Ideálne množstvo sexuálnych partnerov

V rámci sexuálnych partnerov bude jeden, ktorý je prvým, a ktorý je posledným. Medzi nimi bude menšie, či väčšie množstvo partnerov. Výnimkou však ani nebýva, ak je prvý partner, partnerom súčasne posledným. Aké množstvo potom býva považované za ideálny?


Prvú otázku, ktorú si môžete položiť, či Vám ide o to, aby ste sa ocitli v príslušnej tabuľke. A neboli len v nej, ale boli čo najbližšie k "cieľu". Alebo Vám ide skôr o to, aby ste namiesto dosiahnutia "správneho počtu" mali po boku životného partnera, s ktorým Vám bude dobre, bez ohľadu na to, či je prvý, tretí, či desiaty v poradí?

Počet sexuálnych partnerov a skúsenosť v sexe

Nebudeme však zastierať, že čím viac budete mať sexuálnych partnerov, tým budete skúsenejší, čo nepochybne ocenia Váš náprotivok. Teda, či budete pri milovaní aktívny, a nebudete potrebné tvrdošijne uplatňovať jednu, či dve sexuálne polohy. Svojím spôsobom je to ako s prácou. Čím viac si budete prehlbovať a zvyšovať svoju kvalifikáciu, tým budete znalejší, šikovnejší, zručnejší atp. Brať to však ako výzvu, a "vydať" sa na dobrodružné spoznávanie strán množstva nezáväzných sexuálnych zážitkov, je však na zváženie. Veľa sa môžete naučiť aj od Vášho náprotivku, hoci by bol napríklad len prvým, druhým v poradí. A potom tiež nemusíme zabúdať na rad "vzdelávacích pomôcok", ku ktorým patrí literatúra, časopisy, videá, ale aj "obyčajné" romantické filmy. Vyberte si, zvoľte cestu, ktorá Vám bude príjemnejšie, a bude v súlade s Vaším presvedčením, s Vašimi štandardy.

Trumfování v počte sexuálnych partnerov

Možno, že sa ocitnete uprostred otvoreného rozhovoru, kedy sa dostane na otázku, koľko ste doteraz mali sexuálnych partnerov. Určite padnú aj čísla, ktoré prevyšujú počet desať. A môžete tiež zaznamenať, že čím väčšie číslo bude povedané, tým sa dotyčnému dostane obdivného poklepanie na rameno, sprevádzaného halasnými výkriky. Ani sa nenazdáte, a otázka s rovnakým obsahom "pristane" iu Vás. Čo poviete, keď viete, že sexuálnych partnerov rozhodne nebolo desať, nebolo ich ani päť, a možno bol zatiaľ je jeden jediný, naozajstný? Budete zahmlievať, a poviete číslo, ktoré má od pravdy ďaleko? Alebo sa zhlboka nadýchnete a nahlas plní odhodlania poviete pravdivé číslo, alebo ho len tak špitnete?

Jediný sexuálny partner - nič nenormálne

Odvaha býva rozhodne cenená, len ťažko povedať, akého zamručení sa Vám od účastníkov diskusie dostane. Navyše je potrebné poznamenať, že druhí, ktorí zo seba pálili jedno vyššie číslo, než druhé, si mohli jednoducho len vymýšľať. Zato, že prípadne nie ste preborníkov v lámaní rekordov, sa nemusíte hanbiť. To, že máte napríklad len zatiaľ prvého sexuálneho partnera, môže byť naopak hodné obdivu, miesto pohŕdanie a posmeškov. Rozhodne nie ste žiadnymi babrákom apod Mať jediného sexuálneho partnera, na tom nie je nič nenormálne.

Čím viac sexuálnych partnerov, tým lepšie

A potom tu máme presný opak, keď sexuálny partner nie je jediný, ale bola ich pekná riadok. Mať vysoký počet sexuálnych partnerov, respektíve mať bohatú sexuálnu skúsenosť, má niečo do seba, o tom niet pochýb. Možno, že sa však namiesto obdivu u kamarátov, či dokonca Vášho súčasného partnera, ktorému prezradíte, akí, že ste v posteli dobrí, dostane opovrhnutie. Tiež záleží na tom, či ste mužom, či ženou. Bohužiaľ v tomto prípade je tu určitá diskriminácia, ak možno to tak povedať. No, ostatne, posúďte sami na nasledujúcich riadkoch, a nie / dajte nám za pravdu.

Kvalita a kvantita sexuálnych partnerov

Nie vždy vyhráva kvantita nad kvalitou. Výnimky potvrdzujú pravidlo, ale sami môžete usúdiť, či je pre Vás směrodatnější kvalita sexuálneho zážitku, ako vysoké číslo sexuálnych partnerov. To, že sa môžete Vy, alebo Váš náprotivok "pochváliť" vysokým počtom sexuálnych partnerov, ešte automaticky neznamená, a nie je znakom rovnosti, že ste sexuálnymi borci, preborníkov, ktorí v maximálnej miere uspokojí svoj náprotivok. Môže sa stať, že sex bude normálny, ničím výnimočný, a napriek tomu sa náprotivku dostanú slová samochvála, kedy sexuálne "preborník" povie, že to bol ale skvelý. Nie nadarmo sa hovorí, keď sa človek sám nepochváli ...

Muž a počet sexuálnych partnerov

U mužov sa prakticky z toho "nestrieľa", ak počet sexuálnych partnerov bol pomerne vysoký, na rozdiel od nežného pohlavia. Muži môžu byť označení za neschopných, ak priznajú, že mali doteraz napríklad jedného, ​​dva sexuálnych partnerov, a pritom im už tiahne na tridsať, štyridsať. Naopak na ne bude s obdivom hľadieť, ak povedia, že sa môžu pochváliť počtom sexuálnych partnerov, ktorý prevyšuje číslo desať, dokonca aj dvadsať.

Žena a počet sexuálnych partnerov

U ženy, nežného pohlavia, je naopak očakáva, že bude mať c najmenej sexuálnych partnerov. Ideálny počet je tak do piatich sexuálnych partnerov. Ak by povedala, že mala zatiaľ len jedného sexuálneho partnera, tak bude veľmi cenená, na rozdiel od muža. Ak by však oznámila, že mala potrebné desať, a viac sexuálnych partnerov, muži spozornie, as najväčšou pravdepodobnosťou ju pridelí nálepku, že je do vetra, ľahkým mäsom, úlovkom, ľahkou korisťou apod S takou partnerkou zrejme nebudú chcieť budovať neskoršie vážny vzťah, a skôr dajú prednosť žene, ktorá čím menší počet sexuálnych partnerov mala, tým lepšie. Vôbec najviac by sa im však pozdávala žena, ktorá má nulový počet sexuálnych partnerov, aby to boli práve oni, ktorí ju zasvätí do milostných hrátok, poučí, apod

Muži, ženy a sexuálne partneri

Ak by sme však potom dali dohromady vyššie uvedený odsek s týmto, potom sa muži predsa s niekým musí milovať. Počet žien na splnenie uvedených podmienok, či údajných výslovné právd, by musel značne prevyšovať počet mužov, aby sa muži mohli chváliť vysokým počtom sexuálnych partnerov a ženy naopak menším.

Muži a ženy - aké sú ich priania

Realita je jedna vec, priania, potom druhá. Pozrime sa na množstvo sexuálnych partnerov z druhej strany. Sami si povedzte, či by Vás viac potešilo, keby Vám náprotivok povedal, že mal tri, sedem, alebo pätnásť sexuálnych partnerov? Preferovali by ste skôr vyššie, alebo nižšie číslo? Na jednu stranu sa mnohí z nás "pýši" či by sa chcela pýšiť veľkým počtom sexuálnych partnerov. Na druhej strane by sme si však priali, aby počet sexuálnych partnerov našich náprotivkov bol čo najnižší. Inými slovami my môžeme, chceme, oni nemôžu, nechcú. O rovnoprávnosti tu sa teda nedá moc hovoriť.

Tolerancia ženy a muža

A ako je to z pohľadu tolerancie ženy a muža k počtu sexuálnych partnerov? Tak aj tu si sami môžete odpovedať. Nehľadiac na to, to sú ženy, ktoré sú k množstvu počtu sexuálnych partnerov u svojho náprotivku tolerantnejší. Muži sú viac majetnějšími, a najradšej by partnerku, "kde" ešte nikto nebol. Možno je v mužoch zakorenené právo prvej moci, kedy len vyvolený muž sa mohol so ženou milovať, respektíve ju zbaviť panenstva. Tolerancia by však mala byť ako u ženy, tak u muža. Okrem toho, sú to oni, ktorí majú možnosť, aby počet sexuálnych partnerov nezvyšovali. Môžu to byť oni, kto bude posledným sexuálnym partnerom, aj keď to znie svojím spôsobom ako ortieľ. Posledný však rozhodne nemusí byť niečím zlým. Posledný sexuálny partner tiež môže značiť nový začiatok, spoločný život, manželstvo, založenie rodiny atď

Ideálne množstvo sexuálnych partnerov


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky