Přivydělávání sexom

Stretávate sa s nedostatkom peňazí? Pridané v práci v najbližšej dobe nedostanete? Vhodné brigády vo Vašom regióne prakticky nie sú? Potom stále ešte nie sú Vaše všetky možnosti vyčerpané. Môžete si totiž privyrábať poskytovaním erotických služieb.


Hneď sa však ohradíme tým, že by ste snáď mali byť prostitútkou, či prostitútom, kedy by ste snáď stáli na rohu a vyčkávali, ako o Vás vôbec niekto zavadí pohľadom? Tí, ktorí si privyrábajú sexom, sa však nemusia vyložene zaoberať prostitúciou, ako ju môžeme na mnohých miestach vidieť. Máte aj iné možnosti. Ak ste pátrali po brigádach, potom ste možno nenavštívili všetky miesta. Čo taký night, erotický, či swingers klub? Tu vítajú nové tváre, ktoré im prilákajú viac zákazníkov. Za pokus to stojí, čo myslíte?

Přivydělávání sexom a potreba krásnej postavy

Možno, že teraz budete namietať, že nie každý si môže privyrábať sexom. Do istej miery máte pravdu. Avšak dôvodom nemusí byť postava, ako sa možno domnievate. Aj keď telo v sexe, sexuálnych službách hrá pomerne dôležitú úlohu, nie kľúčové. A okrem toho, nie každý preferuje vyloženú štíhlosť. Takže, ak Vaša postava má nejaký ten faldík, ešte sa nemusíte lúčiť s Vašimi možnosťami. Okrem postavy, ktorú sme už spomínali, je dôležitý Váš prístup, a založenie Vašej povahy. Aj keď sa môže zdať privýrobok sexom jednoduchý, nevyžadujúce žiadne znalosti a pod, nie každý má pre danú činnosť tzv žalúdok.

Hrozby privyrobiť sexom - strata záujmu o partnera

Čoho je veľa, toho je príliš. Tak to by mohlo platiť u privyrobiť sexom. Väčšina povolaní sa nijako nedotýka Vášho súkromného života. U privyrobiť sexom však tomu môže byť práve naopak. Čaká Ak na Vás doma náprotivok, ktorý samozrejme bude chcieť nežnosti, môžete sa k jeho túžbam stavať odmietavo. Ono, deň čo deň vykonávať niekoľko hodín sexuálne služby, a potom prísť domov, kde od Vás náprotivok tiež očakáva nejakú tú nežnosť, môže byť ubíjajúce. Ak nebudete schopní oddeliť pracovné a súkromnú sféru, potom môže byť len otázkou času, kedy Vás práca pohltí, a podpíše sa na vašom vzťahu. Nemusíte však mať stáleho partnera, a napriek tomu bude Váš súkromný život tak trochu pokrivkávať. Môžete totiž do istej miery stratiť záujem o opačné pohlavie, a to opäť z rovnakého dôvodu, ktorý sme už spomenuli.

Hrozby privyrobiť sexom - choroby

V oblasti sexu a erotiky si môžete privyrábať rôznymi spôsobmi. Menovať môžeme napríklad striptérov, tanečníkov, spoločníkmi. A samozrejme sú tu aj povolania, kedy priamo poskytujete erotické služby, bez ostatných sprievodných služieb. Aj keď Vy sami budete úplne zdraví, nemusí to tak byť u Vašich klientov. Ak budete konať na vlastnú päsť, kedy nebudete zamestnania cez profesionálnu agentúru apod, potom si len ťažko overíte, ako na tom klient je po zdravotnej stránke, a to prevažne v súvislosti s existenciou pohlavných chorôb. Oproti tomu agentúra môže mať svoje pravidlá, cez ktoré tzv nejde vlak. Pravidlá, ktoré musia dodržiavať, ako personál, tak klienti. Iste, zamestnávateľ si nechá časť Vášho zárobku. Na druhú stranu vám však poskytne možnosti, ktoré Vy sami len ťažko zaistíte. A uvážte, či Vám budú zarobené tisícky stáť za to, že budete musieť čeliť nepríjemným chorobám, dokonca aj tým nevyliečiteľným. Otázka ochrany a bezpečia je tu teda veľmi dôležitá.

Tají, že si privyrábajú sexom

Keď sa nám niečo v osobnom živote podarí, tak máme túžbu sa s naším úspechom podeliť s ostatnými. K týmto zdarům v dnešnej dobe je taktiež získanie práce, či brigády. Každý, kto hľadal dlhší čas prácu, či privýrobok, nám dá iste za pravdu. Zohnať zodpovedajúci zdroj príjmu totiž nie je vôbec ľahké. Nestačí mať len vzdelanie, prax. Treba mať aj šťastie v hľadaní a pri samotnom výberovom konaní. Privýrobok sexom môže byť práca ako každá iná. Hanbiť sa za ňou nemusíte. Lenže, povedzte to ostatným? Zveríte sa s Vaším úspechom ostatným členom rodiny, blízkym, kamarátom, že ste zohnali slušne platený privýrobok? S veľkou pravdepodobnosťou nie.

Kamaráti, ktorí Vás uvidí v nočnom podniku

Pred Vašimi blízkymi tají, akým spôsobom ste sa finančne zabezpečili. Lenže, čo si budeme rozprávať, svet je malý. A tak jedného dňa sa môže v nočnom podniku, klubu, kde pracujete, objaviť niekto z Vašich kamarátov, či blízkych. Ako sa zachováte? Budete sa snažiť byť neviditeľnými? Lenže od Vás sa očakáva, že sa budete venovať hosťom, nie že sa budete niekde "zašívať". Takže, nedá sa nič robiť, pôjdete tzv na pľac? Bude potom len otázkou času, kedy budete spozorovaní. Iste nemusíme hovoriť, že sa zo strany vašich kamarátov dostaví šok, prekvapenie, ale napríklad aj posmešky. Kamaráti môžu byť aj natoľko zákernými, že si objednajú Vaše služby. No, a na Vás potom bude, je buď odmietnuť, čím môžete prísť o prácu, alebo obslúžiť. Aj v prípade erotických služieb tak povolanie nesie svoje isté zápory, okrem už spomínaných chorôb. Každé povolanie má svoje pre i proti. Ťažko povedať, či povolania, pri ktorých si privyrábajú sexom, prevažujú plusy, či mínusy. Pôjde o to, koľko si zarábate, ako na tom ste teraz po stránke finančnej, ale aj, čo presne robíte.

Privýrobok sexom môže ohroziť Váš vzťah

Doteraz ste tajili, že si privyrábajú sexom? Avšak Vaša tajomstvo bolo odhalené kamarátmi, potom môžete tiež čakať, že všetko úmyselne, či pri podřeknutí sa, oznámi Vášmu náprotivku. V prípade, že ste náprotivok oboznámili s Vaším privyrábaním, potom niet dôvodu sa niečoho obávať. Ak však nie, tak informácie, ktorú sa náprotivok dozvie päť minút po dvanástej, a ešte k tomu z úst kamarátov, môže s Vaším vzťahom značne otriasť. Váš náprotivok môže byť prudérnej, môže erotické služby, ktoré poskytujete brať ako Vaša povyrazenie, neveru. Ak tomu tak bude, potom bohužiaľ hrozí, že sa s Vami rozíde, rozvedie. Všetko ešte navyše podporí fakt, ak ste v sexe s náprotivkom trochu zdržanlivými, pozri z vyššie uvedených dôvodov. Potom náprotivku len ťažko vysvetlíte, že tento druh privyrobiť pre Vás nie je povyrazením, ale pouhopouhou prác. Ostatne, sami sa vžite do kože Vášho partnera, kedy naopak Vy by ste sa ocitli na strane, že Vás partner ponúka erotické služby. Ako by ste sa cítili? A ako by ste sa cítili, keby Vám táto skutočnosť bola zatajované?

Privýrobok sexom môže ohroziť Vaše zamestnanie

Hovoríte si, že žijeme v inej dobe, a tak nie je možné, aby Vás určitá činnosť, ktoré sa venujete, nejako obmedzovala v bežnom živote? Lenže, každý môže mať na vec iný názor, a je tiež iného zmýšľania. Takýto privýrobok sexom Vám môže priniesť peknú sumu do rodinného rozpočtu. Na druhej strane Vám však tiež môže ohroziť Vašu súčasnú pozíciu v zamestnaní, a to zvlášť, reprezentujete ak firmu určitým spôsobom. Čo myslíte, ako bude reagovať váš nadriadený, keď sa k nemu donesie, že si privyrábajú sexom? A čo ešte, keď nedá na fámy, a bude sa chcieť presvedčiť na vlastné oči? Ak budete napríklad obchodným zástupcom, či pracovať na recepcii a pod, potom je celkom veľká pravdepodobnosť, že sa Váš druh privyrobiť negatívne prejaví na zamestnanie.

Privýrobok sexom môže ohroziť Vaše štúdium

A nemusí to byť len zamestnanie, ktoré bude ohrozené Vaším nezvyklým privyrábaním. Môže to byť aj štúdium. Aj tu môžete nájsť profesormi, lektormi, ktorí nebudú zrovna nadšení Vaším "koníčkom". Je celkom aj možné, že k Vášmu druhu privyrobiť potom bude zohľadnené aj pri čiastkových skúškach, alebo dokonca budete svojim spôsobom požiadaní, aby ste školu opustili, pretože kazia jej dobré meno. Všetko je však o ľuďoch. A je na Vašom zvážení, finančných potrebách, ako sa rozhodnete.

Přivydělávání sexom


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky