Návšteva u Dominy

Od doby čo som si dohovoril schôdzku a vydal sa na cestu sa vo mne miešajú rôzne pocity očakávania, vzrušenie, chtíč, ale aj trošku strachu a rôznych obáv. Konečne som na mieste a našťastie aj presne na čas. Stojím pri zvončeka a odhodlávajú sa zazvoniť.


Zvoním

Po chvíli sa otvoria dvere a madam mi naznačí aby som vošiel, dvere hneď zatvára. Krásna žena, ľahko cez tridsať, má na sebe sexi šaty zdôrazňujúce jej prednosti a vysoké čižmy, vyzerá rovnako ako v inzeráte.

Z mojich myšlienok ma hneď vyruší ľahké plácnutí po tvári

"Kde si bol, ideš neskoro! Neskôr sa prihlás o trest za neskorý príchod. "" Áno "Nasleduje ďalšie plácnutí. "Oslovujte ma pani, kľakni a pobozkaj mi nohy." Potom ma vedie po štyroch do svojej izby. "Tu kľakni a čakaj!" Berie si bičík a občas ma capne po zadku. Nasleduje intímne výsluch a občas aj pokyn aby som si odložil časť odevu, sprevádzané buchnutím bičíka. Až pred ňou stojím úplne nahý a ponížený. V prehliadke môjho tela sa pani zameria na mojej prirodzení a aj tam ma občas symbolicky capne.

Po dokončení "informatívneho pohovoru" ma posiela do sprchy

Mám na to presne minútu. Za každú sekundu čo prídem skôr dostanem jednu ranu cez zadok a za každú čo sa omeškám, tak dostanem jednu kvapku vosku. A smiem vraj použiť len studenú vodu a mám nechať otvorenú kúpeľňu pre prípadnú kontrolu. Smiem sa pohybovať len po 4. Z kúpeľne počujem, že sa pani baví ešte s nejakou inou ženou a obe sa smejú ...

Po mojom návrate madam sedí v kresle, ako ma uvidí, tak predsun jednu nohu, ponáhľam ju pobozkať. Miesto čižiem má lodičky. Potom vynesie verdikt. "10 kvapiek vosku" nasleduje plesknutí cez zadok. "Ďakujem madam" Berie lodičku, hodí ju a ja mám aportovať, pritom to všetko posmešne komentuje.

Po chvíli ju to prestane baviť a hovorí, že prestúpi k môjmu potrestanie, mám ísť zapáliť dve sviečky a podať jej je, kľaknúť na 4 a vyšpulit zadok. Nasledujú 4 kvapky vosku

Potom si mám ľahnúť na chrbát a dostanem 2 kvapky na každú bradavku. A nakoniec to najhoršie, musím sa postaviť a posledné 2 dostanem na penis, pri poslednej si musím dokonca držať stiahnutú předkožku.Následuje trest za neskorý príchod. Musím sa pani položiť cez klin a dostanem 15 rán rukou cez prdel.

Nasleduje pripútanie ku krížu a pani si so mnou začne hrať

Najprv skúša či som šteklivý, čo k svojej radosti zistí, že áno a smeje sa, ako sa krútim. Berie si pokarhania a začne ma ľahko švihať a pritom mi hovorí, čo všetko by so mnou mohla robiť a ja sa nemôžem brániť. Odloží pokarhania a začne mi krútiť s bradavkami, dá mi na ne štipce a začne sa venovať môjmu rozkroku. Chvíľu ma rôzne krčí a ťahá, dá mi tam aj pár kolíka. Potom si nájde zábavu v podobe trhania mojich chĺpkov a skvele sa bavia ako ja trpím ... Berie bičík a zráža ním štipce z môjho tela. Všetko odloží a začne sa predo mnou zmyselne hladkať. Vyzlečie sa len do podprsenky, z pod sukne vytiahne tangá a dá mi privoňať. Spýta sa ma, či chcem vidieť jej prsia. Ak áno, tak si to musím zaslúžiť splnením nasledujúceho úlohy. Musím si obliecť dámske prádlo a potom som poslaný, aby som išiel do vedľajšej miestnosti, slušne zaklopal, predstavil sa ako otrocká suka, urobil jej kolegyni striptíz a potom ju poprosil o 5 faciek cez penis. Chvíľu váham a potom súhlasím. Pani ma odviaže a ukáže na stoličku, kde mám pripravené bielizeň. Obliekam si podprsenku, tangá, silonky a priesvitnú košieľku. Pani sedí v kresle, všetko komentuje a dobre sa bavia. Ukáže na dvere a ja idem.

Klopem na dvere a cítim sa pritom strašne ponížený

Je tam mladá, pekná holka okolo 20 rokov, oblečená do minisukne a sexi tielka. Keď ma uvidí, tak sa strašne rozosmeje as úplne nechápavým výrazom sa spýta, čo chcem. Všetko jej musím povedať ... tancujem a robím striptíz, slečna sa dobre bavia. Sa stoporeným penisom si stúpajú pred ňu a prosím o 5 rán, ktoré hneď dostanem. Mám si kľaknúť na 4 a ísť zpět.Paní mi vynadá, že som bol preč veľmi dlho a hneď dostanem 10 rán bičíkom na zadok.

Potom mi povie, že sa jej chce čúrať

Ideme do kúpeľne, kde sa nado mnou rozkročí a pomočí mňa. Strčí mi hlavu do svojho lona a musím ju olízať do sucha. Ideme späť, musím ľahnúť na zem. Pani sa nado mnou rozkročí a zloží si podprsenku. Na chvíľu zazriem jej prsia, sadá mi na tvár a ja ju musím lízať ... pritom mi začne naháňať penis. Pred vyvrcholením sa posunie bližšie k penisu a nechá si to nastriekať na prsia. Sadá si proti mne a ja ju je musím olízať. Potom ma nechá obliecť a pošle ma preč ....

Návšteva u Dominy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky