Aké sú bacuľky v posteli? Vraj vášnivé!

Vysoká, štíhla ako prútik, alebo poriadny kus ženský "krv a mlieko"? Naozaj si myslíte, že viete, čo sa mužom páči? Každý totiž rozhodne nechce modelku. Robert je spolužiak zo strednej školy.


Dnes je to muž v najlepšom veku, má 3 deti a žije v spokojnom manželstve

Bol ochotný rozprávať mi, ako prežíval sex s plnoštíhlou ženou. Musím podotknúť, že bol vždy fešák. Vysoký, svalnatý chlap s upřímnýma a veselými očami. Sa zoznamovaním s dievčatami nemal žiadny problém. Práve naopak. Krásavice s postavami baletiek sa okolo neho točili dosť často.

"Mal som pár známostí, než som stretol Evu, takže nemôžem povedať, že by som bol neskúsený

Zatiaľ čo predtým si okolie mojich partneriek takmer bez pozornosti, tentoraz sa to v našej partii rozkríklo hneď. Eva bola síce krásna žena, ale jej postava bola veľkosti XXL. Zatiaľ čo mne jej telo prišlo nádherné, videl som, že pre ostatných to bola, tá desne tučná ženská \'. Jej 90 kíl mi pripadalo ako niečo úplne normálneho, a navyše v mojich očiach veľmi sexy. Skrátka bola ako nadýchaná biela perinka, "zasnia sa Robert.

"Vlastne to rozprávam niekomu až teraz, ale to najkrajšie, čo som s ňou prežil, bol sex

Kto to nepoznal, vôbec nepochopí, o čom hovorím. Jej pevné stehná, guľaté bruško a plná prsia ma úplne fascinovali. A tie jej boky a zadoček!! "Eva svoje kilá navyše vôbec neriešila, alebo ja to aspoň nepostrehol, a vedela si užiť všetko na plný pecky. Bola veľmi vášnivá a zmyselná, za svoje faldíky sa nehanbila a ja tie jej kypré tvary skrátka miloval. Navyše sme si spolu okrem úžasného sexu užili v posteli aj veľa zábavy, pretože Eva bola pohoďáčka. Spokojná, vyrovnaná a usmievavá.

A predstav si, že nakoniec ona opustila mňa, pretože sa zaľúbila do iného muža

Je to už dlho, a navyše moja žena by toto nepočula rada, ale často si na ňu spomeniem. Môžem pokojne odprisahať, že po tom, čo som spoznal, aký je sex s bacuľkou, by som žiadnu čtyřicetikilovou miss do postele nechcel. Už nikdy!!

Je viac než isté, že každý muž má rád niečo iné

Ženy si ale väčšinou utvárajú nesprávny názor, ktorý navyše podporujú médiá, prehliadkové móla a ženské časopisy. Kultu štíhlosti, ktorý nás presviedča, že by sme všetky mali nosiť veľkosť oblečenia 36, ​​podlieha väčšina. Lenže gény nám to zariadili inak a mnohé z nás si musí priznať, že z nej proste modelka nebude nikdy.

Muži síce obdivujú na žene, keď o seba stará a stará sa o svoje telo, ale posadnutosťou rôznymi diétami, strážením váhy a neustálou sebakontrolou si nakoniec partnerov skôr odradíme. Veď je toľko chlapov, ktoré z kyprých žien doslova šalejú. A čo vy, stále si myslíte, že musíte schudnúť??

Aké sú bacuľky v posteli? Vraj vášnivé!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky