Hefner vracia ex-snúbenca jej úder: Je to klamárka, napísal na Twitteri!

Playmate Crystal Harris (25) sa nechala počuť, že jej jediný sex so zakladateľom magazínu Playboy Hugh Hefner (85) trval všetkého všudy dve sekundy. \'Hef\' jej obratom indiskrétnych podpásovka vracia. Jeho niekdajší snúbenica je vraj klamárka!


Aspoň tak to americký magnát a majiteľ erotického impéria napísal vo svojej krátkej správe zverejnenej na sociálnej sieti Twitter

Informuje server tlz.de. "Presviedčal ma o tom, že si ma váži. To bola jej prvá lož," uviedol Hefner. "Spôsobila mi bolesť, veľa klesla ..." Jeho nové priateľky, playmate Sophie Berglund (25) a Shera Bechard (25), si ho vraj "považujú viac". Vo svojom inom oznámení na internete, ktoré však bolo podľa amerického bulvárneho magazínu následne zmazané, mal \'hef\' tiež napísať, že Harrisová klame. Zverejnil tam vraj súčasne domnienku, že jeho ex-snúbenica, ktorá mu tento rok v júni dala košom tesne pred plánovanou a už pripravenú svadbou, má nového priateľa. Bulvárne médiá špekulujú o tom, že blonďavá Crystal si začala románik so synom amerického televízneho moderátora Phila McGrawa, povedaného Dr Phil.

Hefner vracia ex-snúbenca jej úder: Je to klamárka, napísal na Twitteri!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky