Pomoc, kolegyne ma miluje!

Láska má veľa podôb, a tak sa kľudne môže stať, že vám kamarátka vyzná lásku ... Viete, čo by ste v takej situácii robila? Prečítajte si, ako sa s tým vysporiadala Petra ...


"Keď som nastúpila nová do firmy, bola som samo sebou zo všetkého vyľakaní

A tak som bola veľmi rada, že sa ma Zuzka ujala. Bola hrozne milá a ochotná, "spomína Petra. "Občas sme po práci spoločne zašli na vínko. Už vtedy ma trochu zarazilo, že rozprávala o všetkom možnom, len o vzťahoch s mužmi sa jej nechcelo skoro vôbec hovoriť. Vraj má smolu a naráža na isté zúfalca. Ale že pravý dôvod je nakoniec v jej sexuálnej orientácii, ma teda vôbec nenapadlo. "

Dámska jazda

"Raz som prišla do práce úplne hotová. Večer predtým som totiž prišla na priateľovmu neveru a nekompromisne s ním skončila. Zuzke ale namiesto lítostivého pohľade naskočil na tvári úsmev. "Ja to hovorila, všetci sú rovnakí. Kašli na neho. Večer sa pôjdeme niekam poriadne pobaviť ..., "vyhŕkla na mňa nadšene. Síce som mala skôr náladu niekam zaliezť a poriadne sa vyplakať, ale nakoniec ma Zuzka prehovorila. Dokonca mi ponúkla, že pokojne môžem cez víkend zostať u nej, kým sa môj ex odsťahuje. Uznala som, že to nie je zlý nápad, aspoň sa s tým úbožiakom nemusím už vidieť. "

Vycestovala po mne

"Vedela som, že utápěním žiaľu vo víne a koktailoch nič nevyriešim, ale aspoň mi to poriadne zdvihlo náladu. Už dlho som sa takto nevyradili na parkete. Keď sme sa potom vracali nočné Prahou, Zuzka ma znenazdajky vzala za ruku. Trochu ma to zarazilo, ale ona, že sa bojí, a tak som to nechala byť. Ruka v ruke sme došli až k jej bytu. Keď som sa potom prezliekala do nočnej košele, nemohla som si nevšimnúť, ako ma Zuzka prepichuje pohľadom. "Máš krásny telo," vypadlo z nej.

Bola som z toho nesvoja.

Potom sa ku mne pomaly priblížila a začala ma hladkať po tele. Keď som sa k nej šokovaná obrátila, nekompromisne ma začala bozkávať. Vôbec som nechápala, čo sa to deje. Ona len zašepkala: "Toto som chcela urobiť od chvíle, čo som ťa prvýkrát uvidela ... Chvíľu som jej to ešte opätovala, ale potom ju odstrčila a povedala jej, že obe sme to prehnali s alkoholom, a tak bude lepšie, keď pôjdeme spať. Našťastie sa nebránila.

Ráno som sa zobudila s poriadnou opicou a spomenula si na to, čo sa stalo. Dúfala som, že to všetko bol nejaký omyl a že jednoducho len alkohol urobil svoje. Lenže Zuzka ma hneď po prebudení vlepila pusu. Vraj, je do mňa naozaj blázon. Celá zaskočená som jej vysvetlila, že ma ale ženy nepriťahujú. "

Stíhačka

"Lenže ona akoby ma vôbec nepočula. A uháňala ma, ako to šlo. Niekoľkokrát denne mi písala esemesky a emaily, večer volala domov. Chcela chodiť na spoločné obedy. Po práci na mňa čakala pred firmou, aby ma mohla odprevadiť. Začínalo mi to byť dosť nepríjemné a tak som nezodpovedala a snažila sa jej čo najviac vyhýbať. Chvíľu jej snaženia poľavilo.

Lenže potom som zašla s jedným kolegom na obed a čakal ma poriadny šok

Kolega mi bol dosť sympatický, a tak som sa ho spýtala, či by treba nezašiel niekam do kina. Čakala som, že môže odmietnuť napríklad preto, že je zadaný alebo nie som jeho typ. Ale keď mi povedal: "Počkaj, ja myslel, že chodíš so Zuzkou? Všetkým o vašom vzťahu nadšene vykladá ..., "neverila som vlastným ušiam a pekne sa vytočila.

Hneď po práci som si to so Zuzkou vybavila, tentoraz už som ale pritvrdila

Vynadala som jej, že roznáša také veci a taky jasne povedala, že nech si nerobí vôbec žiadne nádeje. Najlepšie bude, keď sa mi bude čo najviac vyhýbať alebo to pôjdem riešiť so šéfom ... Bolo mi ľúto, že to tak dopadlo, veľa sme si totiž rozumeli. Ale, čo som mohla robiť iné? Vari sa niečo také dá vynútiť? Prajem ju, aby čoskoro našla niekoho, kto ju bude lásku opätovať ...

Iná láska

Ak sa vám stane niečo podobné ako Peter, najskôr budete taky poriadne zaskočená. Hlavne ak sa bude jednať o vašu blízku kamarátku, ktorú ste si myslela, že dobre poznáte. Možno ale išlo z jej strany len o úlet, erotický experiment, nesplnenú túžbu. Veď podľa jedného prieskumu takmer každá tretia žena si vo svojich snoch predstavuje nežné hrátky s inou ženou. Nenapadlo vás to náhodou niekedy tiež? Aké by to asi bolo? Tyhle túžby pramení z našej prirodzenej sexuálnej zvedavosti a nie je sa teda za čo hanbiť. Môžete byť pritom pokojne šťastne zadaná, vydatá a mať deti.

Každopádne ani na ujasnené homosexuálnej orientácii nie je nič zlého. Ale ak vy netúžite byť na rovnakej lodi, určite nemá cenu si nič vynucovať. Preto urobíte najlepšie, keď si spoločne v pokoji sadnete ao všetkých vašich citoch a predstavách si v pokoji porozprávate. Vzájomné a včasné ujasnenia situácie a následne pravidiel vám môže zachrániť dobré priateľstvo.

Pomoc, kolegyne ma miluje!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky