Sedem hlavných dôvodov, prečo chlap podvádza manželku ...

Stereotyp, nuda, vášeň na bode mrazu ... To sú tri so siedmimi dôvodov, prečo sa páni dopúšťajú podvodov na svojich manželkách či priateľkách. 1. Lákavé tajomstvo Poznáte sa a to zaváňa stereotypom.


Čím ste spolu dlhšie, tým citeľnejšie sa zo vzťahu vytráca túžba. A čo je viac sexy, než tajomná neznáma v Evinom rúchu?

2. Kamaráti

Ak si kamaráti nerobia vrásky sa zahýbaním a sypú z rukáva všemožné dôvody, prečo je to tak jednoduché a skvelé, ak tvrdí, že pri troche šikovnosti vlastne nič nehrozí - potom sa muž nechá celkom ľahko "ukecať" tiež ...

3. Ego

Tým najjednoduchším spôsobom, ako si chlap dokáže, že ešte nepatrí do starého železa, je otestovať to. Zaujať, zviesť, mať sex s ktoroukoľvek ženou ... To všetko sú spôsoby, ktorými si páni rozmaznávajú a posilňujú vlastné ego.

4. Hobby

Má rád futbal, pozerá na neho stále, nemyslí na nič iné, nič než balon a góly pre neho neexistuje. Ak sa s tým žena nedokáže porovnať, sama nad sebou vyriekla ortieľ ... Je totiž nad slnko jasné, že partnerkinej sústavné a zádrapčivý hlášky budú muža zaujímať podstatne menej než chápavé a ústretové vety inej ženy, ktorá sa dokáže správať milo a príjemne.

5. Predstavy

Aj žena sa rada pozrie na pekného mužského. Lenže chlap sa za sexy kráskou nielen otočí. On si hneď taky predstaví, čo by sa asi dialo, keby sa s touto mačkou ocitol v posteli ... Ženy by sa s tým mali jednoducho zmieriť. Proste to tak od prírody funguje!

6. Čo sa počíta

Muži rovnako ako James Bond milujú hry. A tie sú o tom, ako ďaleko sa dá zájsť. Muži chápu definíciu podvádzanie veľmi pružne. Flirtovanie a bozkávanie pri tanci - to je OK. Pokiaľ dôjde k sexu pod vplyvom alkoholu, aj to je "v norme". Striptérky sa pritom nepočítajú ...

7. Alibisté

Niektorí muži svoje ženy nepodvádzajú preto, že je podvádzať chcú. Jednoducho tak robia preto, aby to bola ona, kto zo vzťahu odíde, pretože on na to jednoducho nemá a nedokáže to. Jednoduchý, pritom geniálny plán ...

Sedem hlavných dôvodov, prečo chlap podvádza manželku ...


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky