Čo by som zmenil na svojej partnerke? Aneb spýtali sme sa priamo mužov!

Aj keď je vzťah medzi dvoma ľuďmi takmer idylický, neznamená to, že by jeden druhého brali úplne bez výhrad. Vždy je čo zlepšovať! Zaujímalo nás, ako to majú muži ... A ich odpovede stojí za to! Otázka znie: Čo by som chcel zmeniť na svojej partnerke?


Peter, 33 rokov (ženatý 5 rokov)

"Som spokojný. Keď pominiem také tie drobnosti, ako nedochvíľnosť, odkladanie vecí na poslednú chvíľu, Ivanovi vidím ako úžasnú ženskú, s ktorou by som chcel mať čoskoro deti. Jediné, čo by som jej fakt vytkol, je jej neuveriteľná vlastnosť vygradovať akúkoľvek hádku do maxima. Ide napríklad len o maličkosť a ona namiesto toho, aby sa ju snažila hasiť, ešte si prisadí ... Musí mať jednoducho vždy posledné slovo a ja buchnem. "

Joska, 35 rokov (vo vzťahu 1,5 roka)

"Keďže som po roku a pol do svojej priateľky stále veľa zamilovaný, nie som si vedomý ničoho zásadného. Ešte mi asi nespadli ružové okuliare. Vadí mi len, že je Linda veľmi pracovne vyťažená a tak sa vidíme menej, než by som si prial. Sú tu samé služobné cesty, pracovná večera a na mňa nemá čas. Stále v ruke žmolí iPhone. Keď to ide dobre, trávime spolu dva večery týždenne. Na tom by mala fakt zapracovať a lepšie si organizovať svoj profesijný i osobný život. "

Lukáš, 31 (ženatý 6 mesiacov)

"Moja žena je krásna, úžasná a navyše teraz čaká naše prvé dieťa, takže čo by som jej mal vytýkať? Nemenil by som asi nič. Len ma poslednou dobou celkom dosť unavuje riešiť jej každodenné "úlovky" na internete. Práve vyhotovuje výbavu pre bábätko a na môj vkus je do toho príliš ponorená. Jej veta, ktorá vždy začína: Luky, chcela by som s tebou niečo prediskutovať ... ma začína privádzať k šialenstvu. Copak tomu rozumiem? Farba kočíka je mi fuk, hlavne nech jazdí a nestojí milión. Tyhle starosti ale čoskoro pominú a budeme sa konečne tešiť z bábätka. "

Andrej, 40 rokov (ženatý 8 rokov)

"So ženou sa poznáme asi pätnásť rokov. A po takej dobe už som si vedomý, že meniť čokoľvek na nej nemá zmysel. Takú som si ju zamiloval, vzal, počal s ňou deti. Nikdy som na jej vylepšovanie ani nepremýšľal, vždy ma bavilo, že je to silná osobnosť - nie žiadna bábka, ktorú by som si vodil, ako sa mi zapáči. Vo vzťahu mám rád zdravú kofrontaci a vzájomný rešpekt. Nič mi teda nijako zásadne nevadí! "

Ján, 36 rokov (ženatý 7 rokov)

"Keby som mal čarovný prútik, tak by som sa na svojej žene asi dosť vybláznil. Ako prvý by som jej vrátil myseľ do čias, keď sme ešte nemali deti. Materstvo Helenku veľa zmenilo. Pripadá mi, že už to nie sme MY, ale len deti, deti, potom ona a nasledujem ja. Niekedy si pripadám ako stroj na peniaze a zariaďovanie. Keď navrhnem, že by som zašiel na večeru vo dvoch, odpovie: To je zbytočné míňanie, uvaríme si doma. Asi jej nedochádza, že by som chcel niekedy zažiť zas niečo intímneho a vypadnúť od každodenného kolotoča. "

Kája, 28 rokov (vo vzťahu 2 roky)

"Považujem sa za veľmi tolerantného človeka, nechcem nikomu nič prikazovať alebo zakazovať. Moja priateľka mi vyhovuje taká, aká je, len mi v poslednej dobe došlo, že náš sexuálny život začína málinko stagnovať. Predtým sme sa milovali najmenej trikrát týždenne. Ale teraz maximálne raz. Dúfam, že ide len o prechodné obdobie ... "

Lukáš, 33 rokov (ženatý 4 roky)

"Prvé, čo by som zmenil na svojej žene, je jej nechuť experimentovať v sexe. Pre ňu sú vyhovujúce klasické dve polohy, orálny sex odmieta ao niečom ďalšom nemôže byť ani zmienka. Prial by som si, aby odhodila zábrany a prestala riešiť blbosti. Priznávam, že práve tento problém ma veľa ťaží a neviem, či sa so situáciou niekedy zmierim. Nerád by som hľadal vyžitie inde. "

Čo by som zmenil na svojej partnerke? Aneb spýtali sme sa priamo mužov!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky