Kam s milenkou?

Máte partnerku, s ktorou nechcete alebo nemôžete ísť domov? Alebo máte možnosť byť doma, ale radšej dáte prednosť tomu, keď si môžete užívať niekde inde, napríklad v hotelovej izbe?


Hľadáte miesto, kde by ste sa mohli so svojím partnerom či partnerkou oddávať sexuálnym vyvádzanie bez obáv z toho, že vás pri tom niekto načapá? Alebo sa ničoho takého obávať nemusíte, ale napriek tomu dáte prednosť niečomu novému? Potom by ste mohli vyskúšať napríklad hodinový hotel. Do takého hodinového hotela však nechodia len tajní milenci, ale napríklad aj manželia. Prečo? Čítajte ďalej.

Hodinový hotel

Hodinový hotel býva často nazývaný ako milenecký azyl. Hodinový hotel je ubytovacie zariadenie, ktoré slúži ku krátkodobému ubytovania. Väčšinou hodinový hotel využívajú páry, najčastejšie milenci, ktorí musia svoj vzťah skrývať, ale často aj páry, ktoré sa ničím tajiť nemusí, medzi nimi pomerne často aj manželia. Pre tajné milenca je taký hodinový hotel ideálny skrýš, kde sa nemusia obávať toho, že je doma niekto pri nevere načapá. Naopak pre páry, ktoré sa svojím vzťahom nijako tajiť nemusia alebo aj pre manželov, býva hodinový hotel spôsobom, ako sa vymaniť zo všednej každodennosti, ako zažiť niečo nové, vzrušujúce. A práve neznáme a cudzie prostredie môže byť jednou z možností. Samozrejme hodinové hotely nemusí slúžiť len milencom, ale aj ľuďom, ktorí potrebujú ubytovanie len na jednu noc. Milenci sú však v týchto hoteloch najčastejšími hosťami.

Koľko stojí milenecký azyl?

Mnoho milencov nevyužíva hodinové hotely na celú noc, ale často len na niekoľko hodín, niekedy ani to nie. Z označenia "hodinový hotel" si možno odvodiť, že tieto zariadenia si často účtujú hodinovú sadzbu za ubytovanie. Platíte teda za každú začatú hodinu. Ak viete, že v hoteli chcete zostať dlhšiu dobu, môžete si zaplatiť celú noc. Väčšina azylov lásky totiž ponúka sadzby na hodinu, ale aj výhodnejšie sadzbu na celú noc, vhodnú pre tých, ktorí chcú zostať dlhšie.

Ako vyzerajú izby v hodinových hoteloch?

Izby v hodinových hoteloch bývajú rôzne veľké. Čím väčšia a lepšie vybavená izba, tým vyššie býva samozrejme tiež sadzba. V tých najlacnejších izbách je tak málo miesta, že sa do izby vojde len veľká posteľ, v rohu je kabínka so záchodom a sprchou a to je všetko. Samozrejme hodinové hotely ponúkajú aj väčšie izby. V tých drahších nájdete aj televíziu s videotéka, bar z alkoholickými i nealkoholickými nápojmi, vírivú vaňu, alebo napríklad počítač s pripojením na internet ai V niektorých hoteloch si môžete prenajať rovno celý byt. Takýto byt si môžete užívať napríklad len vy dvaja, ale častejšie byty v hodinových hoteloch využívajú tí ľudia, ktorí v nich chcú usporiadať eroticky ladenú rozlúčku zo slobodou alebo treba súkromnú swingers party apod

Kam s milenkou?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Kam s milenkou?

hjoojs | 27.12.2014 14:58
Je v Luceni vóbec hod.hotel?

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky