Mám povedať kamarátke, že jej manžel zahýba?

Je to moja čierna mora a stále na to musím myslieť. Moja kamarátka Hanka je niečo ako moja sestra a poznáme sa už od školy. Až na niekoľko krátkych prestreliek sme to spolu vydržali 25 rokov a nášho kamarátstva si obe vážime.


Hanka sa vydávala o niečo skôr ako ja a jej dve deti sú s mojimi synmi jedna veľká partia

Kedykoľvek máme možnosť navštíviť sa alebo zájsť na kávu, vždy toho radi využijeme. Dokonca sme boli už dvakrát na spoločnej dovolenke is chlapmi. Síce to nebolo také, ako keď vyrážame s deťmi samy, ale napriek tomu sme si to spoločne užili. Z poslednej spoločnej dovolenke sme sa vrátili tento rok v januári, lenže pár dní na to som sa dozvedela tú hroznú vec a stále riešim, či mám, alebo nemám. Dozvedela som sa totiž od našej spoločnej známej, že Hanky ​​manžel, Luboš, jej je neverný. A nebola to žiadna správa z druhej ruky, pretože osoba, čo mi to povedala, bola práve tá, s ktorou si Luboš užíval, a to nie raz. Nemala som dôvod jej neveriť, pretože toho vedela až moc na to, aby si všetko vymyslela.

Bol to pre mňa šok! Hanka s Ľubošom mali, podľa môjho súdu, pekné manželstvo a deti ich oboch milovali

Pri predstave, že príde nejaká iná a rozbije to, mne bolo veľa smutno. Prvé, čo ma napadlo, bolo letieť za Hankou a všetko jej povedať, varovať jej, lenže ... potom mne došlo, že jej tým vlastne ublížim tiež. Poviem jej niečo, čo by sa treba možno dozvedela až neskôr, alebo nikdy. Od tej doby o tom stále premýšľam a chodím ako telo bez duše. Neviem, či mám právo zasahovať kamarátke do života, ale je to moja milovaná priateľka a mne záleží na tom, aby jej nikto neubližoval. Tak čo mám teda robiť? A čo by ste mi poradili vy?

Mám povedať kamarátke, že jej manžel zahýba?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky