Tantrické masáže - Moravskoslezský kraj

Tantrické masáže nám pomáhajú k láskyplnému prijatie svojho tela a jeho vzrušenie. Vďaka tomu sa človek naučí vnímať orgazmus celým telom. Tantra Vám predstaví nové sexuálne zážitky, ktoré ste doteraz nepoznali a počítajte s tým, že poblouzní zmysly.


Preklad slova TANTRA je "splietať". V tantrických masážach je toho spojené naozaj veľa. Sami sa budete čudovať, ako Vás dokáže táto spirituálna cesta oslobodiť od zlých myšlienok a strachov.

Čo je tantra?

Tantrizmus je istý myšlienkový smer. Odmieta ísť v stopách stereotypu, ktorý nás obklopuje každý deň. Túži vybočiť z radu a pomôcť človeku, aby dosiahol uspokojenie. V Indii je tantra zasiahnutý každý druh náboženstva od hinduizmu, cez budhizmus až po džinizmus. Do života ľudí prináša prináša najmä idealistické vnímanie života, rozvíja pozitívne myslenie a ukazuje, ako spojiť zápory s klady, aby spokojné boli obe strany. Tantra učí svojich žiakov vnímať život s hravosťou, s pocitom posvätnosti a láskou. Dokáže podvedome zbaviť človeka zlosti, nenávisti voči sebe samom a negáciou, ktoré okolo seba vysiela. Veľa ľudí označuje tantrické učenia ako najkrajšiu vec, ktorá je v živote stretla. Možno sa s týmto názorom stotožníte aj Vy.

Tantrické učenie a jej zmysel

Vďaka tantre sa človek môže naozaj veľmi dobre duševne uzdraviť. Naučia Vás porozumieť svojim vlastným telesným potrebám a nabije vás novými skúsenosťami v oblasti myslenia. Vaša myseľ sa uvoľní, zocelí av neposlednom rade dokáže prepojiť telo s dušou a myseľ s cítením. Dôležitá je však ozajstná chuť a túžba po novom zážitku spojenom s Vašou sexualitou. Tantra Vás dokáže naučiť nájsť zaľúbenie a lásku ku každej vašej činnosti. Veľmi pôsobivé je aj to, že tantra spája všetky do jedného blízkeho intímneho vzťahu. Otvorí Vám cestu do nového, lepšieho duševného života. Nájdete si v nej čoskoro zaľúbenie. Niekoho pohltí natoľko, že sa chce doslova stať jej súčasťou.

Tantrický ses.

Tantrický sex spája tela muža a ženy a odďaľuje ich vzájomný orgazmus. Vďaka tantre môže dvojica počas pohlavného styku prežívať nekonečné stavy rozkoše, ktorú nedokážu opísať ani oni sami. Tantra však nie je o technike, ale o zážitku. Ten sa musíte naučiť vnímať, čo pre niekoho môže byť dosť zložité. Veľmi dôležitú úlohu totiž pri tantrickom sexe hrá absolútne odovzdanie sa partnerovi. Ženy však v tomto prípade majú nad mužmi ohromte výhodu. Ženy totiž vynikajú svojim veľkým sexuálnym cítením a skrývajú v sebe neskutočné množstvo energie. Ak sa s partnerom rozhodnete tantrický sex prevádzkovať, odporúčame vyskúšať niektoré z tantrickým sedenie. Bude to pre vás neopakovateľný a životný zážitok. Tu sa totiž naučíte svoje orgazmy dokonale prežívať a tiež sa dozviete mnoho zaujímavostí, ktoré Váš sexuálny život zmení na nepoznanie. Veľkou novinkou sú však aj tantrické sedenia pre lesbické a homosexuálne páry. V Indii je lesbická láska obľúbená a rozšírená. Ženy sa za ňu nehanbí. V Českej republike je to síce inak, ale vďaka tantre sa aj lesbičky v Čechách môžu stať slobodomyseľné a spokojné. Veľkou zaujímavosťou je jedna tantrická praktika, ktorú možno vykonávať v páre. Nazýva sa Sexuálne týždeň tantry. Spočíva v tom, že celých šesť dní na seba smiete s partnerom siahať, láskať sa, bozkávať, vzrušovať sa, ale k pohlavnému styku smie dôjsť až siedmy deň. Len si predstavte ten vesmírne úžasný sex spojený s neopísateľne výborným orgazmom Vás aj partnera.

Tantrické masáže

Tantrické masáže sú vhodné pre mužov aj ženy a nie sú obmedzené vekom. Bežná dĺžka celej procedúry je cca 90 minút. Masáže sú vykonávané celoročne, ale vo väčšine chirurgické treba vopred sa zarezervovať aspoň týždeň pred plánovanou návštevou.

Čo je cieľom tantrické masáže?

Tantrický masér / ka má za úlohu priviesť masírovaného do hlbokého stavu mysle, kedy sa úplne uvoľní celé telo klienta a kedy dochádza k prúdeniu neskutočne silné energie. Tantrická masáž väčšinou začína relaxačným kúpeľom, potom sa zvoľna prechádza k samotnej masáži. Všetko začína na chrbte. Prvky masáže sa striedajú. Skúsený masér k svojej masáži využíva špeciálne oleje, ktorými masíruje chrbát, brucho a dokonca aj ženské a mužské pohlavie. Masáže sa vykonáva napríklad s pomocou peria, plátky ruží, horúceho oleja a iných pomôcok. Za príplatok si muži môžu nechať vykonať aj výnimočne príjemnú masáž prostaty. Správne vykonaná masáž môže pánom pomôcť s predčasnou ejakuláciou.

Aké existujú druhy tantrických masáží?

Rozlišuje sa niekoľko druhov tantrických masáží. Predstavíme Vám tie základné a najobľúbenejšie. Pri tantra masážach môžete dosiahnuť aj niekoľko orgazmov za sebou.

Masáž špeciálne určená pre mužov

Upokojujúci kúpeľ a špeciálne vykonaná masáž prostaty je určená nielen mužom heterosexuálům, ale aj gayom. Páni sa môžu sami rozhodnúť, ak chcú maséra alebo masérky. Tantra masáž dokáže každého muža dostať na vrchol blaha a predĺžiť jeho erekciu aj orgazmus, ktorého pri masáži určite dosiahnu.

Masáž určená ženám

Celý rituál tejto masáže začína hladením rôznymi druhmi predmetov. Pri celej procedúre sa žena cíti ako bohyňa. Započúvať sa do príjemné melódie hudby, ktorá sprevádza celú masáž rovnako ako všade okolo zapálené sviečky. U žien pôsobí tantra masáž liečivo, zbaví ju stresu a dokáže pomôcť proti bolestiam ako pri pohlavnom styku, tak pri menštruácii. Na prianie je možné vykonať aj intímne masáž pohlavia.

Masáž pre páry

Vynikajúci darček pre páry v podobe spoločnej tantrické masáže! Budú o vás starať dva maséri a masáž si môžete užiť v spoločnej miestnosti alebo v oddelených kútoch. Novo objavený prežitok sexuality a získaná energia vás ešte viac zblíži. Ejakulácia počas tantrické masáže je samozrejmosťou a muž sa za ňu rozhodne hanbiť nemusí. Masérka je pripravená na všetko a po ejakulácii muža umyje zinku namočenou v harmančekový extrakt.

Tantra štvorručne masáž

Tahle masáž je zo všetkých najviac vzrušujúce a najlepšie Vás uspokojí. Masírujú Vás totiž dva páry rúk. Zážitok je teda o to hlbšie a intenzívnejšie. Zažijete neskutočne silný e extrémne vzrušujúce orgazmus.

Žiadna tantrická masáž neobsahuje sexuálny styk. Jedná sa o ponorenie do vlastných erotických zážitkov a rozkoše.

Cena tantra masáží

45 minút tejto špeciálne vzrušujúce masáže Vás vyjde cca na 1400 Sk, 60 minút potom na 2000 Sk a za 90 minútovú masáž zaplatíte približne 3000 Sk. Pre náročnejších tu máme aj Kráľovskú tantra masáž, ktorá je spojená s dlhou relaxačným kúpeľom, masážou prostaty a občerstvením. Tento luxus Vás môže stáť aj 5000 Sk. Ak sa rozhodnete dopriať si spoločnú masáž so svojím partnerom, musíte počítať s čiastkou od 4000-7000 Sk za oba.

Tantra masáže sú neskonale príjemné a nežné. Vyskúšajte si ich na vlastnej koži aj Vy.

Tantrické masáže - Moravskoslezský kraj


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky