Rýchlovka: tornádo vzrušenie

V meteorológii sexe predstavuje rýchlovka tornádo, s nádychom istého nebezpečenstva a varovanie, smetající vás v lete ohromujúci silou a miznúce tak rýchlo, ako sa objavilo, zanechávajúcu vás s rozervanými šaty a strapatými vlasmi.


 

Vaše zmysly pulzujú pocity vzrušenia a přestálého nebezpečenstvo. Jedna časť vašej osobnosti je otrasená oným napätím a rizikom, iná je jednoducho povďačná, že ste to prežili

Takže keď je vám vštepované, že dlhší sex je lepší sex, je pravda, že spontánny, divoký sex, známy po celom svete ako rýchlovka, má tiež svoj čas i miesto.

"Rýchlovka je zas a znova nádherným spôsobom, vnášajúcim oživení do vášho sexuálneho života. Je prísľubom do budúcnosti, "uvádza Dr. Birch.

Či už sa to stane kedykoľvek a kdekoľvek, väčšina sexuológov, bez ohľadu na verejnú mienku, sa tomuto impulzu podvoľuje.

Ponúkame vám pár návodov, jako získať potešenie zo skvelej rýchlovky

Nezamieňajte ju s romantikou. Pamätajte si, že rýchlovka je práve a len rýchlym sexuálnom snackom, akýmsi milostným aperitívom. "Prijmite ju ako jednu z tých chvíľkových záležitosťou, ktoré vám ponúkajú jednoduchou živočíšnu rozkoš. Je predzvesťou vášne, ktorej dáte neskôr priechod v dlhšom milovanie, "hovorí Dr. Birch.

Chopte sa príležitosti. Ak to na vás príde, snažte to prežiť, ako najplnšie a najrýchlejšie len dá. Vo svojej knižke Secrets of Better Sex (Tajomstvo lepšieho sexu) dr. Joel D. Block radia dvojiciam, aby "boli otvorené erotické príležitosti". Ak budete chcieť odsunúť rýchlovku na nejakú vhodnejšie obdobie, prešvihnete onen bod - a zábavu - celého podniku.

Buďte sebecký. Keď je rýchlovka oslavou živočíšnych aktivít našich predkov - ktorí boli príliš zaneprázdnení lovom, než aby sa mohli zaoberať takými subtílnosť, ako je predohra-považujme ju za akési sexuálne "vybitia". Neľutujte, že si to ona neužila; nedovoľte, aby ľutovala, že nepotešila vás. Každý sa pre tých pár minút sústreďte len sám na seba. Uvedomte si, že spolu neskôr strávite veľa času.

Rýchlovka: tornádo vzrušenie


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky