Tělocvikář súložil s tromi maloletými školáčkami, odsedí si šesť rokov

Škandál, ktorý donedávna otriasal Veľkou Britániou, ukončil teraz výrok soudu.Christopher Drake (dnes 29), zástupca riaditeľa a súčasne učiteľ telocviku na základnej škole v anglickom Manchestri, si odsedí šesť zamrežovaných rokov za sex s tromi žiačkami.


Ilustračné foto

Sudca Timothy Mort pri zdôvodnení rozsudku povedal, že najhoršie na celej kauze je vek dievčat, píše anglický denník Daily Mail. "Ste až o dvanásť rokov starší ako dievčatá, s ktorými ste sa sexuálne stýkal. Vo vašom prípade išlo priamo o ukážkové zneužitie vlastného postavenia," naznačil muž v talári Drakeovi, že by sa mal hanbiť. Všetko sa prevalilo v okamihu, keď Drake, ktorý sa sám nazýval "žrebcom", súložil so štrnásťročnú školáčkou. Jej spolužiačka, ktorá je pri tom náhodne pristihla, spustila hysterickú scénu, lebo bola tiež Drakeova milenkou a pocítila krutú ťafku žiarlivosti a pokorenie. Vyhrážala, že zavolá políciu. Na jej krik reagoval "žrebec" po svojom. K vlastnému telu si priložil nôž a pohrozil, že si ublíži, ak žiarlivá dievčina neprestane jačať. Polícii nakoniec privolali znepokojenie susedia, ktoré dievčatin vreskot doslova vydesil.

Našli u neho putá, masku aj viagru

Počas vyšetrovania sa priznala ešte tretie dievča, že tiež mala s Drakom sex v čase, keď jej ešte nebolo pätnásť rokov. S žiačkami "pod zákonom" spal kantor nemrava vo svojom kabinete, v telocvični, ale s nebetyčný drzosťou dokonca aj u nich doma, keď tam neboli rodičia dievčat. Domová prehliadka ukázala, že Drake mal vo svojom byte kožušinové putá, lano, masku, kondómy a viagru. Celkovo bol Christopher obvinený z 25 nezákonných skutkov. Posielal totiž neplnoletým dievčatám sms s erotickým obsahom, zvádzal je prostredníctvom sociálnej siete Facebook a svoje vlastné milostné praktiky s nimi si natáčal na kameru.

Po žiačok tiež chcel, aby sa samé fotografovali v rôznych erotických pozíciách a natáčali erotická videa. Obrázky mu potom posielali.

Drake všetky obvinenia akceptoval av plnom rozsahu sa priznal.

Tělocvikář súložil s tromi maloletými školáčkami, odsedí si šesť rokov


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Tělocvikář súložil s tromi maloletými školáčkami, odsedí si šesť rokov

Depo Zlín 70 Napajedla Zlín 4 Zlín 1 Slavičín Luhačovice Vizovice Valašské Klobouky Slušovice Brumov-Bylnice Fryšták Želechovice nad Dřevnicí Zlín 12 Tlumačov Nedašov Biskupice u Luhačovic Újezd u Valašských Klobouk Štítná nad Vláří Mysločovice Dolní Lhota u Luhačovic