Koniec prázdnin

Potom sa pokračovalo v bežnej zábave, ďalej sme grilovali a rozprávali si, ale všetci sme u toho museli byť nahí, promenádovať sa tam po záhrade a pod pergolou ako by nič. Musím povedať, že všetkým sa nám to asi dosť páčilo.


Je mi štyridsať. Som učiteľka

Možno sa už chytáte za hlavu, že to je snáď to najhoršie možné povolania pre starnúcu ženskú, ale ja by som povedala, že lepšie som sa mať ani nemohla. Učím na jednej strednej škole as ostatnými Kantor máme výborné priateľské vzťahy. Ako veľmi výborné a ešte lepšie sú, to sa ukázalo pred pár dňami, keď sme sa usporiadali také vonkajšie posedenie, aby sme dobre zajedli a zapili koniec prázdnin. Konalo sa to na chate jedného nášho kolegu - mal pripravený gril, pod pergolou lavice a stoličky, na stole hromady jedla a pitia, nádhernú veľkú záhradu, skvelý sprievodný program.

Hrali sme rôzne spoločenské hry, tie boli medzi našou partiou dosť obľúbené

A následne taky karty, skvele to spolu s alkoholom uvoľňovalo atmosféru. Až nakoniec došlo aj na vyzliekacích poker. Hra sa skončila, keď sme všetci boli skoro nahí, len v spodnom prádle. A tu kolega dějepisář nadhodil, prečo si rovno nezahrať fľašku. Tak sme hrali a smiali sa pri tom ako pubertiaci. Prebehlo pár líbaček, dokonca aj navzájom medzi ženskýma alebo chlapmi, potom sa začali dávať také takmer nesplniteľné úlohy, takže chtiac-nechtiac jednoducho muselo dole to spodné prádlo. Kto bol ešte oblečený, ten ako naschvál dostal nejakú skutočnú pecku, ktorú nemohol vykonať, takže sme za chvíľu boli úplne nahí. Všetci po sebe tak vzájomne pokukovali, buď s menším alebo väčším množstvom hanby. Niektorí kolegovia si zakrývali svoje intímne partie, aby nebolo vidieť, ako im stojí perie.

Bolo to nepoctivé a veľa vzrušujúce

Mirek, hlavný organizátor dnešného večera, potom schválne vymýšľal také aktivity, pri ktorých sa muselo čo najviac pohybovať, zohýbať, behať alebo vzájomne dotýkať, takže sa bolo naozaj na čo pozerať. A potom pustil hudbu a prišli Ploužáky, tak sme sa rôzne spárovali a tancovali. To už všetkým chlapom bez výnimky chvosty stáli a tanca boli oveľa odvážnejší. Hladenie zadku bolo bežné, sahana na prsia žiadnou výnimkou. Iskrilo to medzi všetkými ako blázon, ale zatiaľ sa nestalo nič významnejšieho. To potom opäť zorganizoval Mirek, ktorý nám rozdal čísla, jedno vyžreboval a povedal, že to číslo sa má položiť tu na stôl a ostatné si s ním môžu robiť, čo ich napadne.

Ženské sa najskôr rádoby hanblivo usmievali a vrtela hlavou, že to predsa nejde, ale všetkým svietili oči těšením

Vyžrebovali sme číslo, ktoré mala kolegyňa Eliška. Žena asi v mojich rokoch, dobre udržiavaná, pekná. Ešte sme ju chvíľu prehovárali, až si nakoniec skutočne ľahla a začalo to. Bez ohľadu na pohlavie sme ju rôzne obchytkával alebo šimrali, taky bozkávali na krk, ja som jej lízal bradavky, pretože som to vždy túžila nejaké ženské urobiť. Ako som bola predklonená a sústredila sa na to, zrazu cítim, ako mi niekto strčil do kundy zozadu dva prsty. Úplne som vykríkla, ale kolega dějepisář mi povedal, nech sa upokojíte a pokračuj v tom, čo robím. No čo, povedal som si a ďalej Eliške lízal a ohrýzali kozy, zatiaľ čo ma zozadu kolega prstil. Mirek zatiaľ k stolíku pokľakol a roztáhnul Eliške nohy, takže mal priamo medzi nimi hlavu. Triasla sebou, tak jej pripomenul, že sa nesmie nijako brániť, a potom sa s veľkým gustom jazykom zaboril priamo medzi jej pysky a začal jej dôkladne prolizovat kundičku. Moc sa mi páčil ten pohľad, navyše dějepisářovy prsty v mojej Picea mi robili viac než dobre, až začal potom všetkým ukazovať, ako som skvele mokrá. Trochu som sa ešte hanbila, ale ostatné jasali a hneď si ponáhľali taky siahnuť.

Bola som už ako vzrušená, že som proste chytila ​​jeden OAS, čo sa mi húpal priamo pred nosom, a začala som ho pekne fajčiť

Ostatné to vyriešili po svojom, tiež vytvorili buď dvojica, alebo väčšie skupiny. Videla som, ako sa Eva s Ivanou po sebe vrhli ako dračica a doslova si vrazili do kund prsty. Pomyslela som si, že to sú určite lesbičky, ale od toho som potom musela ustúpiť, pretože ani jednej vôbec nevadilo, keď je ochmatávali chlapi. A potom došlo na prvé šukačka.

Tiež som sa nakoniec nechala ojazdené všetkými chlapmi

A bolo to báječné. Striedali sa v našich pičkách dookola, skutočne sme s kolegyňami urobili niečo ako koliesko a vždy len nastavili rozkrok. Každá sme prežila niekoľko úžasných orgazmov, a to buď pri Bzykanie, alebo pri prolizování a spracovávanie prsty. Jediným takým nevypovedaným pravidlom bolo, že si chlapi musia dať pozor, takže ani jeden nestriekala dovnútra do frndy. Všetci buď na brucho, na kozy alebo do pusy, čo dotyčná musela taky poslušne spolykat. Potom sme všetci boli uťahaní ako šteňatá a taky sme mali slušnú opičku, takže nás Mirek všetky ubytoval vo svojej chate. Trochu som sa bála, že ráno alebo nový školský rok budú rozpačité, ale nestalo sa tak. Medzi dobrými priateľmi zostáva toto sladké tajomstvo.

Koniec prázdnin


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky