Fetišistický dýchánek s nafukovacie panny 1.

Dúfam, že spôsob, ako sme si ja a môj submisívny milenec užili s nafukovací pannou, prinesie inšpiráciu všetkým vyznávačom tvrdšieho sexu, fetiše, ale nielen tým. Zároveň sa ospravedlňujeme všetkým.


Ktorých nasledujúce riadky morálne pohorší alebo znechutí ...

NAFUKOVACIE PANNY

Každý z nás vie, čo to nafukovacia panna je. Pre prípad, že by sa našiel niekto neznalý, ide o nafukovací model komplexne imitujúce telo ženy či muža aj s ich pohlavnými orgánmi a typickými rysmi - pery, vlasy, prsiami, farbou kože apod Umelé panny sa síce často stávajú terčom lascívne vtipov a výsmechu na narodeninových oslavách, kam sú prinášané ako dary, ale pri troche fantázie s nimi môžeme zažiť veľa zábavy a vzrušenia ...

Raz sa ku mne dostalo, že nafukovaciu pannu možno dobre využiť ako hračku pre fetisisticky ladené erotické hrátky. A pretože mi samotné, ako domino, občas dôjdu nápady, akým potupným príkazom ponížite svojho otroka, myšlienka na nafukovaciu pannu mi prišla vhod. V mojej hlave sa zrodil diabolský nápad. Nechám toho nepodarkov súložiť pred mojimi očami s tou gumovou kreatúry, kým ja ho budem u toho sledovať, dávať mu príkazy a ukájať sa.

Sharon Sloane SA PREDSTAVUJE

Aby som na neho predsa len nebola taká tvrdá, rozhodla som sa zainvestovať a obstarať mu poriadny model. Podľa obrázku som zvolila celkom sexy realistickú figurínu sľubujúci blond vlasy v culících, pevná prsia a všetky tri otvory. Za pár dní dorazila zo sex shopu.

Svojmu otrokovi som nič nepovedala. Nikdy vopred nevie, čo som pre neho prichystala. Tak znie naša dohoda. Schádzame sa tajne v prenajatom byte, kde sa potom odohrávajú naše chlípne hrátky, o ktorých jeho priateľka ani môj manžel a vlastne nikto okrem nás dvoch nemá najmenšie potuchy ...

Zišli sme sa večer. Môj mladší, pohľadný, submisívny milenec patril teraz len a len mne. Všetky tie krásky, ktoré po ňom túžili, si museli nechať zájsť chuť, pretože žiadna z nich nemohla ukojiť jeho najtajnejšie chúťky, ktoré raz opitý zveril len mne - svoje Domino, svoje pani. Toto vedomie ma zakaždým tak vzruší!


PRVÁ rozkazy

Mohli sme začať. Vytiahla som z tašky krabicu a hodila ju pred neho ako psovi.
"Trhajte a rozbaľujte," znelo moje prvé prikázanie.
On sa dal poslušne do práce a po chvíľke bol baliaci papier preč. Neveriacky pozeral na tvár blonďavé modelky, ktoré vykukla z obalu.
"No čo tak CIVIS? Rozbaľujte ďalej! "Nariadila som studeným hlasom a on pokračoval.
Za chvíľu už bola panna vyslobodená - zatiaľ teda v jej nenafouknuté podobe.
"Tak a teraz sa pekne vysvlečeš a budeš fúkať", povedala som a uvelebila sa pohodlnejšie na gauč, zatiaľ čo on kľačal nahý na koberci a poslušne vykonával rozkaz.
Sama som sa musela podivit, ako to našej bábike pristane. Vskutku verne napodobnené ženské krivky a detaily dávali poznať, že pokrok neminul ani tento druh erotických pomôcok. Vyskúšajme teda jej pružnosť.
"Teraz ju pekne roztáhneš nohy a vylizes kundičku - rob!", Zaznelo ďalšie prikázanie z úst jeho bohyne.
A on musel. Jej gumové nohy povolili a on medzi nich vsunul hlavu. Jeho oči boli zatvorené a jeho jazyk objímal gumu. Začala som byť vzrušená. V takých chvíľach ho vždy trochu popoženu, aby sa neflákal, čo som urobila aj tentoraz.

Fetišistický dýchánek s nafukovacie panny 1.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky