Chceli skočiť z mosta kvôli nešťastnej láske a odišli domov spolu!

Jemu zomrela snúbenica, ju vyhodili z domu kvôli nechcenému tehotenstvo. Dvadsaťšesťročný Andrej Ivanov ao päť rokov mladší Maria Petrovová mali rovnaký nápad, nešťastie, ktoré ich stretlo v živote, ukončí sa svojím životom skokom z mosta.


A obaja dostali rovnaký nápad v rovnakú chvíľu

Ani jeden však nerátal, že na moste, z ktorého chceli skočiť, stretnú ešte iného samovraha. Osud však koniec života pre nich ešte neplánoval a miesto dvojnásobnej samovraždy im poslal Amora, ktorý zasiahol v rovnakú chvíľu srdce oboch. Andrej a Mária sa do seba na oceľovej konštrukcii ihneď zamilovali. Namiesto túžby zabiť sa je prepadla túžba žiť. A keď z mosta zliezli, odišli domov spolu.

Pritom si rozprávali, čo je na most priviedlo:

Ivanovovi deň pred svadbou počas autonehody zomrela snúbenica, Petrovovú vyhodili z domu rodičia, keď sa dozvedeli, že je tehotná. Všetko sa odohralo v ruskej Ufe na moste nad riekou Belaj. Len pár sekúnd pred skokom do hĺbky väčšej než tridsať metrov Márii za rameno chytil Andrej.

"Niečo sa v mojom srdci v tej chvíli stalo a ja som ju nemohol nechať urobiť to

Čo urobiť chcela, nech som mal zlomené srdce akokoľvek. Začal som kričať, aby zastavila a bežal pre ňu. Spadla mi do náručia a plakala a ja začal plakať taky. Tak sme sa držali a hovorili, hovorili a hovorili. Tá noc mi zachránila život, a jej, "priznal Andrej ruskému tlače.

Chceli skočiť z mosta kvôli nešťastnej láske a odišli domov spolu!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky