Sexuálna turistika - na čo čakajú exotickí krásavci?

Nedávno sme písali o tom, že nezadaných aj zadanej ženy často vyhľadávajú na dovolenke povyrazenie a sexuálne zábavu s exotickými krásavci. Pozrime sa ale na sexuálnu turistiku aj očami mužov, ktorí sú cieľom týchto turistiek.


Nikto si určite nerobí ilúzie, že by životným snom dvadsaťročného egyptského Aliho bola šesťdesiatročná Heidi z Mníchova. Čo je teda na nadväzovanie takýchto zväzkov vedie?

V prvom rade sú to samozrejme peniaze. Sexuálna turistky sú často ženy bohaté, ktoré si svoje milenca dovedú vydržiavať - a robia to radi. Za to sa im dostane atraktívneho galantného sprievodu, ktorý nešetrí komplimenty, zamilovanými slovami a romantickými gestami, ktoré potešia ženu v každom veku. Po druhé je to možnosť užiť si sexuálnych radovánok - ako je známe, v moslimských krajinách spolu ľudia nemôžu spať skôr ako pred svadbou. Aj keď sa to dnes samozrejme nedodržiava všade striktne, pre mladých moslimov je stále veľký problém nájsť dievča, s ktorou by spoznali kúzlo sexu, bez toho by to bola ich manželka. A tak sú povoľné turistky ideálny spôsob, ako nazbierať skúsenosti.

A konečne mnoho mladých mužov túži opustiť svoju vlasť

Kde nemajú žiadne vyhliadky na závratnú kariéru a bohatstvo, a prostredníctvom naivných turistiek sa im ponúka spôsob, ako sa legálne dostať do niektorej bohaté západné krajiny. Stačí nasľubovať lásku na večné časy, pojať mladú naivku za manželku a je to. Aký je podiel tých šťastných manželstiev a koľko ich končí veľkým rozčarovaním a syndrómom vyhorenia, to už je vec iná. Sexuálnu turistiku nemožno ani odporučiť, ani odsúdiť. Treba ju brať ako niečo, čo existuje, a nesúdiť nikoho, kto jej čaru podľahol. Ak sa stane to aj vám, pamätajte aspoň na dve základné veci - pravidlo bezpečného sexu a pravidlo nezamilovať SE.

Sexuálna turistika - na čo čakajú exotickí krásavci?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky