Moderné ženy sú flexisexuálky

Keď sa Madonna začala bozkávať s Britney Spears na pódiu, psychológovia netušili, že z šokujúce šou sa stane nový trend ženskej sexuality. Ale britskí odborníci zistili....


Že tzv flexisexualita čiže pružná sexuálna orientácia je medzi ženami dnes veľmi rozšírená a populárna

Flexisexuálky sú vlastne heterosexuálne ženy koketujúci s bisexualitou. "Ženy sú často otvorenejšie podobným zážitkom, keď dosiahnu vek po štyridsiatke a sú v tej dobe oveľa sebavedomejší vo svojej sexualite. Keď sa dostaví príležitosť, povedia si, prečo nie, zvlášť, keď opustili dlhodobý vzťah, "tvrdí psychologička Cecelia D\'Felice. Medzi slávne flexisexuálky sa radí aj Drew Barrymore. Bez chlapa si vraj život predstaviť nedokáže, napriek tomu občas spí aj so ženami. "Byť so ženou je ako objavovať svoje vlastné telo, ale prostredníctvom niekoho iného," vyhlásila nedávno Drew.

Flexisexualitu prezentuje tiež dvadsaťštyriročná herečka Lindsay Lohan

Tá po mnohých mužoch žila niekoľko mesiacov s lesbičkou, aby sa k mužom opäť vrátila. "Ženy sú v porovnaní s mužmi oveľa menej vyhranené vo svojej sexualite a oveľa častejšie sú priťahované priamo určitými ľuďmi než len pohlavím všeobecne," vysvetľuje D\'Feliceová. Nedávna štúdia spoločnosti Coco de Mer pomohla odhaliť, že celá tretina z šiestich tisíc skúmaných žien snívala o sexe s inou ženou a že to bola ich najobľúbenejší fantázie. Dotknuté sa pritom nevyhraňují vo svojej sexualite a väčšinou odmietajú aj označenie bisexuálne.

Moderné ženy sú flexisexuálky


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky