Erotické hrátky s voskom

Láka Vás horúci vosk na kožu? Dokážete si predstaviť erotické hrátky so zapojením vosku? Chcete byť ľahko pálenie na koži horúcim voskom? Potom na nič nečakajte a vyskúšajte erotické hrátky s voskom.


Vosk na kožu

Pálenie, štípanie, ľahká forma mučenia, horúce dotyky, nežnosti alebo masáž. To všetko môžete pociťovať a zažívať pri použití horúceho vosku pri milovaní. Máte radi zvláštne formy milovanie? Ale nevyhľadávate žiadne tvrdé praktiky, nič perverzné? Skôr Vás láka romantika, nežnosti, experimentovanie a lákavá dobrodružstvo? Vosk na kožu môže byť tým pravým pre Vás. Iste ste už niekedy v minulosti vyskúšali, aké to je mať na koži rozpálený vosk. Možno na vás trochu vosku kaplnke pri uhasínání sviečky, pri premiestňovaní horiace sviečky na iné miesto a pod Iste ste tiež zistili, že v prvej sekunde horúci vosk na koži pália a klieštiky, ale v okamihu je už studený a rýchlo tuhne. To všetko si môžete zopakovať pri erotických hrách, pri ktorých bude dominovať vosk. Od pradávna bol plameň sviečky spájaný s mileneckým aktom. S Posteľové hrami ale môže byť spájaný nielen plameň, ale aj rozpálený vosk.

Ako si s voskom hrať?

Hrátok s voskom môže byť veľa. Záleží na každom, čo si vyberie, ako s voskom naloží a ako si s ním v posteli užije. Hrátky s voskom sú samozrejme určené pre milenecký pár. Fantázii sa pri tom medze nekladú. Ak radi skúšate nové veci, nevadí Vám teplo na koži, či radi experimentujete a prichádzate na nové veci, potom Vám musíme túto praktiku odporučiť všetkými desiatimi. Zo všetkého najskôr si musíte sami v sebe ujasniť, čo od hrátok s rozpáleným voskom očakávate. Sami najlepšie viete, či dávate prednosť bolesti alebo nežnostiam. Podľa toho potom budete s voskom zaobchádzať. Tiež si musíte rozhodnúť, či budete chcieť voskom svojho partnera "mučiť", alebo láskať. Rovnako tak hrá úlohu aj to, či budete vosk používať pre milostnú predohru, alebo ho zapojíte už do rozbehnutej erotické scény, či ho použijete pre milostnú dohru. Potom už len stačí vybrať tú správnu sviečku.

Druhy sviečok pre erotické hry

Pre erotické hry sa vyrába a používajú sviečky určené priamo pre tieto hry. Existuje naozaj veľa druhov, ktoré sú určené práve pre posteľové hrátky. Vzhľadom k tomu, že ich cena je takmer zhodná s bežnými sviečkami, mali by ste vždy dať prednosť tým špeciálne určeným do postele, aby ste si nespôsobili zranenia alebo iné škody na živote, zdraví alebo majetku. Teplota tavu masážnych sviečok pre erotické hrátky je nízka, preto nemôže dôjsť k popáleniu alebo k spáleniu kože. Niektoré sviečky, respektíve ich vosk, sú rozpustné aj vlastné telesnou teplotou. A v dnešnej modernej dobe môžete dokonca v sexshope kúpiť aj masážne sviečky, ktoré sa tým, že sa rozpustí, stanú aj masážnym olejčekom, ktorý dokáže veľmi jemne prehriať celé Vaše telo. Naopak môžete kúpiť sviečky, ktoré nabádajú k sado-masochistickým hrám. U týchto sviečok je teplota rozohriateho vosku veľmi vysoká. Ak dôjde ku kontaktu vosku s kožou, vzniknú na koži malé pľuzgieriky.

Obyčajné domáce sviečky do postele?

Ani klasické čajové sviečky rozhodne nie sú na zahodenie ais týmito si užijete veľa romantické zábavy. Je potrebné vybrať tie správne a potom už len stačí popustiť uzdu svojej fantázie. Lepšie je zvoliť masážne sviečky priamo určené pre tieto hrátky, ale ak Vás túžba experimentovať so sviečkami premohla práve teraz, a Vy patríte k tým, ktorí bežne doma erotické sviečky nemajú, vyskúšajte aj klasické čajové. Zapáľte túto sviečku. Ak máte k dispozícii aromatizovaný sviečku, potom Vám vedľa vosku určeného na telo, prevonia sviečka zároveň aj celú miestnosť, kde sa romantické posteľové hrátky odohrávajú. Vezmite sviečku a pomaly začnite pokapávat partnerovo telo horúcim voskom. Každá kvapka, ktorá na jeho telo dopadne, ho bude jemne štípať, ale v okamihu bude chladnúť. Z vosku sa postupne začne tvoriť na koži tuhá krusta, ktorá bude ťahať koži partnera. Ak voskom pokvapkáte partnerovi bradavky, budú mu vďaka tomu jemne brnět a pôjde o veľmi vzrušujúci pocit.

Pravidlá hier s voskom

Vosk môže poslúžiť lepšie ako akákoľvek erotická hračka. Rozpálený vosk je vzrušujúce, dráždivý a oživí úplne každý sex. Voskom môžete svojho partnera ako trestať, tak aj odmeňovať. Môžete ho používať namiesto bičíka, alebo namiesto iných erotických hračiek. Potom, čo vosk na kožu zatuhne, môžete sa pustiť do jeho pomalého slupování, čo bude ďalší erotickú hrou, ktorá Vášho partnera rozpáli, aj keď teraz nie v tom pravom slova zmysle. Pred použitím vosku sa s partnerom dohodnite. Erotická prekvapenie v posteli sú síce častokrát príjemná, tajomná a vzrušujúce, ale v prípade rozpáleného vosku je potrebné si s partnerom isté pravidlá ujasniť. Najmä si dopredu vyjasnite, čo všetko mienite s voskom skúšok, kam až chcete zájsť, akú sviečku k milostným hrám použijete a čo všetko sa bude s voskom diať. Nastavte si mantinely a predovšetkým sa dohodnite, že v prípade, že sa to jednému z Vás prestane páčiť, že mu nebude horúci vosk na tele príjemný, ihneď s týmito hrami prestanete. Potom sa nemôže stať nič zlé a môžete si naplno užívať Vaše milovanie s voskom.

Prečo použiť vosk v posteli?

Vyskúšajte niečo nové. Rozpáľte svoju drahú polovičku horúcim voskom. Vyskúšajte v posteli vzrušenie z možného nebezpečenstva. Počuli ste o vosku v posteli z rozprávania kamarátov? Nemusíte im závidieť a predstavovať si, ako by bolo vzrušujúce niečo také vyskúšať. Táto zábava Vás nebude nič stáť a zažijete niečo výnimočné, čo Vás určite milo prekvapí. Sviečku nemusíte používať len na jej rozpálený vosk, ktorý bude na Vašom tele príjemne štipľavo páliť, ale môže Vám prevoňaný celý izba, intímne ožiariť miestnosť a dodať Vášmu milovanie príjemnú a nezabudnuteľnú atmosféru. Voskom môžete pomaľovať celé telo partnera. Táto praktika patrí medzi základné sado-masochistické aktivity, ale v prípade mierneho použitia vosku sa môže jednať o veľmi jemnú a nežnú predohru.

Prvé pokusy so sviečkou

Ak s voskom doposiaľ nemáte skúsenosti, začínajte pomaly a opatrne. Zapáľte akúkoľvek sviečku, najlepšie priamo masážne, alebo čajovú, a nechajte ju niekoľko minút horieť. Potom ju sfúknite a ponorte do vosku, ktorý je už trochu zmäknutý, prst. Potom prstom postupne zoznamujte partnerovu pokožku s novými pocitmi. Prstom mu prechádzajte po tele, dotýkajte sa aj jeho citlivých partií, bradaviek, krku. Potom môžete prejsť k strednej intenzite hrátok s voskom. K tomu radšej použite už sviečky určené priamo k milostným hrám, ktoré horí o nižšia teplota. Môžete z nich pomaly liať vosk na telo partnera, bez toho aby došlo k spáleniu kože. Pokvapkanie jeho tela mu nebude pôsobiť bolesť, len sa bude jednať o mierne štipkání. Vysoké intenzity docielite použitím bežných sviečok. Stačí, keď ich voskom pokvapkáte partnerovo telo. Bude mu behať mráz po chrbte. Vosk môžete liať z rôznych výšok a sledovať jeho reakcie.

Erotické hrátky s voskom


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky