Masturbácia žien prsty a rúk

Chcete dokonale poznať svoje telo? Zistiť, na čo najlepšie reaguje a ako čo najľahšie dosiahnuť orgazmus? V tom prípade sa nebráňte masturbácii. Dozviete sa tak o svoje sexualite všetko dôležité a potom to využijete v partnerskom vzťahu.


Masturbácia je prirodzeným prejavom ľudskej sexuality. Preč sú doby, kedy sa sebauspokojovanie považovalo za niečo neprípustného. Bohužiaľ aj dnes existujú ľudia, ktorí majú na masturbáciu pohľad ako na niečo zlé. Zatiaľ čo mužská onánia sa chápe ako úplne bežná vec, tá ženská je tak trochu iná. Zastarané názory hoďte za hlavu a poďme sa spoločne pozrieť na dôvody prečo masturbovať.

Masturbácia vás naučí, ako dosiahnuť orgazmus. Vďaka masturbácii sa dokáže naučiť ovládať svoje vyvrcholenie. Masturbácia vám pomôže k lepšiemu spánku, odbúrava stres, povzbudzuje váš mozog a vy sa budete môcť lepšie sústrediť na psychickú činnosť. Zistilo sa, že keď sa masturbácii bránite, dostávajú sa vám do krvi stresové látky. Ďalej sa uvádza, že sa masturbáciou môže zmierniť predmenštruačný syndróm. Masturbácia je skvelým riešením v momente, keď práve nemáte partnera a nechcete len sex na jednu noc. Masturbácia môže byť aj riešením pre ženy, ktoré majú partnera bez chuti na sex.

Ako dosiahnuť orgazmus

Existuje mnoho spôsobov ako dosiahnuť orgazmus. Každá sme iná, a tak sa naše spôsoby líšia. Jedno je však isté, keď chcete masturbovať, zaistite, že váš nikto nebude rušiť a potom už si môžete urobiť čas len sama na seba. Niektoré ženy dosiahnu najľahšie orgazmus pomocou prúdu vody v sprche, iné sa zase nezaobídu bez svojho obľúbeného vibrátora alebo iné sexuálne hračky. Zatiaľ čo si muži myslia, že žena potrebuje vibrátor obrích rozmerov v presnej kópii penisu, opak je pravdou. Väčšina žien dáva prednosť menším vibrátorom v modernom prevedení, ktoré penis pripomínajú minimálne. A tiež veľké množstvo žien používa vibrátor na dráždenie klitorisu, pretože tak ľahšie dosiahnu orgazmus. Ďalším spôsobom, ako dosiahnuť orgazmus je uspokojiť sa rukou.

Ako sa uspokojiť rúk

Napísať opis, ako sa uspokojiť rúk je veľmi ťažké. Každá žena je iná a vníma dotyky iným spôsobom. Vyskúšať môžete napríklad krúženie na klitorisu vašim ukazovákom a prostredníkom. Na vrchole klitorisu robte kruhové alebo oválne pohyby. Lepšieho efektu dosiahnete, keď k tomu použijete lubrikant. Ďalšou možnosťou je váľanie klitorisu medzi prstami. Skúste vziať klitoris medzi palec a ukazovák a pozvoľna ho jemne váľajte medzi prstami. Potom môžete postupne zvyšovať tlak aj rýchlosť. Ďalšou možnosťou je jemné poklepávanie na klitoris. Na tento spôsob masturbácie však majú ženy rozdielne názory. Pre niektorých je táto technika veľmi príjemná, pre iné však môže byť vyložene nepríjemná. Najskôr odkryte klitoris tak, že odtiahnete malé pysky ohanbia. Potom začnite jemne poklepávať ukazovákom ruky na klitoris a skúšajte, čo sa vám bude páčiť najviac. Najlepšie je všetky tieto spôsoby rôzne kombinovať a prísť na to, čo vám vyhovuje najviac. Ženy sa tiež môžu uspokojovať zasúvaním prstov do vagíny alebo kombináciou týchto spôsobov.

Masturbácia žien prsty a rúk


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky