Hromadný sex

Hromadný sex je lákadlom pre mnoho ľudí. Nejde pritom o nijako špeciálne sexuálnu praktiku, napriek tomu je toľko vyhľadávaný a pre mnohých aj ťažko dosiahnuteľný. Kde hľadať možnosti hromadného sexu? A čo skupinový sex obnáša?


Hromadný sex je lákavý v predstavách naprostej väčšiny mužov a dosť veľkej časti ženského pohlavia

Čo je na ňom tak zaujímavého, že núti ľudí o ňom premýšľať, snívať o ňom a predstavovať si, aké by to bolo prevádzkovať sex s dvoma a viac dievčatami naraz? O skupinovom sexe sníva kde kto. Skupinový sex nemusí zostať len pri predstáv. Nejde o nijak zvláštne a extra špeciálne sexuálnu praktiku, ktorá by musela zostať neuskutočnené. Všetko je na dohovore viac ľudí a vedzte, že nie ste jediní, koho skupinový sex láka. Dohodnite sa s kamarátom, navrhnite túto variantu v priebehu akcie alebo večierku, kde k tomu situácia nabáda.

Čo je to skupinový sex?

Skupinový sex je sexuálna praktika, ktorá zahŕňa spoločný sex troch a viac účastníkov. Vzhľadom k tomu, že maximálny počet partnerov nie je nijako obmedzený, môže sa jednať aj o swingers party, alebo o iné druhy akcií, kde sa zúčastnení oddávajú spoločnému sexu. Tento druh sexu býva často spájaný s promiskuitou, aj keď nie všetci, ktorí sa hromadného sexu zúčastnili, promiskuitný skutočne sú. Pri hromadnom sexe nie sú podstatné sexuálnej orientácie, počet zúčastnených, ani pomer mužov a žien. Všetko záleží na dohode, na tom, čo kto vyznáva, k čomu smeruje a čo vyhľadáva. Skupinový sex býva tiež veľmi vyhľadávaným pornografickým žánrom. Väčšina týchto filmov býva zameraná na heterosexuálne páry alebo na bisexuálne sex so ženami.

Podoby skupinového sexu

Skupinový sex má rôzne podoby. Môže sa jednať o výmenu partnerov v pároch, čo však nie je až tak často obvyklé, pretože žiarlivá scéna zo strany jedného partnera alebo rovno oboch sa skôr alebo neskôr zrejme dostaví. Skupinový sex sa praktikuje na swingers party, alebo sa nemu Manana, ani neviete ako. Napr. na oslave, na chate, a pri rôznych akciách, kde sa Vás v posteli zíde viac ľudí. Muži vyhľadávajú, alebo si aspoň predstavujú sex s viacerými ženami naraz, naopak ženy snívajú o sexe, kde ich bude uspokojovať viac mužov.

Ako sa zúčastniť hromadného sexu?

Zažiť hromadný sex nie je nič zložité. Naopak môžete veľmi jednoducho prejsť od snov ku skutočnosti. Máte vo svojom okolí známej alebo kamarátmi o ktorých viete, že by tiež radi vyskúšali hromadný sex, alebo viete, že ho už praktizovali alebo pravidelne praktizujú? Potom sa k nim pridajte a vyskúšajte kúzlo skupinového sexu. Hromadný sex môžete buď dopredu naplánovať, dohodnúť sa s ľuďmi, ktorí sa ho zúčastnia, alebo k nemu môže dôjsť spontánne na určité akciu, oslave, na chate, pod, alebo sa k nemu môžete nenápadne namanout, keď napr prekvapíte pár, ktorý si to už rozdáva a tento sa nebude brániť tomu, keď sa k nim pridáte. Pre uľahčenie atmosféry je dobré sa niečoho napiť, aby ste sa uvoľnili, odreagovali a potom si sex vychutnali tak, ako si prajete. Nútené správanie nie je pri skupinovom sexe žiaduce a skôr by hralo proti Vám. Najlepšie akcie sú neplánované a to isté platí aj o hromadnom sexe.

Kde hľadať skupinový sex

Ak nemáte vo svojom okolí nikoho, o kom by ste spoľahlivo vedeli, že by sa tiež rád zúčastnil hromadného sexu, potom môžete využiť veľmi jednoduchý spôsob a tým je internetová zoznamka, kde jednoducho nájdete rovnako zmýšľajúcich jedincov. Týmto spôsobom sa môžete zoznámiť s ľuďmi, ktorí by Vám mohli vyhovovať, s ktorými by ste si rozumeli, ktorí majú radi rovnaké praktiky ako Vy. Ide však o to, že nikdy spoľahlivo nemôžete vedieť, na koho narazíte, a môže sa tiež stať, že zážitok v podobe skupinového sexu je tým posledným, ktorý ste kedy zažili a radi by ste na neho čo najskôr zabudli. Skúste sa aspoň čo najviac zoznámiť s ľuďmi, s ktorými hodláte skupinový sex praktizovať. Buďte opatrní a obozretní. Ak nechcete byť nemilo prekvapení a radšej stávkujete na istotu, potom si dohodnite služby spoločníkov alebo spoločníčok. V týchto prípadoch už sa však nejedná o bezprostrednej situácie, ktoré sú práve pre sex najlepšie, ale aj tak stojí tento sex za pozornosť. Musíte počítať s tým, že tento sex nebude zadarmo a bude viac strojene.

Swingers party

Ďalšou možnosťou zúčastniť sa skupinového sexu je navštíviť swingers party. Ide o party, na ktoré sa chodí vo dojenie. Môže sa jednať o malé akcie o nízkom počte ľudí, alebo o akcie, ktoré sú organizované vo veľkom. Niektoré sú organizované pre lesbičky, iné pre gayov, aby si každý našiel to svoje. Niektoré swingers party sú organizované aj pre jednotlivcov. Swingers party môžu byť tematické, niektoré voľne plynú a nikdy dopredu neviete, čo sa všetko z akcie vyvinie. Je dôležité vedieť, že všetko záleží na Vás, ako veľmi sa budete chcieť sexu zúčastniť. Nikto Vás tu nebude do ničoho nútiť. Všetko tu prebieha hladko, prirodzene, bez problémov. Môžete si tu vybrať, s kým budete sex prevádzkovať, a ak sa Vám nebude páčiť nikto, alebo Vám nebude priťahovať, nič sa nestane, keď sa budete len pozerať a popíjať pri tom alkohol. Veď aj takto sa môžete baviť a môže Vás tento druh zábavy stačiť.

Pre koho je skupinový sex vhodný?

Pre každého, komu sa páči, kto ho chce vyskúšať a koho predstava skupinového sexu vzrušuje. Skupinový sex, čiže grupáč, ako sa mu tiež hovorí, už u nás veľa ľudí vyskúšalo. Napriek tomu sa k nemu iba málokto prizná. Ľudia sa buď hanbia, že sa ho zúčastnili, alebo sú presvedčení, že by svoje okolie svojimi zážitkami pobúrilo. Inak je tomu u žien a inak u mužov. Muži sa radi chvália so skúsenosťami z hromadného sexu, ženy o ňom mlčí. Skupinový sex nie je rozhodne žiadnou úchylkou a vyskúšať ho môže naozaj ktokoľvek. Mnoho ľudí iba túži ho vyskúšať. Častokrát sa presvedčí, že radšej zostanú pri klasickej formy sexu. Niektorým sa tento druh sexu zapáči, ale nie v takej miere, aby ho vyhľadávali, iba ak by sa ešte niekedy v budúcnosti našla príležitosť, rozhodne sa mu brániť nebudú.

Skupinovým sexom je aj sex v trojici, čo je jedna z najčastejších foriem hromadného sexu. Niekomu sa môže táto sexuálna praktika zdať Chlípna a perverzné, niekomu príde úplne normálne. Ak chcete so svojím partnerom trochu vzrušenia do Vášho všedného sexu, prizvite si k sebe ďalšie dievča alebo chlapca a uvidíte, že nejde o nich tak perverzné, ako ste si možno mohli predstavovať. Hromadný sex má svoje čaro. Rozhodne stojí za vyskúšanie.

Hromadný sex


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky