Chystáte svadbu? Všetko potrebné nájdete na veľtrhu Svadobné dni 2013

Pochádza z Británie, žije vo Valencii a na svojom blogu píše španielsky. Aliciu Youngová však nepreslávili jej texty, ale fotografie jej veľkého poprsia. Tak nejako o nich sama hovorí na webe Los Escotes De Alicia, k


Pochádza z Británie, žije vo Valencii a na svojom blogu píše španielsky. Aliciu Youngová však nepreslávili jej texty, ale fotografie jej veľkého poprsia

Tak nejako o nich sama hovorí na webe Los Escotes De Alicia, kde pánov denne teší čerstvú fotkou svojho dekoltu. Niekedy je viac, niekedy menej odetý, ale dojem vie urobiť rozhodne vždy.

 

Nikdy, naozaj nikdy Alicia neukáže svoju tvár

V dnešnej dobe večného odhaľovanie sa tak jej tajomstvo stáva extrémne zaujímavým. Youngová spustila blog v novembri a odvtedy ho už navštívili tri milióny užívateľov internetu.

Tridsaťjedenročná žena sa vystavuje v rôznych pózach

Niekedy desiatujú, inokedy zdobí stromček, nabudúce sa chystá na nákupy do zimných ulíc. Vždy sa snímka ale sústredí na oblasť medzi jej krkom a pupkom.

Odkazy na blog sú aj na Twitteri a Facebooku a Youngová sľúbila, že zatiaľ státisíce svojich verných fanúšikov chce rozmaznávať denne.

Chystáte svadbu? Všetko potrebné nájdete na veľtrhu Svadobné dni 2013


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky