Najplodnejším mesiacom roka je december

Uvoľnená predvianočná atmosféra, večierky preliatej alkoholom a chladné počasie sú ideálnou kombináciou pre splodenie dieťaťa. Štatistiky tiež potvrdzujú, že dvanásteho mesiaca v roku sa počne najviac detí, ktoré sa rodia okolo polovice septembra.


Ľudia majú pred Vianocami väčšiu chuť sa milovať a chladné počasie pomáha mužom neprehrievať semenníky, takže ich spermie sú zdravšie a plodnejšie

Britskí vedci zistili, že v kráľovstve Alžbety II. je počaté najviac detí okolo 11. decembra, pretože najviac sa ich narodí okolo 16. septembra. A experti na plodnosť zo Spojeného kráľovstva to pripisujú chladnému počasie, kedy sa zvyšuje kvalita spermií, pretože mužská semenníky nie sú toľko prehrievaniu. Navyše z prieskumu britského predajcu erotických pomôcok Lovehoney vyplýva, že ľudia majú v decembri sex Najfrekventovanejšie. Predáva sa tiež najviac erotických hračiek a ľudia tvrdia, že okolo Vianoc majú najväčšiu chuť sa milovať.

Podľa svetových štatistík potom denne na svete prebehne sto miliónov súloží a najčastejšie sa ľudia milujú o polnoci, asi sedemnásťkrát častejšie než počas inej časti dňa.

Najplodnejším mesiacom roka je december


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky