Asistenti

Kája a Pepa boli asistentmi vo filmovom štábe už | po roky. Jeden u režiséra, druhý u kameramana. Je to úloha nevďačná, pretože keď sa niečo nevedie, často sa blesky a hromy zvezú práve na asistentov.


A tak nie je ani divu, že asistenti si večer, keď je po nakrúcaní, vyrazí a vychutnávajú každú voľnú chvíľku.

Kája a Pepa boli slobodní a nemali žiadnu stálo za známosť. Na exteriéroch chodili väčšinou do krčmy a do hotela spolu, pretože vedeli, že je dôležité držať pohromade. Filmové štáby nie sú tak celkom jednotné pri rokovaní alebo prerokúvaní tvorivých názorov. A tak asistenti vytvárajú takú zvláštnu skupinu.
Čo sa ženských týka, Kája a Pepa sa nikdy ničomu nevyhýbali. Stalo sa často, že sa na niektorého z nich nejaká nalepila. Stačilo potom už len zohnať jej kamarátku a bola z toho jedna celá štvorka, s ktorou sa už dalo celkom dobre zabaviť. Kája a Pája si za tie roky niečo užili, a teraz, keď sa začiatkom júla točilo na Šumave, sa dala čakať podobná zábava. Ak totiž ale bude dosť času, ktorý niekedy vplyvom počasia a dobiehania záberov citeľne chýba.
Bol už štvrtok a všetci mysleli na malú prestávku, ktorá mala vzniknúť tým, že sa z nemeckej strany stiahla silná mračná a vyzeralo to, že na piatok a sobotu bude voľno. Keď totiž už nebolo čo točiť v interiéroch, štáb sa musel úplne sústrediť práve na vonkajšie zábery. A i ... scenár nikde dážď nepředepisoval. Čakalo sa teda na slniečko. Výroba asi zistila, že prestávka nebude dlho trvať. Išlo vlastne len o prehánky a vyzeralo to, že v sobotu popoludní av nedeľu sa vyčasí. Dokonca to s predpoveďou vyšlo tak, že po studenej fronte by mohli nasledovať také tie krásne, plastické mraky, ktoré na modrej oblohe ešte zlepšovali zábery celkov krajiny, ktoré v ich filme hrala významnú úlohu.

Kája s Pepom si teda zašli na hotel a vzali na vedomie, že ich čaká nejakých tridsaťšesť hodín voľna

Kája mal Felícia, ktorú sa ešte večer dopravili do Českých Budějovíc. Na námestí bol taký podnik, ktorý nekončil večer, ale skoro ráno. Dúfali, že si u tanca a nejaké sklínky posedí a uvidí, čo sa bude diať. Neuplynulo ani pol hodiny, keď sa vedle.jejich stola objavili tri dievčatá. Všetky tak okolo dvadsaťpäť, možno menej. Kája chcel na ne ihneď vyraziť, ale Pepa varoval.

Vidíš, kam si sadli?

Ku stolu so šiestimi stoličkami, čo keď niekoho čakajú, budeme vyzerať ako idioti, dodal.
Máš pravdu, dal si povedať Kája, nevyzerajú na to, že by museli niekoho zháňať. Dá sa pripustiť, že sú zadaný. Lenže keď už sa blížila půldesátá a čo chvíľu išli všetky tri s niekým tancovať, vyzeralo to, že si k nim asi už nikto nepřisedne. Vieš čo, ozval sa Kája, nebudeme už čakať, lebo by si k nim mohol prisadnúť niekto jinej, dodal znalecky. A mal pravdu. Od vedľajšieho stola už s dvoma dievčatami vyjednával nejaký chlapík. Podľa gest sa dalo usúdiť, že hovorí práve o tom, že by si k nim s ďalšími prisadol: Kája spozoroval nebezpečenstvo skôr ako jeho kolega. Keď už, tak nech si vodsedne jedna z nich, ktorá by bola rovnako plonková, usúdil. Lenže náhody sú v takýchto prípadoch veľmi vrtkavé. Veci sa vyvíjajú nie podľa želania jednotlivcov, ale podľa toho, ako sa správajú aj ďalší účastníci večera. Pepa s Kájom si rozkázali kávu a niečo malé na jedenie. Trochu im už náhle prepadol hlad a museli sa posilniť. To malé trio, ktoré im hralo do tanca, malo rovnako prestávku: Kájovi ale ani moc nechutilo. Keď videl, že sa už nie jeden, ale ďalší dvaja točí okolo, ich "dievčat, napadlo ho, že by už mal konečne konať. Čo si ale vymyslieť? Ako tak premýšľal, videl už situáciu tak, že to tým dievčatám Aj jednoducho povie a že je vyvedie z vinárne. Lenže malo to háčik. Obaja asistenti s nimi ani netancovali, a čo v takom prípade majú povedať? Že sú filmári a že je odvezú o tridsať kilometrov ďalej, aby si s nimi užili? To rozhodne zavrhol. Nejde len o určité riziko, že sa im dievčatá vysmejú, ale navyše by sa mohlo stať, že by sa nepohodli s tými tromi, ktorí okolo tých dievčat krúži. A to by mohlo byť pre nich aj nebezpečné. Miestny chlapci v takýchto prípadoch dokážu držať pokope a mohli by obom asistentom pripraviť aj nejakú tú nakladačku. vyčkávania ale niekedy prináša ovocie. Vináreň, to je taký premenlivý kolotoč.

Chvíľku v ňom máte priazeň tu aj onde, u celkom niekoho iného

Asistentom sa vyplatilo, že sa príliš neunáhlili. Z tej trojice dievčat totiž jedna odišla s dvoma chlapcov, ktorí ju obletovali, k barovému pultu. Asi na niečo silnejšie, ako pili pri stole. Káju teraz už nič nezastavilo. Prešiel k stolu zvyšných dievčat a hneď išiel na jednu z nich tancovať. Pepa nemohol nič iné urobiť, než ísť na tú druhú. Už pri tanci sa ukázalo, že to sú celkom pekné dievčatá. Obaja asistenti si prisadli po dohode k stolu a začali nenútený hovor.

Obaja boli cvičení na to, aby sa vzápätí dozvedeli, čo sú zač a čo tu robia. Napokon, mnohé bolo možné vyčítať aj z ich pomerne zdržanlivého správania. Sú v "Budějicích" služobne, pretože dávajú dohromady nejaký inzertný časopis. To znelo pre Káju aj pre Pepu dosť sľubne. Služobné cesta, to je vždy nejaký ten čas na večernú zábavu. Keď už tancovali druhýkrát, navrhli im zmeniť lokál. "Nie že by to tu bolo blbé, "začal Kája," ale tá hudba je príšerná. Vieme vo niečom lepšom, "dodal s tajomným posunkom. Dievčatá sa na seba pozreli.

Nie že by už v takej situácii neboli, ale zrejme sa museli dohodnúť s tou treťou.

Jedna z nich, Alena, si preto zašla k pultu, aby si overila, či to tej tretej nebude žinantní, keď spolu odídu. Vrátila sa čoskoro, a úsmev prezrádzal, že dopadla dobre. Vyrazili teda v štyroch von, a dievčatá ani nehlesla, keď im bolo ponúknuté miesto v aute. Asi to je niekde ďalej. Keď ale opúšťali mesto, predsa sa zmohla na otázku, ako a čo bude.

Kája, ako vždy, sa ujal slova:

"To nie je tu, to je ďalej, ale máte snáď ešte trochu času? Ani sa nemusel pýtať, dievčatá neboli včerajšie. Keď ale míňali polia a lesy, spýtala sa práve Alena: Čo to bude za podnik, to má bejt niečo soukromýho?"

Takovej hotel, povedal na to Pepa. Kája mlčal. Vedel, že niekedy je lepšie pomlčať a skôr prekvapiť. Došli do svojho hotela a vzali dievčatá na izbe. Hotelové izby boli rozľahlé, mesto je kedysi zriadeniu pre celé veľké rodiny, ktoré sa mali schádzať na odborársku rekreáciu.
Vďaka tomu tu bola veľká predsieň so samostatným prístupom do jednotlivých izieb a tiež do sociálneho zariadenia. To bolo ako stvorené pre dva páry, ktoré sa tak mohli venovať len sebe. Alena a Karla, ako sa dievčatá vymenovali, neboli žiadne netýkavky. Kája vybalil trochu jedla a fľašu šampusu, a za chvíľku tak dostala zábava ten správny šmrnc. Dievčatá síce boli na začiatku zvedavé, čo sa na Šumave točí, ale s pribúdajúcim časom došlo k tomu, čo sa obojstranne predpokladalo. Kája začal Alenu bozkávať hneď pri stole a Karla si čím ďalej tým viac všímala Pepy. Ten tiež dal prvý signál na oddelenie od ostatných. Keď za Pepom zapadli dvere, ľahol si Kája s Alenou k posteli, na pridaný otoman. Bozky boli už teraz natoľko spaľujúci, že nasledovalo to, čo nasledovať malo. Po chvíli už toho na sebe veľa obaja nemali. Potom už na ňu Kája naľahol a ukázalo sa, že je Alena neobyčajne citlivá na obe bradavky. Už tým, že sa nad nimi trela telom, úplne obnaženým, priviedol svoju partnerku k nečakanému orgazmu. Kája cítil jej zrýchlený dych a chvejúce sa telo. Nebol nijako neskúsený, ale toto ho prekvapilo. A tiež patrične vydráždilo. Vyzliekol si slipy a svoj úplne stoporený chvost jej vložil medzi stehná. Alena pocítila ako je pevný a tiež už dostatočne kontaminované. Jej kunda bola už peknú chvíľu mokrá a dávno sa pripravovala na prijatie Kájov chvosta. Poď do mňa! povedala. Také slová muži nemôžu len tak prepočuť.

Jednoduchým pohybom pravej nohy rozhodil obe jej stehná od seba a nasunula sa nad ňu

Vrazil do nej svoje kopije a začal ju vášnivo mrdat. Alena bola naozaj citlivá. Každý frikčné pohyb sprevádzala rýchlymi vzdychy a slabšími výkriky. Kája ju bozkával znovu na krk a na prsia, lízal ju pod pažou. Mimovoľne tým odkryl jej citlivú zónu. Alena sa začala zvíjať a bolo vidieť, že do nového orgazmu nemá ďaleko. Kája ale náhle pocítil, že už tiež nemá veľa času do vyvrcholenia. Podľa starého mužského triku sa preto zastavil a čakal, až ho jeho vrcholové vydráždeniu prejde. Alena nebola tak neskúsená, aby nevedela, čo sa s Kájom deje. A ako to už ženské dokážu, znovu sa mu ponúkala svojim prirážaním, aby Kája pokračoval. Síce sa snažil túto ústretovú činnosť utlmiť, ale už videl, že je rovnako stratený. Keď už to dospelo tak ďaleko, rozhodol sa prvý Bzykanie ukončiť. Zrýchlil rytmus šoustání, vášnivo sa Alene zahryzol do jej pier a do tváre, pobozkal ju na ústa a smeroval ku koncu. Alena sa ukázala byť skutočne dôstojnú partnerkou. Zdvihla obe stehná vysoko tak, aby ho pridržala bližšie k sebe. Zovrela ho nohami natoľko, že sa už zo zovretia ani nemohol uvoľniť. Poď so mnou, kričala.

Znamenalo to, že sa im snáď obom podarí, že budú mať svoje vyvrcholenie naraz

Už predtým mu stačila povedať, že od nej nemusí vo vrcholnom okamihu utíkat.Nastříkám to do teba, zakričal teraz naraz Kája. A budem v tebe tak dlho, ako to len pôjde. Ako keby potom Kájom prešiel elektrický prúd. Jeho chvost sa snáď postavil ešte viac, stuhol mu ako nejaký klacek. Mocný prúd jeho milostné šťavy sa rozlial do Aleniných útrob. Zostal skutočne nad ňou ležať a čakal, až sa stoporený úd zmení v toho normálneho vtáka, ktorý už nič nezmôže, leda zaspievať, ale je mu práve teraz, v tejto chvíli neopísateľne dobre. Alena nič nenamietala na to, že Kája u nej nadlho zostane. Chvíľu počkaj, povedala, treba to pôjde znova. Kájovi sa mnohokrát nestalo, že by takého opakovanie bol schopný. Ale cítil, že dnes má sily dosť. Za takých desať minút vedel, že sa mu jeho malý chvostík začína zväčšovať. Alena ho neprestávala bozkávať a dráždiť hladením na stehnách a na zadku. Vedela, čo by mohlo na Káju platiť. Nedala mu ani na chvíľu oddýchnuť. Vrtela sebou, bozkávala ho na ústa, na tvár a na krk. Kája znovu mohol aspoň naznačiť pár pohybov. Tým, ako sa jeho vták otrel o pošvovej steny, jeho mužstvo narastalo. Za pár sekúnd už bol zase v situácii, kedy sa mohol plne venovať novému šoustání. Kája teraz vedel, že je svojím pánom. Mohol si lepšie určovať rytmus a dĺžku Bzykanie, mohol si meniť aj pozíciu na bok a na normálne "misionársku." Znovu začal Alenu dráždiť ako bozky, tak ohmatáváním jej krásnych prsiach. Vzal si postupne do pusy obe bradavky, ktoré sa postavili tak, že sa ich náhle zdvihnutie dalo porovnať len k jeho vtákovi. Tak, ako bol ešte hlboko v Alene, voľnou rukou začal k tomu dráždiť jej klitoris. Pre Alenu už to bolo priveľa.

Znovu sa dostávala do postavenia, kedy už nemohla inak, než znovu zakončiť novým orgazmom

Tentoraz už kričala oveľa viac. Dávala najavo svoju rozkoš a hádzala celým telom. Obaja potom zakončili dlhú súlož tým, že Kája znovu vyprázdnil všetok obsah semena až po okraj jej úplne mokré kundy. Obaja si nakoniec uvoľnene ľahli vedľa seba a chvíľu bolo ticho. To bolo prerušené len tými známymi zvuky, ktoré pochádzali z vedľajšej izby. Bolo to neklamným znamením, že si podobne ako oni počínali Pepa s Karlom.


A keď sa táto dvojica vrátila do izby, sadli si znova všetci k šampusu a ku káve, ktorú Alena medzitým uvarila

Boli už tri ráno a tak zaznela aj slová o tom, že by sa malo všetko skončiť. Kája sa teda zdvihol a odobral sa k autu, aby obe dievčatá odviezol do mesta. Keď sa potom vrátil, mal si s Pepom o čom porozprávať. Nie, že by obaja chlapi boli nejako zhovorčiví, ale povedali si len to, že by sa mohlo všetko niekedy znovu zopakovať. Bolo to veľmi príjemné. Keď je ale na druhý deň uvidel produkčná, vyslovil niečo o tom, že by sa mali najskôr vyspať, než vylezú na pľac. Nuž, taká noc, to je na každom trochu vidieť.

Asistenti


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky