Prázdninový sex

S príchodom jarných a letných dní odhadzujeme nielen množstvo vrchného oblečenia, ale často aj zábrany. Naša duša akoby s hrejivými slnečnými lúčmi pookreje, do žíl sa nám vleje nová energia, túžba po prežitie nespútaného dobrodružstvo.


Nielen jar a leto je "pastvou pre mužské oči"

Ktorí si užívajú pohľade na dievčatá a ženy v šortkách, sukniach s odhalenými nohami, tílkách a blúzkach, ktoré menej, než viac zakrývajú. Tiež ženy nezostávajú nijako ochudobnené. Len je potrebné kroky namieriť napríklad na volejbalovou pláž, či morskú pláž, kde sú k uzretí muži s vypracovaným telom. S každým ich pohybom sa rozohráva ďalšie a ďalšie hra svalov. Nie je potom divu, že mnoho lások vzniká práve v letnom období. Lások, ktoré môžu mať z krátkodobého, ale aj dlhšieho trvania.

Vzrušenie z letného sexu

Zimné obdobie má bezpochyby tiež svoje čaro, keď si môžeme vychutnať snehovú romantiku v horách na chalúpke, kde horí praskajúce drevo. Schúlite sa do náručia milovaného náprotivku, uvaríme horúce, korenené varené víno, a môžeme sa oddávať jeden druhému. Lenže až zase tak romantické nie je sa potýkať so studenými končatinami, červeným nosom, a množstvom oblečením. To v lete si môžeme užívať vzájomnej blízkosti len ľahko oblečení, a nemusíme sa hneď sa súmrakom uchyľovať do prítmia bytu, domu.

Romantika v lete

Viete si snáď predstaviť romantickejšie scénu, kedy sa prechádzate ruka v ruke so svojím náprotivkom po pláži pri západe slnka, morské vlny sa jedna cez druhú prevaľujú, jemný vietor čechrá Vaše vlasy, prsty na nohách sa borí do ešte rozohriateho piesku, ...? Alebo, čo taká divoká jazda po pláži na koni? Sami bezpochyby nájdete tú Vašu romantickú chvíľku, ktorú si budete môcť s milovaným partnerom, vychutnať.

Lákadlá letného sexu

V lete sa snažíme načerpať nových síl, ktorých postupne počas roka ubúda. Plánujeme si, ako si odpočinieme, prídeme na iné myšlienky, ale tiež spoznáme treba nových ľudí, zažijeme niečo nové apod Sú takí, ktorí prakticky nič nerieši, nijako neplánujú, a idú na svoju vybranú dovolenku. Až tam sa rozhodnú, do čoho sa pustí, akým aktivitám sa budú venovať apod Sú však aj takí, ktorí idú na dovolenku s jasným cieľom. A tým cieľom môže byť aj zoznámenie sa s niekým milým. Láska sa však naplánovať nedá. Nie je nemožné o letnej dovolenke nájsť životného partnera. Smerujú Ak však Vaše kroky do niektorého z letovísk, potom skôr očakávajte vzrušujúce, intenzívne románik ako záväzok. Takýto románik však tiež nie je na zahodenie. Len sa treba mať na pozore, a nepodľahnúť hneď všetkým lákadlám, ku ktorým môžete mať prístup.

Kombinácia zvodcu, alkoholu a Vašej túžby

Predstavujeme Vám nebezpečnú kombináciu lákadiel. Ak sa dá dohromady sexy muž Vášho typu, k tomu sa pridá pohárik, či dve miešaného koktejlu s pridaním alkoholu, musíte počítať s tým, že razom pocítite túžbu po blízkosti, po dotykoch. Začnete premýšľať, aké by to bolo, keby ste sa dotkla jemných a zároveň drsných a pevných pier Vášho náprotivku. Aké by to bolo, keby ste boli v objatí jeho pevných, svalnatých paží. Toľko Vás láka si k nemu privoňať. Od túžby je len krôčik k uskutočneniu, nechýba ak Vám odvaha. Avšak, nemusíte to byť zákonite Vy, kto vyvinie iniciatívu. Je tu tiež onen neznámy, ktorý môže vycítiť, kam sa uberajú Vaše myšlienky. Sústredí sa na Vaše náznaky, a podľa toho sa zachová. Ak budú sympatie vzájomné, potom môže dôjsť k rozohranie "partie", ktorá nemá za cieľ určiť víťaza.

Nástrahy letného sexu

Všetko v našom živote nie je nalinkovaný, naplánované, hoci by sme si to možno mnohokrát všetci priali. Do "hry" totiž vstupujú aj iné faktory, ktoré neovplyvníme, sú silnejšie, než my ai V prípade sexu však rozhodne nie je od veci plánovať. Aj keď treba vyrážate na dovolenku si oddýchnuť, a nemáte pomyslenie na niekoho cudzieho, ktorý sa vnucoval do Vašej priazne, poistite sa. Onou poistkou samozrejme myslíme antikoncepciu. A ak by sa už stalo, že dané bolo akosi opomenuté, zabudnuté, potom trvajte na protistrane, aby sa chránila.

Všetko je raz prvýkrát, ale nie stále

Aj keď Vám trebárs bude náprotivok hovoriť, že toto je prvýkrát, čo ho "letná láska" dostala, potom buďte ostražité. Pravda to byť môže, o čo viac Vás to môže tešiť. Môže sa však tiež jednať o taktiku. Môže sa jednať o jeho prvú letnú lásku, ale viete, či ho doma nečaká priateľka, či manželka a deti? Príjemné veci, ktoré prežijeme prvýkrát, v nás zanechajú silný zážitok. Prvýkrát však vždy môže byť len raz. A aj napriek tomu, že by to bolo prvýkrát, potom pamätajte na to, aby tiež nebol posledný.

Letné láska berúce i city

Letné lásky želajú nezadanými párom. Avšak tejto devíz si užívajú aj jedinci, kedy je doma čaká životný partner. Ako ste na tom Vy? Ak nie ste zadaná, potom si môžete letné romániky vychutnávať plnými dúškami. Aj tak však nie je od veci si povedať, čo do prázdninového sexu, ktorá náhle prišiel, očakávate. Nežné pohlavie totiž do vzťahu, hoci by bolo už na začiatku jasné, že nebude mať dlhé trvanie, dávajú viac, než len "telo". Dávajú do neho aj city. A tým je prakticky jedno, či ste zadaná, alebo nie. V oboch prípadoch pre Vás bude posledné stretnutie veľmi bolestivá, nieto potom samotný odchod.

Prázdninový sex zadaných

A ak ste zadaná, a napriek tomu ste podľahla letnom zvodom? Ak je Váš súčasný vzťah silný, máte Váš náprotivok rada, vážite si ho, potom sa snažte nájsť medzeru Vášho vzťahu, aby ste ju zaplnila. Keby bol totiž váš vzťah harmonický, s najväčšou pravdepodobnosťou by k letnému romániku nedošlo. Áno, mohlo sa jednať len o súhru náhod. Vinníkom mohol byť alkohol, atmosféra, sladká slovíčka. Ale ste to predovšetkým vy, ktorá sa budete sama sebe zodpovedať za to, čo ste urobila, či už raz alebo opakovane.

Prázdninový sex nemusí plávať len na obláčiku

Prázdninový sex pre Vás môže byť aj nepríjemným zážitkom. Ak nepoznáte miestne pomery, miestne chlapcov, potom môžete byť veľmi ľahko zneužitá na uspokojenie túžby Vášho neznámeho. Možno, že Vy sama ani nechcete viac, než si len poklábosiť pri bare, a potom odísť spať do Vášho apartmánu. V tom prípade by pre vás mohlo byť aj šokom zistenie, keď sa ráno prebudíte, a matne si vybavíte, čo sa v noci stalo. Neznámy Vás môže opiť, dať Vám nejaké drogy, či Vás jednoducho ume zviesť. Strážte si preto Vaše nápoje. Majte otvorenú myseľ. Vždy by sa malo stať to, čo skutočne chcete, nie to, čo chce len jedna strana.

Prázdninový sex - spomienka na celý život

Zážitky z prežitého letného sexu si môžete v sebe uchovávať po zvyšok vášho života. Ak sa však okrem žeravého, horúceho, nespútaného sexu tiež dostaví city, potom Vás môže taký románik "bolieť". Odchádzať s pocitom, že už Vášho milovaného potrebné nikdy neuvidíte, je veľmi bolestivé a nepríjemné. Nejedna slza sa vynorí z Vašich očí. Áno, čas síce všetko zahojí. Tá najväčšia bolesť môže trvať dni aj týždne. Napriek tomu však v sebe budete mať zakorenené jeho dotyky, slová. Ucítite Ak obdobnú vôňu, ktorá bola pre náprotivok príznačná, hneď sa Vám vybaví, a začnete sa rozhliadať, ako by ste ho hľadala. Budú sa Vám o ňom zdať sny, ktoré svojimi myšlienkami privoláte. Vo sne však Nežijem. Snažte sa normálne fungovať. Zbytočne by ste sa totiž utrápila, a rovnako by to k ničomu neviedlo.

Sny sa snívajú, ale aj plní

Váš bol by sa potom mohol negatívne premietnuť nielen do osobného, ​​ale i pracovného života. Uvidíte, že zase vysvitne slniečko, keď hrejivé lúče vykúzli úsmev na Vašej tvári. A kto vie, nemuselo sa jednať len o letnú úlet. Trebárs Vám jedného dňa "niekto" zazvoní pri dverách, príde Vám e-mail. Na snoch je krásne to, že sa aj plní.

Prázdninový sex


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky