Privyrábam si sexom. No a čo?

O tom, akým spôsobom si zarábam peniaze, nevie nikto okrem mužov, s ktorými spím. Je to tak - živí ma sex. Napriek tomu sa nepovažujem za prostitútku. Na rozdiel od nich si ja vyberám, s kým pôjdem. A mojím sitom hneď tak každý neprejde.


Pochádzam z malého mesta a doma sme nikdy moc peňazí nemali

Napriek tomu sa rodičia snažili, aby mne ani bratovi nič nechýbalo, a vždy sa nám snažili vštepiť, nech neflákam školu a niekam to dotiahneme, pretože potom sa budeme mať dobre. Neviem, či som si rodičovská slová vzala k srdcu, ale vždy som sa dobre učila a po maturite ma zobrali v Prahe na práva. Nie, že by som tak túžila byť právničkou, ale bifľovanie dlhých textov mi išlo výborne. A tak som zbalila kufre az nášho mestečka vyrazila do metropoly.

Rodičia ma podporovali, ako mohli, ale finančne to stačilo len na zaplatenie koľaje a tak tak na jedlo

Hneď od začiatku mi bolo jasné, že si musím nájsť nejakú brigádu, inak nevyjdem. Ako všetci študenti som začala klasicky nočnom balením tovaru v obchodoch. Peňazí za to ale bolo dosť málo a ráno som v škole nedokázala udržať otvorené oči. Zároveň som si všímala, že väčšina spolužiačok sú naozaj "kosti" a ja medzi nich tak úplne nezapadala. Síce som dlhovlasá štíhla blondína, ale vo vyťahaných džínsoch a svetri som svoje prednosti nemala ako predať. A to ma pekne štvalo.

Zaťala som zuby a celý semester drela na brigádach ako kôň

Nemíňali som ani korunu navyše a nakoniec sa mohla odmeniť niekoľkými peknými kúskami oblečenia, vďaka ktorým som si konečne nepripadala ako chudobná príbuzná. Pokrytecké spolužiačky sa so mnou zrazu začali viac baviť. A pretože ja som bola rada, že si ma niekto všimol, pristúpila som na toto "kamarátstvo", aj keď mi bolo jasné, že je to jedna veľká pretvárka.

Raz ma tri z nich pribrali so sebou na večerné ťah Prahou

Prešli sme najrôznejšími kluby, až sme zakotvili v jednom luxusnom priamo v centre. Netrvalo dlho a zostala som pri bare sama - všetky moje spoločníčky sa vzápätí dali do reči s rôznymi mužmi a zmizli nevedno kam. Popíjala som a premýšľala, či nemám odísť, keď ma zrazu oslovil celkom pekný chlap. Mohlo mu byť skôr už ku štyridsiatich, ale pôsobil príjemne, tak som sa s ním dala do reči.

Pozval ma na pitie a konverzácie sa vyvíjala celkom príjemne, kým mi nesiahol na stehno a nepovedal:

"Pôjdeš so mnou? Dneska sa chcem s niekým vyspať. A ráno si vyberieš nejakú peknú kabelku. "Pozerala som na neho ako zjari, ako mi obsah jeho slov došiel. Potom som mu zrazila ruku s tým, že si ma asi s niekým pomýlil, a okamžite vyrazila preč.

Spolužiačky ma samozrejme nezháňal, takže som sa s nimi videla až v pondelok v škole

Tam som im svoj zážitok rozprávala v domnení, že sa tomu zasmejú a patrične sa pohorší. Namiesto toho sa na mňa neveriacky pozerali: "A prečo si s ním nešla? Za hodinu takovýho povyrazenie si zarobíš pěknejch pár tisíc! " Teraz bol rad na mne, aby som pozerala. "Čo tak pozeráš, to je predsa úplne normálne. Keď sa niekomu páčiš, tak to využi. Robíme to všetky, je to najľahšia cesta, ako si zarobiť, "vykladali, ako by sa nechumelilo.

Zvyšok prednášky som len pozerala pred seba av hlave mala totálny zmätok

Pozorovala som jednotlivé dievčatá okolo, pozerala sa na ne a nad každou premýšľala: Robí to taky? Alebo nie? Najviac som bádal, či je to na tej dotknutej spoznať, ale na nič som neprišla.

V hlave mi to šrotovalo aj v ďalších dňoch. Stále som sa dohovárali, čo blbnem, lenže nejaký vnútorný hlas mi stále šepkal:

"Niekoľko tisíc za jednu noc, inak na to dresoch týždne ... stačilo by raz za mesiac toto urobiť a máš postarané a môžeš sa učiť ..." Nakoniec som s tými tromi spolužiačkami vyrazila znova. Vyfikla som sa, ako najlepšie som vedela, a čakala, čo bude. "Oni to spoznajú, ktorá baba si dá povedať," tvrdili. A tak ubehlo pár minút a prisadol si ku mne muž, ktorý s tým žiadne okolky nerobil. "Páčiš sa mi, chcem ťa. Dám ti päť tisíc za celú noc. "Mala som v sebe dosť vína, ako vo sne pozorovala, ako volá taxík, a potom s ním nočným mestom išla do malého hotela, kde sa nad nocľahom na jedinú noc nijak nepozastavil.

Z noci si pamätám len to, že to bol úplne normálny sex, ktorý nebol ani odporný, ani vzrušujúce. Robila som, čo mi povedal, av hlave mala prázdno. Jemu sa to ale páčilo. Ráno mi dal sľúbené peniaze ak nim vizitku: "Keby si si chcela zas privyrobiť, tak sa ozvi."

Toto všetko sa stalo pred štyrmi rokmi

Prvý pětitisícovku som nábožne nosila týždeň v peňaženke a nevedela, za čo ju minúť. Potom ale pribudli ďalšie. Ešte niekoľkokrát som vyrazila so spolužiačkami do klubov, ale potom už to nebolo potrebné. Zistila som, ako ten systém funguje. Bohatí namáhate manažéri a podnikatelia - ak nim mladá pekná baba, ktorá má aj niečo v hlave. Nechcú chodiť do bordelov, chcú "spoločníčku na úrovni". A tak zájdu do baru a za chvíľu je jasno.

Neverila som tomu, ale takých ako ja je v Prahe veľa

Dievčat, čo vo dne usporiadane študujú a po večeroch a nociach si zarábajú. Niektorým stačí raz dvakrát do mesiaca, iné tomu ale prepadli a prísľub peňazí je nenechá na pokoji. Ja som niekde medzi tým. Mám svoj okruh stálych "priateľov", ktorí ma vyhľadávajú. Ani spolu vždycky nespíme. Niekedy len potrebujú reprezentatívne sprievod na obchodnú večeru, stalo sa mi, že si chceli i len rozprávať. Ale zaplatí vždy. Peniazmi, alebo ma vezmú na nákup a ja si vyberiem pár luxusných kúskov.

Z koľaje som sa presťahovala do malej garsónky, ktorú si prenajímam

Rodičom tvrdím, že je cez známu a mám ju lacno. Netuší, aké ceny v Prahe za bývanie sú ... Budúci rok by som mala školu dorobiť. Som rozhodnutá potom so všetkým skončiť - ale bojím sa, že to nebude také ľahké. Zvykla som si na tie príjmy. Sex s mojimi mužmi je už zaujímavý aj pre mňa. Vybrala som si len tie, čo sú mi fyzicky príjemní a s ktorými si rozumiem. Zarábam toľko, že môžem vyhovieť len tomu, komu chcem ja. Niektorí sú ženatí, iní majú partnerky. Všetkým je o dosť viac ako mne.

O tom, čo robím, nevie nikto - ani tie tri spolužiačky, ktoré ma na túto cestu priviedli

Nič som im nepovedala a tvárila sa, že o to nestojím. Bála som sa, že by to prezradili. Skončiť chcem hlavne preto, aby som si konečne mohla nájsť priateľa. Teraz to nejde, nedokázala by som mať vzťah a ani nechcela. Stále si hovorím, že to robím kvôli škole, aby som nemala starosti, ako to zvládnuť. Ale už som si na to tak zvykla, že sa skoro bojím toho dňa, kedy sa rozhodnem povedať "dosť".

Privyrábam si sexom. No a čo?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky