Čo ženy chcú od mužov najviac

Spýtala som sa žien, po čom túži. Tu sú ich najčastejšie odpovede: 1. Po mužovi, ktorý sa vie zasmiať. Zmysel pre humor sa veľmi cení. Asia vyhlásila: "Milujem muža so zmyslom pre humor. Zvyčajne sa s ním dá vyjsť lepšie. Lepšie sa s ním riešia prob


"Chcem muža, s ktorým sa môžem smiať, a to aj v posteli! Nerobte si ale z partnerky srandu. Niektorí z vás dokážu byť pod rúškom humoru i sprostí. Tomu sa hovorí rýpanie - nie sranda!

2. Po niekom, kto sa dokáže odviazať

Máme rady mužov hravé, kreatívne, s túžbou objavovať život. Nebojte sa vyskúšať nové veci. Budete zaujímavejšie. Schopnosť hodiť veci za hlavu a pobaviť sa je veľmi atraktívny.

3. Po mužovi, ktorému nie je cudzí vyváženosť medzi prácou a zábavou

S work-Holík nie je žiadna sranda. Viem to, pretože som workholikom bola ja sama, čo ma motivovalo k tomu, aby som si utvorila vlastný koncept pre rovnováhu, ktorý si mnohí osvojili a nazvali ho Z & P. ​​Znamená to "Zábava a Peniaze". Keď ľuďom poviem, že som blázon do Z & P, reakcie sú zaujímavé! Všade po byte mám rozmiestnené lístočky s nápisom "Z & P", aby mi pripomenuli, že vyváženosť je nutná. Peniaze skombinované so zábavou sú rozhodne lepšie!

4. Po mužovi, ktorý sa k svojej partnerke chová pekne

Pre ženy sú naj-ležitějšími vlastnosťami mužov úprimnosť, porozumenie, zmysel pre romantiku, spolucítenie, úcta a vernosť. Medzi nepostrádateľnými zmieňovali aj veľa sexu (Teds tomu smejete?), Spoľahlivosť, zdvorilosť, komunikatívnosť a útechu. Adria konštatovala: "Zaobchádzajte so mnou dôstojne, s úctou a dôverou." Amy vyhlásila: "Chcem niekoho, kto absolútne rešpektuje moje pocity aj celú moju osobu .. . Úprimného, ​​ambiciózneho muža, ktorý by mi bol oporou. "

5. Po mužovi, ktorý sa vie rozhodovať

Hoci nechceme, aby ste nás ovládali, je dobré, keď prídete s návrhom, čo by sa malo urobiť, a pýtate sa nás na náš názor. Neznášame, keď reagujete vetou: "Urobím, čokoľvek budeš chcieť." Mnohé z nás sa nerady rozhodujú a vaše "čokoľvek budeš chcieť" by sme vám najradšej omlátily o hlavu. Opýtajte sa nás, čo by sme chceli robiť, ale majte niečo v zálohe. Keď mu vieme, že beriete do úvahy, čo by sme radi, sme spokojné, keď prevezmete velenie.

Čo ženy chcú od mužov najviac


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky