Prvýkrát sa susedom

Už dlho som nemala v kunde mužský chvost a preťahovanie moje nadržané piči niekoľkými umelými chvosty už ma nebavilo. Stále si brúsime zúbky na svojho suseda, od ktorého odišla priateľka.


Keď sa raz nečakane vrátila domov av jej posteli sa váľala nejaká nadržaná kurvička. Od tej doby Pavel - môj sused omrdával veľa čubiček, ktorým to asi moc dobre robil, pretože som cez stenu niekoľkokrát počula ich výkriky. Rozhodla som sa konať a práve vyzerám Pavla z okna. Práve parkuje svoje auto na parkovisku pred domom. Popadnite odpadky a utekám do výťahu. Som naostro. Pekne obtiahnuté tričko v ktorom sa mi těsnají moje štvorky s trčiacimi bradavkami a minisukni, pod ktorou som si nevzala nohavičky. Kontajner s odpadkami je hneď vedľa parkoviska. Ahoj, ideš hneď domov, hovorí Pavel. Jo, počkaj na mňa s výťahom, odpovedám, rýchlo vysypať odpadky a upaluju späť. Pavel stojí vo výťahu a čumí mi na kozy. Mám niečo na tričku?: Pýtam sa a prejdem si cez prsia, aby som zhodila neexistujúce smietka. Bradavky sa po mojom dotyku ešte viac stoporí a pozorujem Pavla, ako sa mu v nohaviciach pekne vzdúva jeho nástroj. Nechceš zájsť na kafčo, pýtam sa a Pavol neodmieta. Len čo zabuchnú za nami dvere, vrhne sa na mňa Pavel ako neandertálec.

Blanko, ty máš tak nádherný cecky, ukáž mi je, ale nečaká čo ja na to

Vyhrnie mi tričko až ku krku a už mi robí masáž vemena. Pravou rukou masíruje ľavú kozu a do úst berie pravú vztýčenou bradavku. Óóóóóhhh to je parááááda, jo ešte, SAJ ty môj kanečku úúúúaáaáaáaá. Púšťa moju kozu a hrabne mi pod sukňu. Ty kurva, ty si si nevzala nohavičky schválne viď, čakala si, že Ťa vojedu už vo výťahu. Máš pekne mokrú kundu hovorí a začína mi do nej vrážať dva prsty. Som nadržaná, pištím a Heka blahom a za chvíľu moja kunda vypúšťa slabý potôčik milostné šťavy.

Sťahujte nohavice is boxerkama a držím v ruke pekne hrubého čuráka

Na fialovom žaluďa sa svieti kvapôčky vzrušenie a Pavel hlasno vzdychá a slasťou priviera oči. Obchádzame jazykom po špičke chvosta a pomaly ho zasúvajú do horúcej papuľky. Áno, už ho mám až na mandliach a začínam s ním pulzovať v horúcej pusina, pekne od spismi ku koreňu, nezabúdam ani na láskanie tvrdých gulí. Pavel kričí: jooo si dobrá kurva, fajčíš skvele, pridaj suka, za chvíľu budem. Zrazu ma brutálne drží za vlasy as veľkou razanciou vráža svojho čuráka do mojej nenásytné pusina. Jo, jo, jo úúúž Ti to nesúúúúúúú a ja cítim mohutný strik ktorý sa valí z jeho chvosta a robí úžasné obstreky mojich mandlí a ďalej sa valí až do môjho žalúdka. Saju to krásne péro, aby mi neutiekla ani kvapôčka.

Odviedla som Pavla do kúpeľne, aby sme sa osprchovali a mohli sa ďalej v spálni venovať vytúženým sexuálnym radovánkam

Pavel mi konečne sťahuje tričko aj sukňu a sám sa tiež vyzlečie. Stojíme spolu vo vani, potierame naše telá gélom, Pavel mi hnetie prsia a ja jemne MNU jeho chvost a cítim ako v mojej ruke silnie. Blanko, už si si niekedy vymrdala kundu sprchou. Koľi na neho oči a záporne krútim hlavou. A chcela by si to skúsiť? Trasiem sa chtíčem a kričím: jooo vymdrej mi jej ako sa Ti zapáči. Cítim ako mi vráža do kundy niekoľko prstov a kunda sa pomaly otvára .. Zastaví vodu a pomaly vniká hlavicou sprchy do mojej kundy. Tlačí jej do mňa obrovskou silou a ja řvu ako blázon. Mám ju vytiahnuť pýta sa. Néééééé, neee Vraž jej do mňa, treba ma aj Rozsekanie. Pavel pritlačí a moja kunda je zaplnená celú hlavicou. Chvíľu ma s ňou pomaly šuká a zrazu púšťa sprchu. Prudký prúd vlažnej vody vymýva moju maternicu a ja vřískají blahom ako opice. Zrazu cítim mravčenie v podbrušku a môj srdcervúci výkrik sprevádza môj nádherný orgazmus.

Taak tie moje kurva, krásne si sa urobila a teraz Ti Pavlík zmrd poriadne prdel, pretože v tej tvoje vyťahaný kunde by sa asi teraz neurobil

Pomalá mi von z vane a prudko ma na nej prevalí na brucho. Ležím tam s vystrčenou prdelkou a kričím, že tam mi to ešte nikdy nikto nerobil. No to som rád, že aspoň tam budem prvý. Klek si k mojej prdelce a zasúva do nej svoj horúci jazyk, ktorý za chvíľu nahradí jedným, potom aj druhým a nakoniec aj tretím prstom. Prdel ma páli a ja kričím, že to bolí. Len RVI suka, ma to nevadí, chcem pokoriť tú Tvojou tesnou prdel. Zrazu zo mňa vytiahne prsty a análnemu otvormi prikladá tvrdý chvost. Ide tam sťažka, Pavel funí ako býk a ja řvu ako krava. Zrazu prudko prírazov a kričí: joo už je tam, teraz ti urobím z prdele trhacie kalendár kričí a nemilosrdne mrdá moje hrubé črevo. Už necítim žiadnu bolesť, naopak prirazíme k jeho chvostu svoju riťou, aby do mňa vnikal čo najviac. Je to krásny, povedz že sa Ti to páči ty suka, kričí Pavol a ja sa ho snažím prekričať: áno, áno miláčik, je to moc kráásnééé. Jooo úúúúžžž stříííkááám láskoooo. Cítim mohutný strik, ale môj orgazmus sa stále nedostavuje aj keď už som skoro na vrchole blaha. Preto si ma Pavol otočí k sebe a silno tlačí moje túžbou na kamienky stvrdnutej bradavky. Keď je potom jemne začne sať a zrazu je silne tlačí medzi zubami, že mám dojem, že mi ich chce odhryznúť šaliem blahom az kundy na zem odkvapkáva potôčik šťávičky.

Už som mal veľa dobrejch kurviček, ale ty si extra trieda

Z kundy Tí strieka ako z hasičský striekačky, nevadí Ti, že Ti pri šukanie nadávam a na cecky si taky pekne vysadená. Tak čo kurva, pôjdeme ďalej čo ty na to? Ako to máš rada? Ukáž čo vieš ty nadržaný bejk, ako si sa mohol presvedčiť v kúpeľni, kunda sa rýchlo prispôsobuje a dúfam, že Tvoj čurák má poriadnu výdrž. S odpoveďou sa už neobťažuje, zrazí ma na posteľ a rozhrnie moje vyťahané závojov, ktoré chvália a nazýva je pekne vytahanými laple. Aj naakumulovaný červený klitoris sa mu pozdáva a začne ho ľahko jazykom oblizovať a sať. Za chvíľu už ho drví medzi zuby az mojej kundy budúci šťava túžby na jeho tvár a zrazu Pavel kľačí nado mnou a tlačí svoj tučný chvost do rozviate kundy. Roztrhám Tí tu Tvojou nadržanú piču ty suka jedna, kričí nado mnou a ja mu odpovedám. Annoooo, zbieraj ma ty zviera. To už Pavel strieka ďalšie gejzír semena do kundy a ja řvu, že ešte neeejsééém. Vyťahuje čuráka a zasúva do mňa niekoľko prstov. Áno, áno, mrdej kričím a cítim v kunde veľký tlak. To do mňa Pavel práve zarazil celú ruku a masíruje moju kundu zvnútra. Juuu to je paráááda, ještěěěě, pridaj ty môj kanečku řvu a Pavel Rejdy rukou v mojej kunde ako o závod. Konečne sa blíži môj orgazmus. Čo orgazmus, je to megaorgasmus a ja sa svíjím v orgazmických kŕčoch a upadám do mierneho bezvedomia. Ako z veľkej diaľky počujem: tak ja zháňam stále čubka na šoustání a mám v baráku takú perfektnú nadržanú a všehoschopnou kurvu.

Prvýkrát sa susedom


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky