Reality show odštartuje závod spermií

Hrozivý nárast neplodných párov stojí podľa slov Mike Morleyho, vedúceho tvorivých tímov produkčnej spoločnosti Endemol, za nápadom pripraviť do vysielania dve zbrusu novej reality šou, ktoré sa budú venovať práve tejto problematike.


U našich západných susedov sa má čoskoro na obrazovkách objaviť reláciu Sperm Race (Preteky spermií) aneb Nemecko hľadá nejpotentnějšího muža, pri ktorom bude o víťazovi rozhodovať jeho biologická podstata.

Prvenstvo, okorenené výhrou luxusného športového vozidla, získa ten, ktorého spermia prerazí cieľovú pásku v najlepšom čase. Okamžitému spusteniu súťaže zatiaľ bráni niektoré problémy s jej realizáciou.

V obdobnom duchu sa nesie aj projekt, ktorý tá istá spoločnosť odštartuje v Spojených štátoch a Veľkej Británii

Do vienka dostal názov Make Me a Mum (Učiň ma matkou). Proti sebe v ňom nastúpia muži, ktorí sa pokúsia oplodniť bezdetnú ženu. "Obe šou majú významný sociálny podtext. Majú sa stať nielen zdrojom zábavy, ale hlavne priniesť vedecký a emočné vhľad do stále desivejšie štatistických údajov o neplodnosti, respektíve zainteresovať muža na zatiaľ nedostatočnom darcovstvo semena. Veríme, že účastníkov pritiahne do Make Me a Mum najvyššej a najcennejšie hlavná výhra, aká kedy bola v reality šou udelená, totiž možnosť stať sa rodičom, "uviedol Mike Morley.

Reality show odštartuje závod spermií


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky