Erotická masáž pre ženy

Poskytnite svojej priateľke, manželke či milenca erotickú masáž, na ktorú nezabudne. Tu Vám ponúkame niekoľko tipov, ktoré môžu poslúžiť ako mimoriadna erotická predohra. Čo jej takto spríjemniť Valentínsky večer?


Erotická masáž pre ženy

Erotická masáž môže mužom poslúžiť na mnohé účely. Môže byť jednou z metód zvádzania, kedy ak bude muž šikovný, zrejme sa mu podarí ženu zviesť a docieliť svojho, ale môže sa jednať aj o erotickú predohru, ktorú muž svoju partnerku zaručene dostane a ona ju po ňom bude vyžadovať aj v budúcnosti. Erotická masáž môže poslúžiť aj ako obyčajné spríjemnenie večera, po ktorom nemusí dôjsť k pohlavnému styku, ale jej cieľom je uvoľnenie partnerky, odreagovanie sa a relax. Erotická masáž dokáže prebudiť k životu erotogénne zóny vašej partnerky a posilní intimitu medzi Vami dvoma. Vďaka erotické masáži lepšie spoznáte jej telo, a zistíte, čo sa jej páči a akým dotykom dáva prednosť.

Techniky erotické masáže

Je niekoľko techník erotické masáže, ktoré dokážu poskytnúť žene presne to, čo od erotické masáže očakáva. Tieto techniky je dobré v priebehu jednej erotické masáže striedať, jednu nahrádzať druhú a zisťovať, ktorá má aký účinok na telo partnerky.

Tlak pri masáži

Táto masérske technika sa vykonáva tak, že budete jemne tlačiť oboma rukami na skupiny veľkých svalov. Teda sa budete venovať chrbtu, stehnám, ramenám alebo napr lýtkam as týmito svaly budete oboma rukami krúžiť. Čo sa týka veľkých plôch, ako sú chrbát, môžete k krúženie použiť chrbty rúk, ktoré zabezpečia silnejší tlak, alebo dlane. Čo sa naopak týka menších plôch, tu môžete vykonávať krúživé pohyby končekmi prstov. Ide o prvotné štádium masáže, pri ktorom sa od partnerky očakáva, že sa uvoľní a ďalšie masáž bude jednoduchšie.

Krúženie pri masáži

Pri tejto masérske technike položte celé dlane na jednotlivé partie tela partnerky a vykonávajte krúživý pohyb. Predovšetkým je toto krúženie veľmi príjemné na chrbte, stehnách alebo na pažiach. Môžete pokračovať od bedrovej časti chrbtice až k ramenám a zase späť. Týmto krúžením sa výrazne zvýši prítok krvi ku svalom a dôjde k ich zásobenie kyslíkom. Výsledkom bude zlepšenie nálady partnerky a dosiahnutie väčšieho libida.

Trenie pri masáži

Trením budete pozitívne pôsobiť na jej erotogénne zóny. Vykonáva sa tak, že zomkne prsty pevne k sebe a budete s nimi trieť jej erotogénne zóny. Či už zadok, šiju, podkolennej jamky alebo bedrovú časť chrbtice. Pokojne v rámci trenia vezmite jej kožu medzi dva prsty a zľahka ju Štiepajte. Druhá ruka pritom môže pokračovať v krúživých pohyboch.

Poklepávanie pri masáži

Sami dobre viete, ako to vyzerá, keď profesionálny masér začne klienta alebo klientovi poklepávať pri masáži. Nebojte sa ho napodobniť a vyskúšať, čo to s partnerkou urobí. Poklepávajte masírovanej svaly tou hranou ruky, kde je malíček, ale iba mierne, nie s veľkou razantnosť. Ide o to, aby bolo poklepávanie pre partnerku príjemné, a aby sa pri ňom uvoľnila.

Príprava pre erotickú masáž

Pred začatím erotické masáže pripravte miestnosť, kde sa budete Vašej partnerke venovať. Prichystajte čisté prestieradlo, zapáľte sviečky, prichystajte fľašu dobrého pitia, pustite príjemnú hudbu. Doprajte svojej partnerke, aby sa cítila dobre a príjemne. Vy najlepšie viete, čo sa jej páči a čo u nej navodí pocit pokoja a vyrovnanosti. Vypnite si telefóny, aby Vás nikto nerušil a uistite sa, že nebudete rušenie ani okolím. Prichystajte si masážny olej, ktorý môžete používať na všetky časti tela, len sa vyhnite tvári. Masážne oleje si môžete zaobstarať v lekárni, v rôznych obchodoch s domácimi doplnkami, kde sa predávajú vonné sviečky, vonné olejčeky, sypané čaje, a pod, alebo si ich môžete objednať cez internet. Vždy majte po ruke nejaký ten čistý uterák. Začnite s pohybmi, ktoré sme uvádzali vyššie, a ak zistíte, že majú u Vašej partnerky úspech, nebojte sa ich opakovať.

Postup erotické masáže

Po vykonaní základných masérskych techník môžete prejsť k intímnym partiám partnerky. Najskôr ju vyzvite, aby si ľahla na brucho a mierne roztiahla nohy od seba. Môžete ju masírovať zadok, vnútornú stranu stehien, potom rukami zísť dole k lýtkam a opäť sa vrátiť hore ku stehnám, a len tak ľahko sa dotknúť aj jej lona. Tento postup môžete opakovať viackrát, až Vás bude partnerka prosiť, aby ste sa už venovať iba jej intímnym partiám. Môžete prechádzať po jej vagíne, nahmatať klitoris a dráždiť ho, môžete zasunúť prst do vagíny. Sami uvidíte, čo sa Vašej partnerke najviac páči av čom teda máte pokračovať. Potom ju vyzvite, aby sa otočila a ľahla si tak na chrbát, aby ste sa mohli venovať nielen jej zadočku, ale aj prsiam, brušku a celej jej intímnej oblasti. Ak nič neuspěcháte a budete si s partnerkou hrať, masírovať ju skutočne jemne a nevynecháte jediný centimeter jej tela, ak viete, ako a kam siahnuť, aby bola úplne vzrušená, môže Vám byť odmenou silný orgazmus. V mnohých prípadoch je erotická masáž považovaná za milostnú predohru, preto Vám po jej realizácii nebráni sa oddávať krásnemu sexu, v ktorého závere príde aj očakávané partnerkine vyvrcholenie.

Profesionálne erotické masáže

Ak dámy túžia po profesionálne erotické masáži, potom je pre nich možnosť navštíviť masérsky salón, kde sa im bude venovať buď profesionálne masérka alebo masér, ktorý im poskytne presne to, čo potrebujú. Profesionálne erotické masáže sú určené tým ženám, ktoré sú single, bez partnera a chceli by zažiť aj iný druh uspokojenia než iba masturbácii zo svojej strany, ale tiež sú určené tým, ktoré majú nejaké problémy v oblasti sexu, nie sú schopné vyvrcholiť, alebo tým ženám , ktoré skrátka hľadajú vzrušenie, erotiku a ktoré chcú tento druh masáží vyskúšať. Existujú erotické salóny, ktoré sa zaoberajú rôznymi erotickými masážami. Všetky tieto masáže ponúkajú dámam nevšedné erotické zážitky.

Čo očakávať od profesionálnych erotických masáží?

Priebeh erotické masáže môže byť v každom masérske štúdiu iný. Niekde erotická masáž začína teplou sprchou, niekde vaňou plnou peny, niekde Vás masér rovno vyzve, aby ste sa položila na masérske lehátko. Pri erotické masáži budete úplne nahá. Masér môže byť oblečený, alebo môže mať na sebe spodnú bielizeň, veľakrát Vám dá na výber, čo by mal mať na sebe oblečené, aby Vám bola masáž príjemná. Pri erotické masáži vo väčšine masérskych salónov neočakávajte príliš veľa intímností. V tých kvalitných a spoľahlivých salónoch rozhodne nedochádza k pohlavnému styku. Rovnako je mizivá pravdepodobnosť, že by pri masáži došlo k orálnemu sexu. Mnoho profesionálnych masérov však počíta s tým, že bude ženu stimulovať rukou až po jej vyvrcholenie. Ak Vám ide o to zažiť pri masáži orgazmus, je vždy lepšie sa vopred u maséra informovať, ako masáž prebieha a čo všetko je jej súčasťou. Rôzni maséri totiž poskytujú rôzne erotické masáže. Pri erotické masáži sa bude masér alebo masérka venovať celému telu, ale intímnym partiám sa bude venovať o poznanie viac. Veľmi hýčkaná pri týchto masážach sú stehná a zadoček.

Erotická masáž pre ženy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky