Prvýkrát na vejšce

Prvýkrát som to s chlapom vyskúšal na vejšce a do tej doby som vôbec netušil, že by sa mi to mohlo páčiť. Stalo sa to na jednom týždennom letnom sústredení. Za spolubývajúceho som dostal chalana, ktorého som občas vídal v škole.


Bol to taký drobný plachý blondiak, čo sa moc neprejavoval a stále sa usmíval.Bydleli sme na izbe a postele sme mali každý pri jednej stene. Bola horúca letná noc a ja spal len tak v trenkách s odhrnutá perinou.

Uprostred noci ma vzbudili nejaký zvuky, ale moc som tomu nevenoval pozornosť a prevalil sa na chrbát

Zvuky ale boli celkom pravidelný, tak som teda trochu pootvoril oči a nestačil som sa čudovať. Oknom do izby vnikalo mesačné svetlo a tak som dobre rozoznal postavu spolubývajúceho ako stojí kúsok od mojej postele sa staženýma trenkama, prezerá si ma a naháňa si u toho péro. Nevšimol si našťastie toho, že som sa prebudil. Nevedel som ako mám reagovať, tak som robil, že spím a nenápadne som pozoroval, čo práve robí. Musel som uznať, že mal celkom veľký a pekný péro na to, ako bol štíhly a drobný. Uvedomil som si, že ma ten pohľad začínal vzrušovať a ja sa bál, aby to na mňa nebolo poznať. Pomaly sa mi v trnkách zväčšoval a ja nevedela, čo mám robiť.

"Skôr?", Zašepkal

Asi si to všimol. Akoby z polospánku som zahučal a on urobil krok k mojej posteli a začal mi ho cez trenky masírovať. To už vo mňa cukla a oteřel som oči. Prestal som hrať, že spím, ale na viac som sa nezmohol. To už mi regulérne stál a vo mne sa prali obavy sa vzrušením. Vyhralo vzrušenie hneď potom, čo mi ho vybral z treniek, jednou rukou mi ho naháňal a druhou to stále robil sebe. Ležal som stále na chrbte a vzdychal vzrušením. Ani neviem, ako dlho mi to robil rukou, ale bolo vidieť, že ho to tiež dosť vzrušuje.

Stále mi ho jednou rukou naháňal, ale sám prešiel k mojej hlave a naháňal si ho priamo nado mnou

Nemohol som odtrhnúť oči od toho jeho velkýho penisu. Na nič sa ma nepýtal, sklonil sa nado mnou a pritisol mi ten svoj obrovský penis na pusu. Mal krásne naakumulovaný žaluď a prechádzala mi s ním po mojou pootvorené puse tam a späť. To už mi ho prestal naháňať a naplno sa venoval hrám svojeho penisu s mojou pusou. Ako mi s ním prechádzal po puse, tak zrazu trochu pritlačil a ja ho mal skoro celeho v puse. Začal pomaly prirážať. Ja sa dostal do extázy a začal som mu ho na oplátku fajčiť a olizovať. Bol som úplne bezbranej a on nado mnou stál a striedavo mi ho strkal do pusy, nechával si ho fajčiť a potom ho zase vytiahol a prechádzal mi s ním po puse a po tvári. Zrazu mu v ňom zacukal a bez varovania mi na tvár a do pusy začal striekať dávky horkýho semena. Bolo toho strašne veľa a všetkých, čo na mňa dopadlo mi potom perom pomaly roztieral po tvári a nechal si to slízívat s žaluďa.

Po tom, čo som sa spamätal, som sa išiel opláchnuť do sprchy. Stále mi stál. Za chvíľu nakukol spolubývajúci. Ospravedlňoval sa mi, že to na neho tak zrazu prišlo. Potom ešte hovoril, že mi stále niečo dlhuje, kľakol si predo mňa a vzal mi ho do pusy ...

Prvýkrát na vejšce


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky