno sa pozerá každý chlap, takže výhovorky, že to ešte nevidel, neberte. To, že muž nespozná predstieraný orgazmus od skutočného, ​​je vec druhá.

8. "Zatiaľ si žiadna nesťažovala."

Stláčať vám prsia ako vo zveráku, olizuje jazykom celú tvár, priráža tak, že si hlavu rozbijete o stenu, a do ucha šepká oplzlosti. Keď sa ozvete, že by ste uvítala jemnejšie zaobchádzanie, dotknuto sa ohradí s tým, že sa to všetkým jeho dievčatám páčilo (to ťažko). Muž, ktorý nevie počúvať, vám v posteli radosť neprinesie. Áno, asi sa svojimi technikami uspel u niektorej z predchádzajúcich mileniek, a tak si ich vzal ako univerzálny mustry, ktorý predsa musí zabrať na každú. A vy si teraz dovolíte chcieť po ňom, aby sa naučil niečo iné!

9. "Čo keby sme to skúsili v troch treba s Marcelou?"

Marcela je jeho kolegyňa z práce, samozrejme dlhonohá blondína s mierami 90-60-90. Potlačte chuť vyškriabať mu oči, namiesto toho sa sladko usmejte a povedzte: "Súhlasím, ale na oplátku si ja nabudúce privediem Tomáša, čo ty na to?" (Tomáš je váš osobný tréner vo fitnescentre). Samozrejme treba po sexe v troch túžite, a potom je partnerovho ponuka v poriadku. Ale výber tretieho do partie je vždy na vás oboch.

10. Tanga.

Ako sa vôbec stalo, že niekto vymyslel tangá pre mužov? Je ťažké nájsť aspoň jednu ženu, ktorá by úprimne povedala, že sa jej táto vec na pánoch páči. A napriek tomu sa stále nájdu muži (nemyslíme tým profesionálne striptérov), ktorí si tento módny kúsok vezmú dobrovoľne (!) A vytasí sa s ním v posteli pred svoju milú. Najobľúbenejšie sú bohvieprečo tangá s tigrím alebo leopardím vzorom. Ak vás milý takto prekvapí, vysvetlite mu jemne, že chlpatý chlapský zadok rozpolený šnúrkou vo vás vášnivú túžbu naozaj nezobudí.

11. "Překrásné!"

Vykríkne váš drahý uprostred najdivokejších radovánok. Vy sa ale voláte Alena.

10 +1 vec, ktoré ženy nechcú v posteli vidieť, počuť a zažiť


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky