Bee

S Markom som chodila necelé dva mesiace a bol to môj prvý chlapec. Zažila som si s ním prvý bozkávanie a maznanie, stále som ale bola panna. Občas sme pri sebe zostávali cez noc, buď ja u neho, alebo on u nás.


Bývame od seba asi päťdesiat kilometrov, takže sme si to vždy maximálne užili, avšak bez samotného sexu.

A potom začali letné prázdniny, koniec školy, a tak sme sa dohovorili hneď na prvý prázdninový víkend. Doma som si do cestovnej tašky zbalila pár vecí, sadla na vlak a za pár hodín ma Marek čakal na nástupišti. U neho doma nachystal vynikajúcu večeru, vypili sme trochu červeného vína a večer si pustili film. Moc nás ale nebavil, skôr sme sa venovali sebe než filmu. Marek vstal, došiel k televízii a film vypol. Pomaly došiel späť k jeho veľkej, pohodlnej posteli, ľahol si a objal ma. Nemal na sebe tričko a jeho svalnaté ruky ma pevne držali.

Jeho izbu osvetľovalo tlmené svetlo maličké lampičky

Chvíľu sme si pozerali do očí, potom sa ku mne Marek opatrne naklonil a pobozkal ma na ústa. Po chvíli prešiel z nežných a opatrných bozkov na bozky vášnivé a ja mu ich vracala. Chvíľku sme si tak vychutnávali naše pery, keď v tom Marek skĺzol k môjmu krku a začal ma na ňom bozkávať. Začala som sa trochu vrtieť, pretože som na krku strašne šteklivá, ale Marek na mňa ležal vrchnej polovicou tela, tak som sa nemohla moc brániť. Pomaly skĺzavali až k výstrihu a rúk mi vkĺzol pod tričko. Rýchlo som mu ruku odstrčila so slovami:,, Tam nie, chrobáčik. ¨ Nebola som spokojná so svojou postavou a nemala som rada, keď mi siahal na brucho. Marek naštvane vzdychol a posadil sa na okraj postele, ku mne chrbtom. Zdvihla som sa a zozadu ho opatrne objala a strapatil mu vlasy. ,, Prečo ti to tak vadí? ¨ pýtal sa ma Marek. ,, Prepáč, ¨ hovorím,,, ale vieš, aký mám kvôli tým mojim špekům komplex. ¨ To ho dosť naštvalo. Pozrel sa mi do očí a povedal:,, Toto už nikdy nehovor, dobre? Teraz si to u mňa budeš musieť vyžehliť. ¨ Chcela som, aby už sa na mňa nehneval, a tak som sa spýtala:,, A čím? ¨ Pri tých slovách som mu hladkala svalnaté chrbát. ,, To už nechám na tebe, ¨ odpovedal a ďalej trucovitě ležal a odmietal si ku mne ľahnúť, tak som prebrala iniciativitu ja. Zdvihla som sa z postele, prešla som pred neho a obkročmo sa mu posadila na klin. To ho dosť prekvapilo. Čo ho ale prekvapilo ešte viac, bolo to, že som si cez hlavu pretiahla tričko a sedela som mu na kolenách len v podprsenke. Neveriacky si ma prezeral a potom povedal:,, Hmm, tak v tom prípade ti odpúšťam. ¨ Usmial sa a znova sme sa začali bozkávať.

Chvíľu ma bozkával na krku, chvíľu na prsiach, ale čoskoro ho to omrzelo

Chytil ma pod zadkom a zdvihol ma. Potom ma nežne položil na posteľ a spýtal sa, či mi môže dať dole podprsenku. Kývla som na súhlas. Začal mi jazykom prechádzať cez stvrdnuté bradavky a vo mne rástlo vzrušenie. Po chvíľke ma začal bozkávať aj na bruchu, ale keď som sa trochu zavrtela, vrátil sa k láskanie mojich pŕs. Slastne som privrela oči. Jeho ruky mi blúdili po tele a potom mi raz zašiel aj pod nohavičky. Začal ma hladiť po kundičke a ja som pomaly vlhla. Behom chvíľky toho hladenie som bola tak vzrušená, že som si nohavičky sama stiahla. Marek sa len usmial a pokračoval. Keď jedným prstom zablúdil až dovnútra, slastne som vydýchla. Začal mi dráždiť klitoris a pri tom mi stále láskal moje tvrdé bradavky. Roztiahla som pomaly nohy od seba a umožnila som mu tak úplný prístup k mojej mokrej kundičke. Potom sa Marek zdvihol od mojich pŕs a presunul sa pomaličky dolu. Jazykom prešiel cez moju lastúrku a začal ma lízať. Vzrušením som skoro nedýchala. Špičkou jazyka mi dráždil klitoris a pomáhal si prsty. Ja si hladkala prsia a sem tam slastne vzdychla. Marek si druhou rukou zašiel do treniek.

Po chvíli lízanie som mu to chcela aspoň trochu oplatiť, tak som sa oprela o lakte a nadvihla som sa

Marek prestal a ja som ho donútila si ľahnúť na chrbát. Začala som mu bozkávať bradavky, to mal rád. Nikdy predtým som mu nefajčila, ale chcela som, aby si taky trochu užil, a tak som sa presunula ktorej a stiahla mu trenky. Jeho penis krásne stál. Nežne som ho vzala do ruky a prešla od koreňa až hore. A potom som jazykom prešla cez jeho žaluď. Marka to prekvapilo. ,, Nemusíš to robiť, či nechceš, lásko, ¨ povedal mi, ale bolo na ňom vidieť, ako veľmi je mu to príjemné. Preto som povedala:,, Chcem to skúsiť, ale ešte nikdy som to neskúšala, tak to neviem. ¨ Marek sa pekne usmial a odpovedal:,, To nevadí, budem ťa navigovať.

Pod jeho inštrukciami som si hrala s jeho penisom

Chvíľu som mu jazykom jazdila po špičke žaluďa, chvíľu som ho strčila do pusy celého, kam sa len dalo. Síce som bola z počiatku neohrabaná a nebola som si istá, či to robím dobre, Markovi sa to ale páčilo a hladil ma pri tom po vlasoch. Po chvíli som sa trochu odtiahla a pritúlila sa k Marekovi. Ten ma bozkával vo vlasoch a ja som bola opäť vzrušená. Ľahla som si na chrbát a Marek si ľahol na mňa, stále ma bozkával. Roztiahla som od seba nohy a Marek sa zarazil. ,, Vieš, nechcem ťa do ničoho nútiť, a práve keď je to tvoja premiéra. Nechcem využiť toho, že si vzrušená a ... ¨ Už nedopovedal, slíbla som jeho slová z jeho pier. Usmiala som sa na neho a povedala:,, Do ničoho ma nenutíš. Chcem to sama. ¨ Prekvapilo ho to a chvíľu sa uisťoval, či to myslím vážne. Potom sa naklonil az šuplíku svojho nočného stolíka vybral kondóm. Odvalil sa a rýchlo si ho nasadil na svoj penis. Potom si na mňa znova opatrne ľahol. Naposledy sa ubezpečil o tom, že to vážne chcem, a ja na súhlas ešte viac roztiahla svoje nohy. Priložil svoj penis k vchodu do mojej kundičky a pomaly pritlačil. Pevne ma obja a vnikol do mal. Ten zvláštny tlak ma celkom zaskočil, ale nebolelo to. Keď bol úplne vo mne, opýtal sa, či som v pohode, a ja prikývla. Tak pomaly pokračoval a mierne zrýchlil. Po chvíli som sa dokonale uvoľnila a zladila s Markom svoje pohyby panvou. Bolo to úžasné, a tak som Marekovi povedala, že môže zrýchliť. Marek prirážal a ja nemohla udržať svoje vzdychy. Menil rytmus a rýchlosť a ja za chvíľu cítila, že už čoskoro budem. Marek to na mňa spoznal a tak ešte zrýchlil. Potom som zacítila prichádzajúcu vlnu orgazmu a prehla sa slasťou. Nechty som sa zaryla do Markových chrbta a vykríkla som. Chvíľočku po mňa sa urobil aj Marek. Bol to nádherný pocit a ja som bola šialene vyčerpaná, ale šťastná. V objatí sme potom zaspali.

Bee


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky