Prevažná väčšina cudziniek po milostnom romániku s Talianom netúži

Taliansky šarm, taliansky milenec, talianska vášeň. To sú pojmy spájajúce sa s mužmi talianskej národnosti, ktoré sa všeobecne šíria naprieč európskou kultúrou už celé stáročia.


Lenže zrejme sú to len nálepky bez obsahu, pretože nový prieskum preukázal

Že dnešné turistky po Taliansku nie sú tamojšími muži nijako zvlášť fascinované. Pripadajú im totiž detinskí a bez zmyslu pre humor. Vôbec nezasiahnuté talianskym šarmom je 79 percent zahraničných turistiek, ktoré nijako netúži prežiť s Talianom milostný románik, pričom najčastejšie im u nich vadí nedostatok zmysle pre humor, ktorý spomenulo 51 percent žien. A 49 percentám cudziniek navštevujúcich Taliansku vadí u mužov z tohto polostrova ich detinskosť. Navyše súčasní Taliani sú vraj prešľachtenia, príliš dbajú na svoj ​​vzhľad a ukazujú skôr feminínny stránku svojho ja ako tú maskulínny.

S výsledkami prieskumu medzi zahraničnými turistkami prišiel taliansky časopis Vie del Gusto, magazín pojednávajúce o turizmu a gastronómii v Taliansku.

Najpríťažlivejšie medzi Italy sú pre cudzinky potom študenti, biznismeni a dýdžejové z letných rezortov

Zahraničné turistky si však na talianskych mužoch cení galantnosti (78 percent), dobrého vkusu v obliekaní (67 percent) a pozornosti (59 percent). Avšak 43 percentám vadí, že sú Taliani málo vyšportovaní a majú zvädnutá tela. Ak zabudneme na ich sexuálnu atraktivitu, potom Taliani všeobecne ako národ u cudzincov bodujú svojou štýlovosťou (73 percent respondentov), šarmom (69 percent), priateľskosťou (55 percent) a zdvorilosťou (51 percent).

Prevažná väčšina cudziniek po milostnom romániku s Talianom netúži


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky