Atraktívny muži očakávajú zaplatenie účtu!

Páni majúci pri stole v reštaurácii zakaždým inú krásnu dievčinu dobre vedia, čo ste zač. Krásne ženy totiž nemajú valným túžbu podieľať sa na platenie útraty. A nová štúdia zo Škótska potvrdzuje.


Že naozaj viac než ženy a dievčatá priemernej vizáže pochybujú o tom

Že by ich mal muž na večeru či drink pozvať. Avšak mladí atraktívny páni už neverí na starej džentlmenskej gesto, že by mali platiť za útratu vždy. Ak sa cíti dosť príťažliví, očakávajú zaplatenie či aspoň podiel na ňom. Večer randiť idú bez peňazí častejšie ale práve krásne ženy, neočakávajú totiž, že by za seba museli míňať vlastné financie.

Psychológovia z University of St Andrew, kde študovali korunný princ William a jeho snúbenica Kate Middleton, vykonali niekoľko experimentov

Z nich vyplynulo, že ľudia hodnotia to, či by mali platiť oni, či náprotivok, podľa toho, ako sa sami cení z hľadiska atraktivity. Ženy vždy uvádzali, že by mali byť pozvané, keď svoju vlastnú atraktivitu hodnotili vysoko a keď bol náprotivok menej atraktívny. "Zaujímavé ale je, že ochota platiť alebo podieľať sa na platenie bola veľmi nízka nielen u atraktívnych žien, ale aj u atraktívnych mužov. Mladí ľudia opúšťajú staré tradície, keď muž za ženu platil vždy. V modernom svete rovnosti pohlaví páni dokážu na trhu randenia zhodnotiť vlastnú príťažlivosť, "myslí si autori štúdie z St. Andrews.

Atraktívny muži očakávajú zaplatenie účtu!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky