Ako to vidí muž? Ženská bez sexu o dobrom spánku vôbec nemôže hovoriť!

Každá štvrtá žena sa s potešením vzdá sexu na celý mesiac, len keď sa dobre a pohodlne vyspí. Ukázali to výsledky výskumu, ktorý si objednala britská firma Kalms Sleep špecializujúca sa na výrobu prostriedkov zaisťujúcich pokojné spanie.


Každá štvrtá žena sa na mesiac vzdá sexu, aby sa jednu noc poriadne vyspala

Naproti tomu mužom sa taká predstava zdá byť skvelá len v 13 percentách prípadov, píše server shortnews.de."Najväčšími problémami, ktoré nedajú ľuďom zaspať, alebo je budí zo spánku, sú nedostatok financií a tiež ťažkosti v zamestnaní," píše sa v záverečnej správe o výsledkoch výskumu. Celkom zaujímavé sú niektoré názory čitateľov, ktorí na túto správu reagujú v diskusii.

"Väčšinou sa ženy zrejme vzdávajú sexu vtedy, ak im z toho plynie nejaká výhoda

A tak sa skoro v každom výskume na podobné témy dočítame o ženách, pre ktoré nie je sex dôležitý. Niekedy to však býva práve naopak - ženy súloží práve preto, aby pre seba určitý prospech získali, "píše sa pod nickom Nobody 66. "Ako mizerný je asi intímny život tých žien, ktoré dajú prednosť spanie pred sexuálnymi radovánkami," myslí si pisateľ podpísaný CrazyCatD. A nepochybne chlapík skrývajúci sa pod nickom Suisse to rozštiepil: "Ja to vidím takto: ženská bez sexu o nejakom dobrom spánku vôbec nemôže hovoriť!"

Ako to vidí muž? Ženská bez sexu o dobrom spánku vôbec nemôže hovoriť!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky