Chudnutie sexom

Patríte aj Vy k tým, ktorí sa snažia schudnúť cvičením, ale nebaví je to? Máme pre Vás jednoduchšie a stokrát zábavnejšie formu ako zhodiť prebytočné kilá a vytvarovať si postavu. Čítajte ďalej.


V dnešnej dobe chce mať každý skvelú postavu, ale cesta k nej nie je, ako je známe, úplne jednoduchá. Môžeme držať najrôznejšie diéty - napríklad mliečnu, banánovou alebo bodovú, kedy zbodnete, na čo prídete, potiť sa v posilňovni alebo doma na podlahe či začať užívať tablety na chudnutie. Väčšina z nás ale čoskoro príde na to, že nech sa snaží akokoľvek, výsledky sú chabé alebo vôbec žiadne. Spojte preto príjemné s užitočným a začnite chudnúť sexom.

Sex, ako všetci vieme, je veľmi obľúbená a zábavná činnosť, nielen u generácie mladých. Povzbudzuje našu myseľ, dodáva lepšiu náladu a utužuje vzťah medzi partnermi. S pravdou von, kto vie, že aj sexom sa dá spevniť a vytvarovať naše telo do krásy. Sex je aktivita, ktorá nás baví a do ktorej sa snažíme dať čo najviac vášne a inšpirácie, čím zvyšujeme svoju výkonnosť. Páni si môžu vypracovať najčastejšie svaly na rukách, stehnách a zadku; dámy získajú pevnejšie stehná, zadoček i bruško. Budete mať aj ďaleko viac času. Len si spočítajte, koľko času strávite jazdou do posilňovne a späť, časom na cvičenie a následnou úpravou, aby ste nevyzerali ako čerstvo spálenie. Keď si ušetríte čas na jednu, dve rýchlovky denne, zostane Vám ešte dosť času na rande s kamarátkou.

Chce to len trochu fantázie a zmyslu pre objavovanie nového. Ak patríte k skupine ľudí, ktorí preferujú jednu, maximálne dve polohy, najčastejšie však misionársku polohu, určite nedosiahnete rovnaké výsledky ako tí, ktorí radi experimentujú. Nemusíte vystriedať celú Kamasutra počas jedného pohlavného styku, ale občasná zmena Vášho "rituálu" môže prekvapiť aj Vás samotných.

Chudnutie pri sexe

Hľadajte na internete, v knihách, časopisoch alebo dajte na radu priateľa. Existuje celá škála sexuálnych polôh, pre začiatočníkov, pokročilých i zdatných milovníkov. Postupom času sa z Vás môže stať aj "posteľový boh".

Počas sexu spaľujete veľké množstvo kalórií, za približne 12 až 15 minút milovanie dovedie Vaše telo spáliť 380 až 400 kalórií, čo zodpovedá asi 30 minútam aktívneho behu. Ak si potrpíte na predohry a vášnivé bozky, máte zase niečo naviac. Vyzliekanie, bozkávanie, maznanie; pri tom všetkom začíname byť správne nažhavení a nervózny, náš srdcový tep sa zrýchľuje, a teda spaľujeme. A to nie je všetko. Pri bozkávaní precvičujeme mimické svaly v tvári, a to ďaleko viac ako pri bežnom rozprávaní. Pleť bude hladšia, pevnejšia a obmedzuje sa aj tvorba vrások. Naše telo sa pri vzrušení veľa potia, a to podľa náročnosti polohy, obmedzeného množstva času alebo ročného obdobia, viac či menej. Avšak nie je to nič zlého. "Pot je zdravá vec", ako hovoril drevorubač Drnec v rozprávke Lotrando a Zubejda. A mal pravdu. Potem sa z nášho tela dostávajú von škodlivé látky, ktoré naše telo nevstrebe, naša pokožka je z časti hydratovaná a tiež je kvalitnejší. Posúďte sami.

Čo keď nemám chuť na sex?

Každý z nás to už určite zažil. Perfektné atmosféra, perfektný partner či partnerka, ale chuť na sex chýba alebo nie je dostatočná. Môže to byť chvíľková záležitosť, ale aj dlhodobejšie. Ste z toho nešťastní? Nezúfajte! Existuje možnosť v podobe potravinových doplnkov, ktoré zvyšujú chuť na sex.

Spaľovanie kalórií počas sexu

Len pre ukážku sa pozrite, ako môžete ľahko a účinne kalórie vykazovať z tela.

Pri vyzliekaní strácame 10 až 12 kalórií. Páni, ak vyzliekate podprsenku svojej partnerky oboma rukami spaľujete tým len 8 kalórií, ak jednou rukou už je to 12. Skúšate Ak to ústami, môžete sa zbaviť až 85 kalórií. Dámy, prípadne páni, pri nasadzovaní prezervatívu možno tiež chudnúť. Pri úplnom stoporenie spaľujete už 6 kalórií. Bez neho je to však trochu viac, neuveriteľných 315. Ale táto alternatíva je málo pravdepodobná, všakže. Ak pri predohre hľadáte partnerkinho klitoris, zbavíte sa takmer 8 kalórií, ak hľadáte bod G, môžete stratiť až 92 kalórií. Pri samotnom akte, ako sme sa už zmienili, prídeme o 380 až 400 kalórií. Avšak za akej situácie sa obliekate? V pokoji prichádzate len o 32 kalórií, ponáhľate ak o 98, v prípade núdze, keď manžel alebo manželka otvára vstupné dvere, je číslo enormne vysoké, 1 218 kalórií. Podčiarknuté a sčítané, pri nenáročnom sexuálnom styku môžete prísť minimálne o 444 kalórií.

Neskáčte na váhu zakaždým, keď sa pomilujú, psychika totiž môže zmariť Vašu snahu schudnúť ao ďalšie "vyvádzanie" už treba nebudete mať záujem. Čo by bola konieckoncov veľká škoda nielen pre partnera, ale aj pre Vás.

Náročnejšie polohy, ktoré zvládne zaručene každý

Čo sa týka malé nápovedy, ako a ktorú polohu zvoliť, je najlepšie poradiť sa s partnerom. Dohodnite sa, zvoľte čo zvládnete a na čo musíte máličko trénovať. Vyskúšajte si polohu nanečisto a uistite sa, že všetko robíte správne. Ak nechcete hneď začať s akrobatickými kúskami, vyskúšajte klasiky. Pri misionárskej polohe si páni precvičia sedacie svalstvo a dámy budú mať pocit väčšej intímnosti. Ale pri polohe "na koníčka", kedy je žena hore, sa zaručuje dámam posilňovanie stehenných svalov a spevnenie zadočku a pánom perfektný výhľad. Ako obmenu si môžete přidřepnout, prípadne sa aj otočiť, budete teda k partnerovi chrbtom, a posilňujte aj lýtka. Vyskúšať môžete aj polohu postojačky, v predklone, spredu alebo zozadu. Prakticky v každej polohe, kedy sa pohybujete, či už len krúžite boky, dvíhate sa alebo zvierate a prepínajú hrudník, robíte so svojim telom divy. A nielen s telom, hlavne s partnerom. Ak prevezmete kontrolu a celý sex sa bude riadiť len podľa Vás, nielen, že si dáte 100% do tela, ale Váš partner bude nadmieru spokojný, nemusí sa o nič starať a len si užíva pocity slasti. Okrem polôh môžete striedať aj miesta. Vysoká hladina adrenalínu, keď si užívate v parku na lavičke, v otcovi aute, niekde v prírode, taktiež zvyšuje Váš výkon. Možnosť, že Vás niekto chytí alebo len uvidí, je predsa tak vzrušujúce. Opatrne však so sexom na verejnosti, kde Vás môžu chytiť a pokutovať.

Preč sa hanbou

Veľkým problémom, najmä u žien, je stud. Hanbíte sa za svoje telo, občas aj za svoje túžby a priania. Ale prečo? Ste to predsa Vy. Odhoďte ho. Berte sa takú, aká ste. Ak máte podľa Vášho názoru nevzhľadnú postavu, snažte sa sami sebe povedať, že to nie je pravda. Najťažšie je presvedčiť sami seba ako ostatné. Partner si Vás vybral práve preto, aká ste a čo viete. Nedávajte si predsudky, že ste nepríťažlivá a že sex je pre Vás uzavretá kapitola. Nie je to pravda. Možno, že práve vďaka sexu zistíte, čo sa vo Vás skrýva. Sami budete prekvapení, aké ľahké je užívať si bez zábran.

Záverom teda môžeme povedať, že aj keď vám nepodarí toľko, čo chceme, máme isté, že pravidelný sex nám predĺži život, uľahčí deň a dodá úsmev na pery. Akýkoľvek problém potom vyriešime ľavou zadnou. Teraz už na nič nečakajte, odstráňte všetky svoje prekážky a hor sa do postele.

Chudnutie sexom


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky