Netradičné milostné polohy

Máte radi sex? Milujete so svojím partnerom často? Pociťujete vo vašom milostnom živote stále častejšie pocit nudy a stereotypu? Možno by váš sexuálny život mohli okoreniť nejaké netradičné polohy pri sexe.


Ak žijete v manželstve alebo partnerstve dlhšiu dobu, možno už vás váš sexuálny život začína trochu nudiť

Stále rovnaké milovania časom prestáva byť vzrušujúce a niekedy môže viesť ik nespokojnosti, nenaplnenosti a znuděnosti z partnerského života. Ak by ste váš sexuálny život radi trochu oživili a okorenili, prinášame vám pre inšpiráciu niekoľko netradičných sexuálnych polôh. Niektoré sú náročnejšie na fyzickú kondíciu a rovnováhu, takže je možné vnímať ich aj ako zdraviu prospešné cvičenie.

Poloha drepy

Pri polohe "drepy" si žena ľahne na zem, kolená si pritiahne k hrudníku. Muž sa k žene priblíži chrbtom a prenikne do jej pošvy, pričom zadnú stranu stehien ženy môže muž využiť ako pomocné sedátko, ale samozrejme by na ženinho stehná nemal nasadnúť plnou váhou. Aby muž mohol prirážať, je nútený robiť pohyb, ktorý trochu pripomína drepy, odtiaľ názov polohy. Žena môže medzitým jemne dráždiť mužovho chrbát alebo zadok, prípadne sa môžu obaja partneri držať za ruky.

Poloha X

Pri polohe zvanej "X" si najprv žena ľahne na zem na brucho a roztiahne nohy. Muž si tiež ľahne na zem na brucho, pričom medzi svojimi nohami bude mať trup ženy a svoj vlastný trup bude mať zase medzi roztiahnutými ženinýma nohami. Muž položí svoj rozkrok priamo na zadok ženy. Pretože ani jeden z partnerov neuvidí, čo sa deje v intímnych partiách, bude trochu náročnejším zadaním, aby sa muž trafil do toho správneho otvoru. A ďalšou otázkou je, ktorý z ženiných otvorov budú v túto chvíľu partneri považovať za ten správny ...

Poloha jazdkyne

Pri polohe zvanej "jazdkyňa" sa pre zmenu hore dostane žena. Najprv si muž ľahne na zem na chrbát a roztiahne svoje nohy. Žena si rozkročmo stúpne nad muža tak, aby muž videl jej zadok a ona jeho nohy. Potom si žena kľakne tak, aby mala mužov rozkrok medzi svojimi nohami a nakoniec svojím rozkrokom nalehne na mužov rozkrok a položí sa na lakte alebo paže do priestoru medzi roztiahnuté mužove nohy. Teraz už zostáva len to, aby si žena do pošvy zasunula mužov penis. Teraz bude len na žene, aké tempo a silu prirážanie zvolí, preto sa poloha nazýva jazdkyne.

Poloha pyramída

Poloha zvaná "pyramída" je jednou z najnáročnejších sexuálnych polôh, avšak len pre ženu. Pre mužov je táto poloha práve naopak veľmi jednoduchá, ale na druhú stranu veľmi príťažlivá. Ak žena pozná jogínsku polohu zvanú sviečka, mala by zvládnuť aj pyramídu. Žena sa najprv dostane do sviečky, čo znamená, že si ľahne na chrbát, zdvihne nohy do kolmej polohy, nadvihne aj svoj trup a aby v tejto polohe vydržala, pridržuje si trup rukami, pričom lakte má zaprené o zem. Žena potom preklopí nohy smerom k svojej hlave, takže sa špičkami dotkne zeme. Teraz je vagína ženy na vrchole jej tela a je úplne nechránená, práve preto je táto poloha tak obľúbená medzi mužmi, ktorí sa teraz s vagínou môžu robiť úplne čokoľvek. Pozor! Táto poloha je pre ženu celkovo náročná a najnáročnejšie je na krčnú chrbticu. Mali by ju preto vykonávať len ženy, ktoré majú pružné telo a dostatok skúseností s gymnastikou alebo jogou.

Netradičné milostné polohy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky