Ako si užiť swingers party

Pri spojení swingers party si môže každý z nás predstavovať trochu niečo iné. Niekto v danom vidí nespútaný sex, kde neexistujú žiadne zábrany, hranice, pravidlá. Niekto môže očakávať súkromnú akciu len pre pozvaných. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.


Swingers

Než sa dostaneme k samotnej swingers party, poďme si priblížiť pojem swingers. Swingers je možné chápať ako spestrenie dní, ktoré máme pekne nalajnované. Swingers party nemajú nič spoločné s tzv gruppensexem, pri ktorom sa točí zábery. Gruppensex a swingers party je úplne o niečom inom.

Swingers party oživia sexuálny život

Máte nedostatok sexu? Nudíte sa? Alebo by ste potrebovali nový smer vo Vašom sexuálnom živote? Na swingers párty chodia jedinci, pary z rôznych dôvodov. Jedným z nich je práve oživenie sexuálneho života, zvýšenie sexuálnej túžby ai Iní zase vyhľadávajú swingers party, pretože je vzrušuje, že sa na nich niekto pozerá, keď súložia.

Swingers party - všetko začína pohľadom, dotykom

Swingers party nie je o tom, že sa náhle niekto vrhne na druhého. Než sa páry, či trojica dohovorí, všetko začína určitými signály. Môže ísť o úsmev, pohľad, letmý dotyk. Je možné tiež nadviazať kontakt v miestnosti pri bare apod Na druhú stranu však nie je výnimkou, že sa k súložiace dvojici, či trojici, ..., skúsi pridať ďalšie dvojice, či samotná žena.

Ak nie je Vám niekto sympatický, povedzte to

Pri swingers party neplatí, že každý s každým. Ak sa Vám niekto nepozdáva, je Vám nesympatický, či už z akéhokoľvek dôvodu, tak ho odmietnite. Všetko sa však dá vyriešiť v kľude a tichosti, aby nedošlo k prípadnému urazení sa pod

Swingers party - súlož nie je nutná

Že ide v swingers party len o jednu súlož, za druhou? Opak je však pravdou, respektíve ak zrovna nebudete chcieť súložiť, tak rozhodne nemusíte. Nikto Vás nebude nútiť, nikto na vás nebude tlačiť. Možno, že máte pred očami priestor, v ktorom sú na zemi nahá súložiace tela, či už vo dvojici, trojici, štvorici, či väčšie skupinke. Tak to je aj mylná predstava. Pri swingers party sa dostanete minimálne do dvoch miestností. Priestor, kde sa jedinci intímne zbližujú, je oddelený od priestorov, kde je možné len tak klábosit, popíjať apod A Vy sami buď môžete byť len pasívnym divákom, alebo aktívnym divákom, či obojím. Nemusíte byť bez oblečenia, nutnosť vyzliekanie sa nevyžaduje.

Swingers party a erotické pomôcky

Ste zvyknutí na rôzne erotické pomôcky, napríklad vibrátor, venušine guličky a pod? Potom tie môžete najskôr nechať doma. Na swingers party frčí klasická súlož, alebo orálny sex, či kombinácia klasickej súlože s orálnym sexom. Záleží na konkrétnom páre, či skupinky.

Swingers party a onánia

Bezpochyby len málokoho nechá chladným taká swingers party. Len málokto bude ako kameň, bez toho, aby sa vzrušil, a to platí, ako pre mužov, tak ženy. Pri pohľade na súložiace páry, či skupinky sa ponúka masturbácia, onánia. Je však vhodné sa prvej aj druhej praktike vyhnúť. Nie všetci sú nadšení z pohľadu na onanující muža, či masturbujú ženy, tj jedincov, ktorí sa len pozerajú a sami sa uspokojujú. Záleží však na konkrétnom swingers klubu. A tak, určite je vhodné sa dopredu informovať, čo je a čo nie je prijateľné.

Swingers party - vstup pre páry, ženy

U swingers party sa stretnete s tým obmedzením, že vstup je možný len pre pár. Jedno, či sa jedná o zmiešaný pár, alebo pár muž-muž, či žena-žena. Vstup je tiež možný pre samotné ženy. Avšak, len máloktorá žena je tak "odvážna", aby išla na swingers party sama. Maximálne je možné uvidieť dve, alebo viac žien pohromade, ako si to kráča na swingers party.

Aj swingers party majú svoje pravidlá

Hneď v úvode sme sa dotkli toho, či je možné si pod swingers party predstaviť sex bez hraníc. Do istej miery áno, avšak za predpokladu dodržiavania určitých pravidiel, ktoré sa môžu v jednotlivých swingers kluboch líšiť.

Keď nie naozaj znamená nie

Na swingers párty by nemal byť žiadny nátlak, či už z mužskej, či ženskej strany. Možno ste naučení, že keď žena hovorí nie, tak myslí áno. U swingers party však platí, keď niekto povie nie, tak to tiež nie znamená. Swingers party je o užívaní si, ale nie o nátlaku. Tj., Všetko čo robíte Vy, alebo iní, je čisto dobrovoľné. Žiadne prípadné nátlak sa netolerujú.

Fotoaparát a kameru nechajte doma

Idete na swingers party? Hovoríte si, že si potom ešte doma budete užívať akcie, a to premietaním nahraného záznamu, či prehliadaním zhotovených fotiek? Tak na to hneď v úvode zabudnite. Bola by výnimka, keby sa našiel swingers klub, ktorý by umožňoval vytváranie fotografií a nahrávok. Na swingers party si tak užívajte tu a teraz, nie potom.

Fajčenie cigariet, cigár len na určenom mieste

Bola by veľká náhoda, keby sa na swingers party zišli len jedinci nefajčiari. Fajčiar, aj ten príležitostný si potrebuje za určitú dobu zapáliť. Na swingers party fajčenie možné je. Nie však všade. Dopredu sa informujte, kde je vyhradený priestor, určená miestnosť apod pre zapálenie cigarety, cigary.

Ak ste chorí, zostaňte doma

Plánovanie je jedna vec, realita potom druhá. Môže sa ľahko stať, že jeden deň ste ako rybička a druhý deň sa prebudíte s horúčkou. Ak bude Vás sužovať nejaká nákazlivá choroba, ktorú by od Vás mohli ostatní chytiť, napríklad niektoré z vírusových ochorení, potom rozhodne zostaňte doma a kurýrujte sa. Môžete ísť na budúci swingers party, až budete fit. Rozhodne nie je dobré byť sebeckými a myslieť len na vlastné potešenie a na ostatné nehľadieť.

Hygiena je základ aj u swingers party

Pri swingers party je veľmi dôležité dodržiavať hygienu. Ostatne, určite ani Vám samotným by nebolo príjemné, keby ste mali čo dočinenia s jedincom, ktorý očividne nevonia čistotou. A tak sa na swingers party môžete stretnúť s poskytnutím spŕch, kde môžu byť navyše k dispozícii šampóny, gély, vrátane uterákov.

Sex bez prezervatívu len po dohode

Ďalším, nemenej dôležitým pravidlom je používanie prezervatívov pri sexe. Radšej si so sebou na swingers party nejaký ten prezervatív vezmite. Všeobecne však v swingers klube majú dostatok prezervatívov. Ak by Vás náhodou lákal sex bez prezervatívu, potom na vlastné riziko, respektíve len po dohode s Vašim kolegom.

Nedodržiavanie niektorého z pravidiel - odchod

V prípade, že by sa zistilo, že nedodržiavate určité z pravidiel swingers klubu, potom môžete byť tiež odísť, vykázaní. Pripravte sa teda na túto možnosť. Vykázaní môžete byť aj v prípade, že bude zistené, že ste "spoločensky unavení" a iné jedinca svojím správaním obťažujú. Tzv. dodať si odvahy pohárom vína možné je, ale je potrebné poznať vlastné hranice. Tiež môžete byť vykázaní, ak sa zistí, že Vám chýba ešte nejaký ten deň, týždeň, mesiac, či dokonca rok do plnoletosti.

Ako si užiť swingers party


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky