Neisté nevesty si pozývajú na svadbu hrubé družičky, aby samé vyzerali štíhlejšie

Nevesty si s tým, ako vyzerajú, robia pred stavbou také starosti, že si schválne vyberajú obtlstlé družičky. Potom samé vyzerajú drobnejšie. Ukázal to prieskum denníka The Telegraph.


"Ženy cíti taký tlak, aby o svojom veľkom dni vyzerali dobre, že sa uchyľujú k výberu družičiek, ktoré sú silnejšie než ony samy

Je to smutné. Keď sa pozeráme na štatistiky, vidíme veľmi znepokojujúci trend," vysvetľuje Fiona Hunterová zo spoločnosti Slimfast , ktorá výskum uskutočnila. Tretina zasnoubených Britiek priznáva, že do rolí družičiek dajú prednosť priateľkám s nadváhou, aby v porovnaní s nimi vyzerali štíhlejšie. Napriek tomu je však veľká časť neviest nespokojná s tým, ako vyzerajú na svadobnú fotografiách. Podľa denníka sa do svadobných šiat snažia schudnúť skoro polovica britských neviest. A štíhlejšie chce byť aj dvadsať percent žien, pozvaných na svadbu niekoho iného. Niektoré priznávajú, že si k posilneniu sebavedomia pre slávnostnú príležitosť kúpi nové šaty a prekvapivých 40 percent dam si dodáva istotu novými topánkami.

Neisté nevesty si pozývajú na svadbu hrubé družičky, aby samé vyzerali štíhlejšie


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky