Obradníka zahrnul manželov nadávkami, oni sa len milo usmievali

Polícia na Maldivách začína vyšetrovať drsný kanadský žartík. Pár, ktorý si chcel obnoviť manželský sľub, sa totiž od oddávajúceho dočkal sprchy sprostých nadávok. Video z obradu ukazuje slávnostne odetý švajčiarsky pár.


Ktorý si myslí, že dostáva požehnanie

Namiesto toho im miestny muž hovorí, že "svine" a "neveriacimi". Hotel Vilu Reef, ktorý obrad zariaďoval, sa za "neodpustiteľné správanie" svojho zamestnanca ospravedlnil. Námestník ministra cestovného ruchu Ismail Yasir povedal reportérom BBC, že vláda je incidentom "hlboko znepokojená" a požiadala políciu, aby vec vyšetrila.

Miestne hotel v tropickom raji za obrad účtuje v prepočte 23 000 Sk a inzeruje ho ako "príležitosť pripomenúť si dôležitý moment na spoločnej ceste"

Ste neveriacimi, vaše deti budú bastardi!

Video, zachytáva pár sediaci na pláži v provizórnom prístrešku, obklopený miestnymi ľuďmi. Namiesto slov požehnanie však muž, ktorý obrad viedol, v tradičnej intonáciu modlitby zahrnul turistov nadávkami v miestnom jazyku zázrakoch. "Vaše manželstvo je neplatné. Nie ste typom ľudí, ktorí by mohli mať platné manželstvo. Jeden z vás je neveriaci. Ten druhý tiež a okrem toho si myslíme, že je to ateista, ktorý neverí ani neveriacemu náboženstva. Budete spolu spať a mať veľa detí , ale pijete a jete bravčové, a tak vaše deti budú poznačené pupienky a znamienkami. a všetci to budú bastardi, "nandal to manželom miestnej obradníka.

V príhovore sa potom tiež vyskytli narážky na sex so zvieratami, na pohlavne prenosné choroby a homosexualitu. Je jednoducho jasné, že by si človek mal dávať radšej žehnať v jazyku, ktorému rozumejú.

Obradníka zahrnul manželov nadávkami, oni sa len milo usmievali


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky