Letné Románik

Bolo to jedného krásneho letného dňa keď som si bol po práci zajazdiť na kolieskových korčuliach, na chodníku ktorý vedie s Pardubíc, do malej dedinky pod Kunětickou horou. Chodník je široka prechádza sa tam vždy veľa korčuliarov ale aj cyklistu.


V Pardubiciach som býval krátko prisťahoval som sa tam kvôli práci nikoho som tam nepoznal

Roštenky tam jazdili na korčuliach o sto šesť, ja som bol v tej dobe zrovna bez priateľky. Sexuálny pôst už na mňa začínal pôsobiť. A raz pri poslednej jazde v popredí vidím ako ide žena s malou dievčatkom na korčuliach, odhadoval som že jej je tak šesť rokov. Zrazu dievčatko spadla tak som k ním došiel pýtam sa čo sa stalo, tá mladá mamička mi hovorí že má asi zlomenú ruku, že nemá telefón že nemôže ani zavolať pomoc. Ja som mal pri sebe telefón ale aj auto, tak som im ponúkol že je odveziem do nemocnice, tak som nasadli do auta a išli.

Keď sme sedeli v aute a išli do tej nemocnice, Tak sme sa vzájomne predstavili bola to príjemná maminka, mala pár kíl naviac-bacuľka ma sa desne páčila

Mela dlhé kučeravé hnedé vlasy.modré tričko bez rukávov, čierne elastické nohavice, třičvrťáky, tak si dokážete predstaviť, ako sa na jej tele vyberali. Mňa sa v nich desne páčila keď sedela, ako sa jej vytvarovala mušlička, bolo to niečo úžasné ... Došli sme do nemocnice do pre vodil som ich na príjem a ponúkol som že na ne počkám Petra, usmiala sa a přikývla.Když dievčatko ošetrili a dostala sadru, tak som ich odviezol domů.Když sme došli tak som ich odprevadil k dverám. Keď som sa lúčili tak Petra vraví, dobrý skutok sa musí odmeniť nech jej dám číslo že sa ozve ... Tak som nasednul do auta a odišiel domov, keď som bol doma tak som si dal sprchu tak som na ňu stále myslel, potom týždeň sa približoval ďalej k víkendu a vo štvrtok večír mi prišla SMS. Čo robím v piatok večír či by som nešiel na prechádzku, ja opověděl že áno. Piatej hodiny popoludní som sa nemohol vôbec dočkať, potom to prišlo stála tam žena v priliehavom tričku a dlhšiu sukňu pozerali jej len lýtka, nôžky mala hladko oholené. Tak som sa pobozkali odovzdal som ju ružu a vydali sa do centra mesta k zámku, cestou som si rozprávali o sebe aké máme záujmy a smiali sme sa na seba. Keď som došli k zámku, tak sa ma Petra spýtala či mám nejakú známosť a ja jej hovorím že nie, že už dlho s nikým nespala, a ja jej vravím to sme na tom rovnako. Ona na to povráva pudom ku mne domov krásne sa pomilujeme, keď som prichádzali k nej domov, tak už som sa držali za boky, keď sme za sebou zavreli dvere. Tak som jej to povedal že ma moc priťahuje a že je sexi. A ona mi na to hovorí či mi nevadí že je medzi nami šesť rokov rozdiel. Mňa bolo 27 a jej 33. Tak sme sa zaborili do sedačky, dali som si víno. A začali sa bozkávať hladkať maznať, najprv som jej hladil prsia, potom som schádzal do rozkroku to sa jej začalo páčiť. Zložili sme si tričká, a ukázala mi svoje pekný pevný štvorku, hneď som jej zložil podprsenku keď som ich vydeľ.

Mala veľké dvorca, silnú bradavku

Keď nám ani toto nestačilo stiahol jej sukňu, boli sme len v spodnom prádle, ale ani to na nás dlho nevydržalo. A potom som jej uvidel mala prírodné klin, a hovorí či mi to nevadí že nie je oholená, mala hustý porast ja vravím že nie. Potom už sme ležali na posteli a hladili bozkávali sa po celom tele, zrazu uchopila môj penis a Začala ho naháňať, sťahovala pred Koska. Ja sa s toho zvíjal v kŕčoch, semeno zo mňa tieklo. Všetko spolykala bolo no niečo báječného. Keď som sa trochu prebral úžasné rozkoše, tak som jej jemne hladil chloupky.Pak si ľahla a ja jej pomaly začínal zachádzať prstom do mušličky, keď som v nej mal dva prsty tak po vída že už je pripravená. Stiahla mi predkožku a ja do nej vnikol, pomaly som prirážal. Mala silnejšie stehná, tak to bol trochu problém sa do nej dostať, po chvíľke bolo všetko v poriadku. Mala dva krásne Orgaz, striedali som polohy. Chĺpky mala krásne slizký od môjho semienka. Keď som skončili išli sme sa osprchovať potom som spali až do rána, ráno si na mňa Petra sedla a docválal si ešte pre jeden orgazmus. Potom som si to dali v sprche zo zadu, ja som jemne prirážal a do toho jej hladil klitoris. Keď sme si utierali svoje mokré telá, tak som jej bozkával po celom tele a hovoril ako je nádherná Do Kážete si to predstaviť bujaré poprsie, veľký zadoček, silná stehná-Žena krv a mlieko! Celé leto sme sa potom schádzali užívali sexuálnych radovánok, chodili sa kúpať-bez plavek.To sa mi na nej páčilo že sa nehanbila za svojou postavu .. Keď nebol práve čas tak aspon, rýchliku zo zadu to bolo naše. Dlhé milovaní bolo vždy cez víkend. Potom prišla polka septembra a Petra mi vraví že dostala, dobrú prácu v Prahe, že sa na konci mesiaca sťahuje, nechcel som tomu veriť že to medzi nami skončí, bolo to tak. Keď sa blížili posledné dni do jej odchodu, tak som jej pozval k sebe domov, dali som si večeru, naliali víno a povedali posledná naše milovanie bude ako tá prvá. A začali sa jemne maznať hladiť vyzliekať keď došlo na jej nohavičky a sťahoval som ich bane nemohol som tomu veriť? Mušličku mala hladko oholenú, Petra mi vraví chcem aby si mal na mňa tie najkrajšie spomienky. Tak som prikývol a nežne jej mušličku pobozkal. Milovali som sa trikrát za tú noc vedeli som obaja že to je na posledy, ráno sme si dali našej sprchu, jemne som jej to urobil zozadu, keď som sa utierali tak som jej ešte poprosil nech sa háda demnou za pózuje v Evinom rúchu, ona tam stála a smiala sa na mňa. Potom som sa obliekol a ja jej odprevadil domu za všetky krásne chvíľky som jej poďakoval a dlho pobozkal. Tým to celé skončilo. Keď si spomeniem na jej telo a jej krivky. Rozbúši sa mi srdce!

Letné Románik


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky